BEZ PROUDU TO NEJEDE

Technická poradna...

BEZ PROUDU TO NEJEDE

Příspěvekod 007garfild » čtv 25. črc 2019 18:46:49

Zdravím všechny
můj problém ze Zlínského srazu je prošlehlý stator viz obrázek. Po výměně nového regulátoru se nic nezměnilo a tak jsem byl nucen razantnějšího rozebrání a závada je na světě :cry: . Origo je docela raketa a dodání někdy až koncem září :shock: , tak, že jdu do náhrady za polovic a starý kus se dá převinout za 4500,-. Doufám, že to budu vše stíhat, ještě přezout pneu, už je mám na skladě od minulého týdne.
ps: doufám, že nepojedeme s plechovkou i to mě, už napadlo, šílená představa, že :shock:

kop1.jpg

kop2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
007garfild
člen RSV klubu
člen RSV klubu

Re: BEZ PROUDU TO NEJEDE

Příspěvekod Mirlos » ned 28. črc 2019 20:11:48

Další záludná věc na Venturce o které nikdo, nikdy a nikde nepsal. Podobně to bylo s tím prasklým pastorkem v kardanu.
Je to pěkně osmahlé. Řekl Ti někdo jak to může vzniknout. Nemá na to vliv třeba teplota motoru nebo blbé uzemnění. A nemohla Venturka třeba taky vzplanout ? Přece nemáš zase tolik najeto. Amíci s Venturkama najezdili až 400 000 km bez závad.
Věřím, že to dáte s odborníky správně do kupy a tu Francii pojedete v jedné stopě. Přeji hodně zdaru a všechno detailně vyfoť.
Zatím čauky.
Mirlos
P.S. A kdybyste byli nuceni jet opravdu plechovkou, tak se na trasách všude vejdeš.
Mirlos
člen RSV klubu
člen RSV klubu

Re: BEZ PROUDU TO NEJEDE

Příspěvekod 007garfild » čtv 01. srp 2019 19:26:12

:D konečně doma a jede :D
nic moc k tomu neřeknu, prostě je to běžné na najeté km, také by to mohl být velký odběr proudu (přídavné světla).
Dále odstraněná závada na předním brzdovém třmenu vzpříčenou destičku a ono to konečně brzdí , ale celkový verdikt max do konce sezony a komplet oprava třmenů a kotoučů, no a ještě ložiska v krku , vydržela 35000km zatím .
Zatím se mějte pěkně

ps: regulátor napětí - funkční
stator - před převinutím
007garfild
člen RSV klubu
člen RSV klubu

Zpět na opravách, údržbě a úpravách