Komplet hlava pro RSV rv. 2008 - kde sehnat?

Technická poradna...

Komplet hlava pro RSV rv. 2008 - kde sehnat?

Příspěvekod puffybodie » pát 13. led 2023 14:16:30

Ahoj,

shanim bud vybrouseni ulozeni vacky leveho predniho valce nebo (protoze se zatim nedari), tak celou hlavu. Zlomila se mi vacka pri akceleraci, nastesti ventily bylo zrovna nahore, takze pist, valec atd. jsou v poradku. Servisu se ale zatim nedari najit nekoho kdo by to brousil a mne zatim taky, mozna dneska, uvidim. Divam se i po starsich hlavach a i na Ebay je to vsechno bud starsi modely treba do 1997 Royal Star a nebo jen kryty valcu.

Taky se mi nedari najit, jestli je to stejne s Midnight Star
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
puffybodie
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 13. led 2023 14:12:10

Re: Komplet hlava pro RSV rv. 2008 - kde sehnat?

Příspěvekod Mirlos » pát 13. led 2023 19:02:46

Ahoj,
zkus to tady, neboť dnes už se po Evropě blbě shání všechno na Venturku, ale Emíci ještě mají dost věcí. Také Poláci, ale tam nemám kontakt. Této adrese se mnozí brání, že je drahá, já s nimi mám však dobré zkušenosti jak s cenou, tak rychlým dodáním. Samozřejmě, že když máš takovou mašinu, která tady stála v době svého zrodu přes 600 000, nemůžeš za náhradní díly chtít cenu jako pro moped, což si spousta lidí tak představuje a pak se diví. U nás v klubu tenhle problém zatím nikdo neřešil.

HLAVY VÁLCŮ VENTURE.JPG
https://www.partsdepot.cz/originalni-di ... RE/274598/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Komplet hlava pro RSV rv. 2008 - kde sehnat?

Příspěvekod puffybodie » pát 13. led 2023 19:24:26

Ahoj,

diky za odkaz. Stranku samozrejme znam a dival jsem se, ale teda asi nekam hodne blbe, protoze ja tam videl jen ty vrsky. Zkusim jim napsat kolik to stoji nove, protoze Yamaha primo rikala, ze uz to neni vubec prave a alespon primo vacku tu maji v Japonsku, ale ta je zatim jen zamluvena, protoze dokud se nevyresi ulozeni, tak nema smysl ji objednavat.

Jinak jsem rad, ze jsem teda v necem prvni a zrovna tohle :D Pouceni pro ostatni....kdyz na to prejdete z ZX-9R, tak s tim nemate jezdit skoro stejne, i kdyz je to zahrate haha Sranda stranou, podle cistoty toho lomu bych to videl na vadu materialu proste aneb shit happens.
puffybodie
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 13. led 2023 14:12:10

Re: Komplet hlava pro RSV rv. 2008 - kde sehnat?

Příspěvekod Mirlos » sob 14. led 2023 9:06:31

Když tady vačku nabízí, tak ji snad umí dodat. Hlavně dej vědět jak jsi dopadl.
vačka VENTURKA.JPG
vačka VENTURKA cena.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Komplet hlava pro RSV rv. 2008 - kde sehnat?

Příspěvekod puffybodie » úte 07. úno 2023 18:23:33

Ted to je aktualne na vybrus ulozeni vacky. Pan majitel firmy po shlednuti rikal, ze to by nemel byt problem. Tak ted jen doufam, ze to nebude dlouho trvat, pak jeste vacka nova, smontovat vse dohromady a zacit se modlit. Pak i nafotim ten zlomeny japonsky zazrak.
puffybodie
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 13. led 2023 14:12:10

Re: Komplet hlava pro RSV rv. 2008 - kde sehnat?

Příspěvekod puffybodie » pon 24. črc 2023 8:06:11

Tak po 10 mesicich je opraveno. Vypada, ze uspesne. Zatim najeto cca 600km bez problemu. Samozrejme jsem si zapomnel vzit tu zlomenou vacku :-(
puffybodie
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 13. led 2023 14:12:10


Zpět na opravách, údržbě a úpravách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron