hmmmmmmm

Zde pište všechny připomínky k tomuto fóru.

hmmmmmmm

Příspěvekod Rasty » úte 12. bře 2013 6:16:21

Ahoj,

připadám si v klubu RSV poslední dobou za rýpala. Promiňte, ale tohle prostředí je pro mě tak nepřehledné a složité, že zvažuji odchod z RSV. Fotka do profilu o velikosti 19 KB :?: - chtěl jsem tam vložit svého avatara(gif), ale je moc veliký, takže to nejde. Příloha ve formátu JPG - zakázána, GIF - zakázána :!: . Po pročtení zatraceně dlouhého Průvodce BBCode jsem z toho tak trochu ko.ot. a navíc si teď musím dávat pozor, abych "nemluvil" tak, jak mi huba narostla. Já vím, že život je změna, ono se to tak říká, ale vždycky to není docela pravda. Člověk má potřebu neustále něco měnit a bohužel i to, co bez problémů funguje. Nevím, jestli je to vždy pro lidi a pro dobro věci a nevím vlastně ani proč je to tak důležité. Fakt se mi nechce trávit zbytek svého života u PC hledáním - co, kde, kam a jak vložit a ani se mi to nechce všechno studovat. .............. :? :cry:

Mějte se všichni dobře

Rosťa
Obrázek
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: hmmmmmmm

Příspěvekod Horác » úte 12. bře 2013 8:04:11

Nechápu, v čem máš problém při vkládání obrázků...všechny běžné typy jsou povoleny.

A k Tvé otázce, proč mají lidi potřebu stále něco měnit a vylepšovat...kdyby to tak nebylo, ta bys i dnes žil v jeskyni, oblíkal se do kůže a mluvil posunkovou řečí...

:( :( :(
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: hmmmmmmm

Příspěvekod milan » úte 12. bře 2013 12:18:26

Já bych v pěkné jeskyni s garáží pro Ventůrku klidně bydlel. :D
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: hmmmmmmm

Příspěvekod Horác » úte 12. bře 2013 16:08:25

To Ti sice věřím, ale žádná Venturka by neexistovala...jen ten kyj, oheň a potřeba lovit...
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: hmmmmmmm

Příspěvekod golett » úte 12. bře 2013 22:04:37

Zdar Rasty,
vím, změny jsou někdy nepříjemné, ale jde jen o zvyk. Mám za to, že to není třeba tak hrotit. ;) Naše setkávání je nebo by alespoň mělo být o ježdění,pohodě,relaxu a komunikace zde je celkem okrajová záležitost a je jedno jak moc ji zde budeme využívat. Především pro to abychom se poinformovali kde,kdy co a jak. Byla by škoda trhat partu skrze takové nepodstatné a okrajové věci. Možná je pro Tebe zdejší komunikace zásadnější než pro ostatní a to je škoda. Jestli budeš trochu moci přijeď na Sázavské zahájení. Tam popijem a dojdeme ke společnému závěru že když nejde o život jde o hovno. Čau Jirka ;)
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: hmmmmmmm

Příspěvekod Mirlos » stř 13. bře 2013 6:05:53

! CARPE DIEM ! :lol: hlavně veselý život :lol: je krátkej ;)
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: hmmmmmmm

Příspěvekod Rasty » čtv 14. bře 2013 6:37:34

To vše je sice hezké, ale nic to nemění na tom, že tento typ fóra je prostě NEPŘEHLEDNÝ. To raději tu jeskyni.
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Vkládání obrázků

Příspěvekod Rasty » čtv 14. bře 2013 6:59:35

Kde můžu vložit normální fotky do svého profilu (jako je např. Horácova evoluce) nebo jak můžu smazat svůj profil? Do teď jsem to nenašel. Bloudím, bloudím a bloudím stále dokola.
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: hmmmmmmm

Příspěvekod Mirlos » čtv 14. bře 2013 7:47:23

ahoj lidičky,
já už jsem si zvyknul na tuhle novinku a myslím si, že je to naopak přehlednější díky těm " šuplíčkům " jde jen o pár kliknutí navíc a určitě se v tom bude zpětně lépe hledat :D za sebe to schvaluju a zpátky bych se už nevracel :D taky se mi líbí ta zpětná vazba odpovědí, což zlehčuje komunikaci mimo maily, takže mohu s klidným svědomím Horácovi za toto dílo poděkovat 8-)
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Vkládání obrázků

Příspěvekod Horác » čtv 14. bře 2013 8:31:37

Rasty píše:Kde můžu vložit normální fotky do svého profilu (jako je např. Horácova evoluce) nebo jak můžu smazat svůj profil? Do teď jsem to nenašel. Bloudím, bloudím a bloudím stále dokola.


ad 1. Založíš si nové vlákno (viz. Horácova evoluce), třeba "Rastyho 123..." a tam píšeš a vkládáš fotky dle libosti. Jak se píše Ti snad nemusím radit, a jak se vkládají fotky jsem popsal dostatečně ZDE.

ad. 2. Pokud myslíš zrušit svou registraci zde na fóru, tak napiš SZ adminovi, on to zařídí...
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Další

Zpět na Návrhy a připomínky k fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron