CORONAVIRUS 2020

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

CORONAVIRUS 2020

Příspěvekod Mirlos » ned 22. bře 2020 18:27:59

Ahoj přátelé jedné stopy !
Pěkně se nám ta nadcházející sezóna zesrala. Zrovna když máme letos 10. výročí založení našeho klubu, kdy můžeme zavzpomínat na první zdařilý oficiální sraz Venture, pořádaný Rastym v Buchlácích s hojnou účastí jak lidí, tak Venturek a kde jsme se mnozí poprvé viděli. Nebudeme ty naše akce letos lámat přes koleno a zřejmě si je budeme muset odřeknout. Nemá význam někde jezdit s rouškou, když budou třeba hospody a hotely ještě zavřené a pravděpodobně i hranice, o dalších místech nemluvě. Nevěřím tomu, že se to do léta uvolní. Máme za sebou za ty roky desítky skvělých společných akcí, tak si je nepokazme nějakým neuváženým rozhodnutím. My důchodci na to pohlížíme s obavami. Prostě dokud nebude 100% čisto, tak nikam nejedeme. :shock: :roll: :cry:Je nám z toho všeho smutno jak nám čas ukrajuje život a my jen bezmocně přihlížíme bez možnosti si ten čas užít.
Zdraví Mirlos a Evík
nová rouška.jpg
roušky.jpg
pivo.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: CORONAVIRUS 2020

Příspěvekod petrskutr » pon 23. bře 2020 6:46:03

Vážení přátele Ano
To ani není pravda ,že už je to 10 let od prvního Venture srazu Jak ten čas letí a mi s ním . To jsem za těch 10 let už těch motorek něco vystřídal , holt život motorkáře rychle letí a je třeba měnit a měnit s heslem ,jak stařeček měnil až vyměnil. :D
To nemění nic na situaci , která současně probíhá. Musíme se přizpůsobit situaci a jednat s velkou rozvahou , které akce odvolat ,nebo přesunout na pozdější čas , který ale nevíme kdy přijde.
Doufám , že nás to nikoho nepostihne a že se sejdeme všichni ve zdraví a v plné síle a že některé akce nebudou ,nevadí tak budou později,hlavně ať jsme zdraví a optimisticky naladěni

Pandemiím nasral :mrgreen: a se smíchem jde všechno líp .Zdraví Vás izolovaný důchodce Petrskutr

P.S. nejvic naserete lidi ,kdýž jim řeknete ,že vám nic nechybí .
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: CORONAVIRUS 2020

Příspěvekod arnošt » ned 29. bře 2020 8:12:45

Ahoj chlapci,
takže virus nás brzdí a na motorce podle nařízení jen do práce a na nákupy! :D A asi to ještě potrvá ,ale určitě přejde. A v letošním jubilejním roce se určitě ještě uvidíme. :lol: Takže hlavy vzhůru!
Ještě pro upřesnění , já myslím , že první venture sraz byl ten , co organizoval praotec zakladatel Horác a to v červnu 2010 v Hořicích. Tehdy jsme se sjeli čtyři venturky... a několik kafáčů...
Přeji všem krásné jaro :D
Arnošt
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Re: CORONAVIRUS 2020

Příspěvekod Horác » ned 29. bře 2020 9:48:12

Jsem už sklerotický dědek, ale Arnošt mi oživil vzpomínky a má pravdu ten chlapec, protože v Hořicích byl v červnu 2010 opravdu první sraz Venture a zároveň i první zakládající sraz Café Racer Clubu...
Je to už tak dávno...ale byly to krásné léta...
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: CORONAVIRUS 2020

Příspěvekod Mirlos » ned 29. bře 2020 22:15:05

Správně hoši, Hořice v červnu ! :D
To jsme se zrovna motali s Evíkem na Korsice. Je to prostě deset let. Ty Buchláky v srpnu 2010 však beru jako zásadní záležitost, neboť tam jsem byl celou tou velkou sešlostí a počtem Venturek velice nadšen. Ubytování, potrava, chlast a celkově dobře nastavená laťka. Díky tomu se mi za ta léta podařilo s radostí uspořádal sedm klubových akcí v Česku a pět v zahraničí. Dnes nás z té původní party z Buchláků zbylo podstatně méně a stejně tak ubylo Venturek. Prostě přišli jiní. Nic to však nemění na skutečnosti, že jsme stále dobrá parta a poměrně početná. Proto mám v záloze rozdělané další tuzemské i zahraniční akce, ovšem za těchto rouškových podmínek netuším kdy k tomu dojde. Hlavně si přeji, aby nám ta skvělá parta ještě dlouho vydržela. 8-)
Čauky Mirlos

P.S. Jsem přesvědčen, že jestli nám vláda povolí uzdu s omezením jen pro Česko, bude na silnicích pěknej blázinec.
:lol:
0.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk


Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron