kdo poradí???????

Technická poradna...

kdo poradí???????

Příspěvekod pitris » úte 13. bře 2018 19:04:33

zdar fšecy

prosím o pomoc, bo si kurwa newim z prdele rady :(

zkusím popsat problém:

při zapnutí klíče spínačky do polohy 1 (používám pro poslech rádia) dojde k pískání v reproduktorech. hlavně je to slyšet při zvoleném audiu AUX, tj. pro poslech MP3, pokud to vyhulím naplno, aniž bych pustil hudbu
( tedy "naprázdno" ) je pískání velmi slyšitelné ze všech, ale hlavně ze zadních repráků. plus tam slyším jakoby slabé práskání. opět hlavně ze zadních repro. při puštěné hudbě ať už z rádia nebo z MP3 na max hlasitost, v reprákách "škvrčí", jako by byly "přebuzené".
v elektru se nevyznám, prosím o radu co s tím?

díkes pitris
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce

Re: kdo poradí???????

Příspěvekod EDA » stř 14. bře 2018 6:43:25

Pitrísu,
pískání v reprácích se dá alespoň vypnout, s uchem je to horší, to mi věř. Jo a někdo mi tu říkal, že pískání v uších znamená, že mi roste prdel! Nebude to něco podobného?
Obrať se na nějakého slaboproudého elektrotechnika, chyba nebude samozřejmě v reprácích ale asi v koncovém stupni zesilovače.
EDA s velkou prdelí :D
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: kdo poradí???????

Příspěvekod Mirlos » ned 18. bře 2018 14:54:35

Ahoj Pitrísku,
nemáš tam omylem naladěnou nějakou blbou frekvenci na vysílačce ? Kdysi se mi to třeba také stávalo když jsem měl ve 12V zásuvce redukci USB na dobíjení MP3 a ten protivnej zvuk se zvyšoval otáčkami motoru - přidáním plynu. Jinak nevím, ale myslím, že je to pouze v tom volícím aparátu na řídítku. Ale ty máš vlastně Evropu a tam vysílač není. Nicméně bych zkoušel mačkat čudlíky a různě ladit no a jestli Ti do toho někdy natekla voda, tak tam může být třeba oxidace. Vypadá to na nějakej blbej přenos. Někdy to dělá i JACK.
Určitě napiš na vlákno až to odhalíš a jestli budeš něco rozebírat, tak to prosím nafoť.
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: kdo poradí???????

Příspěvekod pitris » pon 19. bře 2018 10:42:22

zduř
zatím sem nikde nepostupil, bo mě schvátila smrtelná chřipečka a tak ležím doma jak kravský ocas.
no nicméně jsem zakoupil na doporučení z K1400 totok:
https://www.ahifi.cz/sinus-live-ef-10.h ... gLIL_D_BwE
tak doufam že to zabere.
pak podam hlášení
pitris
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce


Zpět na opravách, údržbě a úpravách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron