BRZDOVÉ KOTOUČE PŘEDNÍHO KOLA

Technická poradna...

BRZDOVÉ KOTOUČE PŘEDNÍHO KOLA

Příspěvekod Mirlos » pát 22. led 2016 16:14:16

AHOJ MECHANICI :D
Můžete mi někdo zodpovědně vysvětlit proč je v jednom leštěném krytu předních brzdových kotoučů středové závaží a ve druhém nic ? Rozebíral jsem to totiž poprvé a čučel na to jak vrána. V mém případě je těžší kryt na pravé straně, ale zda je to tak správně netuším. Prázdný váží 417g , ten se závažím 689g . Proč Irenko, proč ?! :roll:

poklice brzdových kotoučů.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: BRZDOVÉ KOTOUČE PŘEDNÍHO KOLA

Příspěvekod Mirlos » sob 30. dub 2016 17:56:30

Zdravím mechaniky ! 8-)
Marně čekám kdo mi co řekne k tomu závaží na jednom krytu brzdového kotouče a nikdo se nehlásí. :roll:
Nicméně dnes jsem přivezl a namontoval nové kotouče a zítra jedu zajet nové destičky na sraz do Plzně.
Kotouče mi dělali ve firmě zabývající se především terénními motocykly ( rozety, kotouče, ozubená kola apod.) nedaleko Klatov. Byla to bokovka za 4000,- a tuším, že je zapomněli pozinkovat ( byly zabalené a nevšiml jsem si ). No v pondělí tam volám. Špičkovej materiál teď sedí ve předu perfektně a nic se nemele. A navíc jsou kotouče silnější ( 6 mm ) oproti origošům ( 5,25mm ). Ty původní ztratily po 45 000 km 0,4 mm na síle. Sezónu s nimi odjedu a případně, že začnou reznout a ještě k tomu korodovat, tak jim to tam na zimu hodím. Mustrprogram Venture kotoučů na vypálení mají teď v archivu, takže případný zájemce o nové koláče může dát vědět. Myslím si, že nikdo nebude takovej frajer aby kupoval originály za 15 000,- . :D

SAM_8790.JPG

Čauky a vítr v zádech :lol:

P.S. Dnes 3.5. jsem volal na tu firmu ohledně zinkování kotoučů a bylo mi sděleno, že ta ocel je velmi kvalitní a zinek nepotřebuje. Budeme tomu rádi věřit, čas vše ukáže, spokojenost nade vše :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: BRZDOVÉ KOTOUČE PŘEDNÍHO KOLA

Příspěvekod 007garfild » úte 03. kvě 2016 19:38:44

Ahoj Mirlosi
vypadá to dobře, na srazu o tom hodíme řeč, taky to budu řešit a každá informace je k nezaplacení. ;)
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec


Zpět na opravách, údržbě a úpravách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků