DEMONTÁŽ VÝFUKU (TLUMIČE) A PONIČENÉ TĚSNĚNÍ

Technická poradna...

DEMONTÁŽ VÝFUKU (TLUMIČE) A PONIČENÉ TĚSNĚNÍ

Příspěvekod Mirlos » stř 07. čer 2017 17:51:56

Ahoj mechanici ! :roll:
Určitě jste sundavali pravý doutník kvůli výměně zadní gumy a měli stejné štěstí jako já, že nepoškodili těsnění výfuku. Ovšem tento stav je dočasný a jednou to přijde. Já demontoval i levou stranu abych ty dva chuděry zespodu řádně očistil od narezlých puchýřků, asfaltu a dalšího přitaveného svinstva a potom stříknul zinkem. No a levé těsnění tam zapustilo kořeny, že jsem ho totálně zničil. Půlka zůstala v doutníku, půlka na rouře. Nejde, opakuji nejde to dotěsnit výfukovým tmelem. 7x montáž-demontáž až jsem s tím seknul a začal pátrat. Všechny ty těsnící prstence vyrábí italská ATHENA. U Louise stojí stejně + drahá doprava do Česka. Drtivá většina překupníků v Česku je umí dodat nejdřív za dva týdny. :shock:
ALE POZOR!!! PAK JSEM NARAZIL NA TUTO FIRMU, V PONDĚLÍ ODPOLEDNE OBJEDNAL A DNES VE STŘEDU RÁNO V 8:00 BYLO TĚSNĚNÍ DOMA BEZ POŠTOVNÉHO ZA SKVĚLOU CENU 916Kč. Prostě levnější a velerychlé dodání.
https://www.megalevnepneu.cz/index.php? ... 2045x50x35
těsnění spoje výfuku 45x50x35 (1) web.JPG

Tak ať se daří :D
Čauky Mirlos
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: DEMONTÁŽ VÝFUKU (TLUMIČE) A PONIČENÉ TĚSNĚNÍ

Příspěvekod Mirlos » ned 09. zář 2018 18:27:24

DNES 9.9.2018 JSEM ČUČEL NA VÝŠE UVEDENÉ STRÁNKY, MĚNÍ FIRMU, TĚSNĚNÍ MAJÍ V AKCI ZA 398,- Kč !!!!!
No nekupte to.
:D
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk


Zpět na opravách, údržbě a úpravách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron