MOTO TOUR DU VERCORS 2021

Informace o plánovaných akcích a srazech.

MOTO TOUR DU VERCORS 2021

Příspěvekod Mirlos » čtv 25. čer 2020 15:12:58

Ahoj přátelé zahraničních akcí !
Na příští rok v červnu tedy chystám změnu, jak už jsem se zmínil v Umbrii, kterou posouvám na někdy jindy, ale Vercors nelze oddalovat, neboť kamení se stále sype na cestu a silničáři by mohli z bezpečnostních důvodů zase nějaký úsek navždy uzavřít. Takových míst už je tam několik a navíc patřily k nejhezčím.
PARC NATUREL RÉGIONAL DU VERCORS je bezesporu jedním z motorkářských rájů v Evropě, neboť s motorkou jste přímo součástí nádherných scenérií a zajímavých míst. A odskočit si od mašiny kilometrovým špacírem jen umocní ten skvělý kochací pocit. Právě toto červnové datum je k návštěvě Vercors jako stvořené. Dobrá cena za kemp, poloprázdné silnice, voňavá kvetoucí příroda, příjemná stinná zákoutí, vodní toky s dostatkem vody a přijatelné počasí bez veder.
Náš minulý termín 28.6.-4.7.2015 se velmi vydařil. Pro rok 2021 bych se zabýval podobným termínem 24.6.-3.7., neboť po návratu jsou ještě dva dny volna (pro udatně pracující).
Kemp je naprosto v ideální lokalitě uprostřed té nádhery kolem, pod kempem je benzinka a o kus dál pekař, takže ráno čerstvoně. Bydlení v chatičkách bez námitek, osvěžující bazén přítomen, sprchy pro mne až moc horké. všude čisto a majitel pohodář.
Na cestu tam bych doporučoval si vzít stan. Mám v úmyslu trochu kličkovat v Alpách méně známých a to člověk neví kde ho zrovna překvapí noc. Chcete-li zažít něco jiného než profláklé opakované alpské průsmyky, uvažujte o tomto.
Jasní zájemci jsou kromě nás Ota s Dášou, Míra a Jakub.
col-de-la-bataille-7.jpeg
routes-des-ecouges-5.jpg
combe-laval-1.jpg
gorges-du-nan-3 (1).jpeg
P7180810 (1).jpg
stažený soubor.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=yj7Qd1xoW-4&t=27s
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
člen RSV klubu
člen RSV klubu

Re: MOTO TOUR DU VERCORS 2021

Příspěvekod Luboš » pon 06. črc 2020 14:09:26

Ahoj, sezona se pomalu blíží ke konci a zatím jsem toho moc nenajel.
O to víc si to chystám vynahradit příští rok. A tak se hlásím do počtu.
Zatím se mějte a ahoj u Edy. :D
Luboš

Zpět na plánované akce