Horácova "první" Venture na prodej...

Nabídky k prodeji motocyklů, dílů, doplňků, příslušenství, oblečení ale i služeb...

Horácova "první" Venture na prodej...

Příspěvekod Horác » ned 16. úno 2014 14:04:28

Kdyby měl někdo zájem, našel jsem nabídku na prodej mé původní Venture.

Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: Horácova "první" Venture na prodej...

Příspěvekod golett » pon 17. úno 2014 22:35:23

Zamáčkl jsi alespoň slzu dojetí se setkání? :D Já bych se s tou první ani setkat nechtěl bo byla skoro na sračky :mrgreen:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: Horácova "první" Venture na prodej...

Příspěvekod Horác » úte 18. úno 2014 7:50:55

No...slzička ukápla... ;)
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: Horácova "první" Venture na prodej...

Příspěvekod Mirlos » čtv 20. úno 2014 14:40:17

Ahoj,
no já ji viděl prvně na Samotě v Buchlácích ( 2010 ) když ji sedlal Jarda. Ten šel pak do Haryka a prodal ji Jirkovi ( Bloobery ), kterej s ní přijel na šumavskej sraz 2011. A to ji tak chválil, že to vypadalo na dlouhé vlastnictví. Pak mám dojem, že to snad položil nebo tam byl jinej problém a sháněl na ní věci. Takže mi docela překvapilo, že ji dává z ruky.
Nojo, tak jde život. Já si osobně myslím, že jednou bude Venturka docela ceněná i s tím svým kazeťákem a intercomem :P díky její nedostupnosti. Spousta lidí ji vůbec nezná. A to, že je jich velemálo je jen dobře. Pátrám už roky po někom z Plzeňského kraje kdo by jí vlastnil, ale zatím bez úspěchu. I v pivovarskej srazech, kde dojede na 1500 strojů jsem sám a lidi čučej čo to za stroj.
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Horácova "první" Venture na prodej...

Příspěvekod arnošt » pát 21. úno 2014 18:31:57

Ahoj všichni,
Mirlosi, moje řeč, venturek je málo a jsou málo známé :) . Jen nás pár vyvolených ví, co vlastníme za poklad :D Nevím,jestli ji Jirka Bloobery položil, ale psal tenkrát,když končil v našem klubu, něco o jejich policejním klubu...a já jdu svou vendu přeleštit, neboť příští týden jedu do servisu na nové gumy a seštelování ventilů,tak ať je hezká, když ani neměla zimní spánek ;) ... Hezký víkend ! Arnošt
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Re: Horácova "první" Venture na prodej...

Příspěvekod bicman » ned 09. bře 2014 20:28:16

golett píše:Zamáčkl jsi alespoň slzu dojetí se setkání? :D Já bych se s tou první ani setkat nechtěl bo byla skoro na sračky :mrgreen:

No, to je povzbuzující, zvláště když ji teď mám já :lol:
bicman
 

Re: Horácova "první" Venture na prodej...

Příspěvekod golett » úte 11. bře 2014 20:54:10

Ahoj Bicman, toto byl můj tehdejší dojem ještě než ses mi ozval ;) Když jsem ji pak viděl na Tvejch fotkách, byl jsem mile překvapen jak dopadla :mrgreen: No a musím se opravit že v takovém stavu v jakém je alespoň podle fotek dnes ,ji rád uvidím :shock: :D
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: Horácova "první" Venture na prodej...

Příspěvekod bicman » stř 12. bře 2014 17:42:29

golett píše:Ahoj Bicman, toto byl můj tehdejší dojem ještě než ses mi ozval ;) Když jsem ji pak viděl na Tvejch fotkách, byl jsem mile překvapen jak dopadla :mrgreen: No a musím se opravit že v takovém stavu v jakém je alespoň podle fotek dnes ,ji rád uvidím :shock: :D

Už se chystá na lak a v pátek jde na komplet servis + AIRBRUSH.
Ale potřeboval bych sehnat nosič na zadní kufr, resp. pokud máte někdo jakýkoliv doplňěk, tak pisnite, dík ;)
bicman
 


Zpět na nabídky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron