JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Místo pro představení vašich strojů.

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod milan » pát 21. říj 2022 19:26:15

Ahoj.
Asi už do toho nemám moc, co kecat, ale je to pěkná blbost. Nic narušit!
V počátku klubu jsme se také scházeli jen jednou za rok.
Jste skvělá banda a taková se jen tak nikde nenajde. To mi věřte.
Pravda, že Venturky ubývají. Ale stejně je to jen a jen o fajn lidech. O Vás, Přátelé.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod Mirlos » sob 22. říj 2022 19:48:36

Ahoj bando ! :D
Děkuji všem za příspěvky ke klubu, jen jsem chtěl připomenout fakt, že byl zřízen především vlastníky Venturek se svým logem a posléze nejpočetnějším srazem Venturek v Česku v roce 2015 na Kravinci.
Když jsem položil otázku co s klubem do budoucna, tak nikde, podotýkám nikde nepíšu o jeho rušení nebo rozpuštění party. To jste opisovali v příspěvcích sami od sebe. Pravdou je, že drtivá většina členů dnešní party jsou bývalí hosté klubu a duch Venture zcela vymizel, zvlášť když se Venturky ztrácí při parkování v chumlu značek BMW, HONDA a VICTORY, což mně osobně už vůbec nevadí. Máme za sebou 29 úspěšných srazů a to nepočítám zahraničí a KOSY. Takže pro další pokračování jsou stále dveře otevřené. 8-)
Jelikož jsem se však na mezinárodním srazu Venturek na Slovensku v roce 2018 ujal s donucení funkce prezidenta klubu za Česko, začaly mi chodit maily z celé Evropy. Letos jsem všem Venture klubům v Evropě, kromě Slováků oznámil, že už žádný klub Venturek v Česku nemáme, že jsme Venturky prodali, koupili motocykly jiných značek a děláme si každej co chceme. :lol:
Vlaječku si vystavím na památku, stejně sedlám Goldwing. :D
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Předchozí

Zpět na naších strojích

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron