Jaro 2015 tluče na dveře

Tipy na víkendové výlety ve vašem okolí...

Jaro 2015 tluče na dveře

Příspěvekod 007garfild » stř 25. bře 2015 16:22:19

Ahojky všem, když pominu cestu na začátku března do servisu, tak dnes to bylo v sedle hodinu a půl po Jindřichohradecku ze sluníčkem v zádech, no prostě po dlouhém zimování relaxace :D Ještě mám nějaké kosmetické záležitosti k dotažení, tak doufám že se to stihne na jarní sraz Kravinec a že mne nevypečou :x
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Jaro 2015 tluče na dveře

Příspěvekod Mirlos » stř 25. bře 2015 21:10:15

Ahoj jezdci, :D
je to hezké se po zimě povozit když je tak krásně, ale důležitější je se věnovat mašině aby byla na sezónu připravena stoprocentně. Gumy, oleje, brzdovka, kontakty, baterka. STORY: Já jsem kupříkladu pravidelně nabíjel od listopadu roční baterii ( Banner ) a když nabíječka hlásila nabito, tak jsem odpojil. Posléze se to opakovalo a když už jsem chtěl konečně vyjet, tak jsem nenastartoval. Baterku jsem nechal na nabiječce tři dny i když svítila nabito a situace se o moc nezlepšila. Tak putovala k prodejci ( specializovaná dílna ) jako reklamace. Netuším co tam s ní vyváděli, ale po třech dnech mi ji přivezli, že je v pořádku a nastartovali s ní i auto. Hodil jsem ji do Venturky, vše maká jak má a já jsem za blba když se mi ji na dvou kvalitních nabíječkách nepodařila dotlouct, přestože svítili OK. Jsem však díky tomu v energetické nejistotě. :roll:
Když už byla Venturka přes zimu na zvedáku a kola venku, stříknul jsem jinak špatně přístupná místa rezistinem a taky čouhající závity šroubů, které jde pak snáze povolit. Teď ještě vyměním náplně, vyčistím filtry a první výjezd bude možná do Sázavy na zahájení sezóny, ale bez noclehu. V Plzni se pak jede z pivovaru Prvomájová vyjížďka, no a týden potom je Kravinec. :)
Tak na sebe dávejte bacha a držme si palečky ať nám vyjde počasí.
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Jaro 2015 tluče na dveře

Příspěvekod golett » sob 28. bře 2015 7:29:58

No já už jsem vytáhl stroj někdy v druhé půlce února. To jak byl den či dva takový teplejší záblesk počasí. No a k dnešku už jsem byl asi čtyřikrát naposledy minulý víkend na vyjížďce co jsem si našel na motorkářích v akcích a byla skvělá.Bylo to jen kolem komína ( Brdy,Křivoklátsko,Karlštejnsko ) a končilo to v hospodě U potápěče v Kyšicích na domácí zabijačce co vám budu povídat paráda. ;)

PS Možná se snažím se na Vencce ještě svézt než půjde z baráku :D
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: Jaro 2015 tluče na dveře

Příspěvekod 007garfild » čtv 09. dub 2015 17:17:59

Předem všechny zdravím, je to tady, jen se písne o baterce a jsou problémy :x . Mirlos, přesně to samé jsem dělal to co ty, kontroloval, nabíjel a proměřoval. Dnes jsem chtěl zajet k lazebníkovi na Venturce a ejhle, baterka KO :? Změřil jsem a byla skoro nulová, tak jsem jí dal na nabíječku a ta mi psala Erorr :? jak v motorce tak po vyndání. No co dodat, lazebníka jsem stihl, baterku pohřbil :cry: druhou zase nabil a ještě jsem Vencu provětral, všem přeji hodně jistých proudů žádný překvápka, ať vše slouží jak má :)
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Jaro 2015 tluče na dveře

Příspěvekod 007garfild » sob 11. dub 2015 18:46:09

Tak vás tady všechny zdravím a musím se podělit o to co nás dnes potkalo. Nechci přehánět, ale dnes jsme se asi znovu narodili :D . Jeli jsme výletem na Dobříš a mezi Hodušínem a Sepekovem jsme dojeli osobní BMV s odstupem 100 - 150m při 90km. V protisměru jsem viděl dvě auta a najednou to druhé nepochopitelně vybočilo do protisměru na to BMV, rána, milióny střepů a kusů různých velikostí přímo na nás do kterých jsme vjeli BMV odlétlo do příkopu a ten co to způsobil balancoval mezi autem co bylo před ním než vybočil a námi pak skončil taky v příkopu za námi, tak že to bylo o chlup, teď už se tak trochu směju v uvozovkách. Byl to Peugeot co to zavinil a vyskočil s toho odhadem mladý klouček asi 25let, pravdě podobně mu nic nebilo, zato v tom BMV byl starší pár, pani asi v šoku zato pán levá noha totál rozlámaná, Hasiči ho museli vystříhávat. Volal jsem 155 a musím pochválit operátorku jak komunikovala a řešila daný problém, trvalo to asi 10min sanitka následně hasiči pak policie a konečně vrtulník. Tak to vše pro dnešek, buďte ve střehu, někdy mi to tady připadá jako v Rusku :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Jaro 2015 tluče na dveře

Příspěvekod Mirlos » sob 11. dub 2015 23:02:26

ahoj,
no to byla klika, já mám právě největší strach z protisměru :shock: 8. května budu mít deváté výročí drtivého dopadu. :cry:
vloni jsem dal dopředu na Venturku šest přídavných světel a bláhově se domníval, že budu lépe vidět :o přestože musí všichni protijedoucí řidiči vidět blížící se bílý lunapark, najdou se tací co proti předjíždějí a já musím jet v lepším případě po trávě na krajnici :x několikrát se mi to stalo dokonce pár kiláků od baráku na hlavním tahu Plzeň - Budějovice :shock:
zatím jsem to vždycky ustál ( bylo to vždy na hlavním tahu a přehledném místě ) a rád bych věřil tomu, že mám již tu horší stránku silničního provozu vybranou i když se říká do třetice.... :?

držme si palečky ať nás to mine
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Jaro 2015 tluče na dveře

Příspěvekod arnošt » ned 12. dub 2015 11:18:09

Ahoj,
tyhle auta v protisměru jsou taky moje noční můra, :( ,dobře, že vás to netrefilo... My s Járou teď vyjíždíme , tak doufám, že bude na silnici klidněji...
Všechny zdravíme! Arnošt a Jára :D
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem


Zpět na kolem komína

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron