Hvízdání z motoru

Technická poradna...

Hvízdání z motoru

Příspěvekod Pepan » stř 20. kvě 2020 21:17:46

Zdravím všechny Venturáky,mám Venturku cca 2měsíce takže stále něco študuju atd.Chtěl jsem se zeptat,jestli je normální,že při přidání plynu to začne hvízdat a při volnoběhu má normální zvuk?Díky za radu.Pepan
Pepan
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 19. bře 2020 18:14:07

Re: Hvízdání z motoru

Příspěvekod Mirlos » čtv 21. kvě 2020 22:51:19

Ahoj Pepane,
taky jsem to před 11 lety řešil a zkoušel vyměnit i filtry zda to nedělá vítr. Také jsem zkusil jet bez předních plastů, což vůbec nejede díky prapodivné turbulenci v sání, tak jsem zanechal pokusů a za ta léta si na pohvizdování Venturky zvykl. Dnes to ani neregistruji. Každopádně pohvizdování nebylo stálé a nějak obzvlášť zřetelné, že by se holky otáčely. Ono je dost těžké určit konkrétně ten bod ze kterého pazvuky vychází. Nelámej si s tím hlavu. Třeba je to dobrej účinek proti zvěři, neboť tímhle strojem jsem ještě žádnou netrefil. :lol:
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Hvízdání z motoru

Příspěvekod Pepan » sob 23. kvě 2020 14:48:57

Nazdar chlape,
díky za radu. To víš, mám to dva měsíce, tak se chci, jako s každou motkou, co jsem měl, poznat. Naposled jsem řešil na drakoušovi klepání jak šicí stroj. Myslel jsem, že jsou to ventily, ale bylo mi řečeno, že u nich je to normální. Každá motka hold má svoje, takže to už nebudu řešit. Ještě se chci zeptat, jestli nemáš zkušenost s eshopem Motonautilus v Polsku. Chtěl bych si tam koupit přední padáky, které jsem nikde jinde nenašel.
Doufám, že se někdy někde slezeme a hodíme vlákno. Koukám, že nejsme daleko od sebe.
Tak zatím díky
Pepan
Pepan
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 19. bře 2020 18:14:07

Re: Hvízdání z motoru

Příspěvekod Mirlos » sob 23. kvě 2020 22:30:51

S Poláky zkušenosti nemám, ale v partě máme několik členů ze Slezska, třeba se ozvou. Se setkání nemám problém, jen dej vědět dopředu.
Čauky M.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk


Zpět na opravách, údržbě a úpravách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron