Unik benzinu po nastartování

Technická poradna...

Unik benzinu po nastartování

Příspěvekod pyspans » pát 14. kvě 2021 6:29:38

Ahoj :) mám prozbu a potřeboval bych radu než se do toho pustim a pokusim se Venturku opravit.Venturka jde nastartovat.sice sitič reaguje trochu nezvykle,ale jede to.Do otaček to jde vytočit bez problemu,ale po chvili po nastartovaní začne někde jakoby z nějakeho přepadu nebo s KN filtru kapat benzín.Takže nevim jestli něco je s karburatory nebo nějake těsnění.pokud jste se už s něčim takovym setkali diky za radu.
Předem Děkuji za jakoukoli radu zdravi Robert :)
pyspans
 
Příspěvky: 66
Registrován: pát 28. lis 2014 19:37:30
Bydliště: Lučina 9

Re: Unik benzinu po nastartování

Příspěvekod Mirlos » pát 14. kvě 2021 17:42:58

Ahoj Roberte,
každopádně sundej nádrž a jdi cestou paliva. Mrkni na gumovou zátku u válce a všechny gumy, které jsou ve styku s benzinem, zda nemají prasklinky. Ideální by bylo vyvěsit nádrž někam bokem, aby pomocí hadičky mohl motor stále běžet a tys tam dobře viděl. Dobrá čelovka hodně pomůže. Rovněž prohlédni pozorně palivovou pumpu, no prostě vše kudy to teče, ale hlavně nehoř. Hasící prostředky po ruce. Ten KN filtr nemyslíš doufám vzduchovej. To už by bylo dost nebezpečné a hlavně proti proudu. Důležité je pochopitelně seřízení karbesů. Když máš budíky, není na škodu to dělat třeba každý rok. Práce na 15 min max.
Moje Belinda mi připadá zase nějaká žravá podle poměru tankování a najetých km. Také jsem si myslel, že mám někde úniky, ale je sucho a bez zápachu. 17 let do toho systému nikdo nehrábl, tak si myslím, že už je načase pořádného servisu.
Vyfoť případně to místo se zádrhelem a dej to sem na stránky s povídáním. Myslím, že tak jak to popisuješ, se s tím ještě nikdo nesetkal a je dobré se přiučit. Stroje stárnou a chtějí dohled. V minulosti se v nich z naší bandy nikdo moc nehrabal, neboť byly relativně mladé, ale teď to bude přibývat.
Ať se daří 8-)
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk


Zpět na opravách, údržbě a úpravách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron