JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Místo pro představení vašich strojů.

JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod Mirlos » pát 12. srp 2022 20:09:10

Ahoj Venturáci !
Situace v našem klubu začíná být po 12 letech vlažná. Komunikace mezi členy formou jakýchkoliv příspěvků začíná hodně váznout. Řada Venturek vymizela, někteří členové se neobjeví jak je rok dlouhej a pořádání srazů je také na ústupu. Zkuste napsat svoje názory na udržování našeho klubu do budoucna, kdy už bude jistě převažovat jiný motopark nad Venturkami. Roky to byly nádherné a parta skvělá, ale nyní jsme už za zenitem. Musel by se stát zázrak, aby Venturky zase dominovaly. Nikdo další se k nám do klubu nehrne, což je velká škoda, neboť jsou to stále krásné motorky i když se současným trendům nevyrovnají.
Čauky Mirlos
VENTURE 2015.jpg
VENTURE 2016.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod Horác » sob 13. srp 2022 12:23:22

:( :( :(
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod 007garfild » ned 14. srp 2022 10:35:42

Ahoj všem v našem klubu ;)
Názor a pouze jen názor , jsme pro udržení klubu Venture i přes to, že tyto stroje ubývají a začínají převažovat jiné značky. Nebudu lhát, že budu možná jeden s těch, kteří si budou chtít třeba taky někdy vyzkoušet jinou značku a proto budeme odcházet z klubu? to asi ne. Taková ta zralá parta, která se stabilně schází je za nás hodně dobrá a pohodová, byla by škoda to ukončit. Jen bych tady vypíchnul přijímání nových pofiderních členů, kteří se nikde na žádné akci neukázali a že jich tu je jak šafránu, ale to je záležitost organizační.
Garfild a Božíí
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod Luboš » pon 15. srp 2022 5:56:26

Ahoj,
do budoucna bych to viděl asi takto, nic neměnit.
Ta parta, která se tu dala dohromady, nemá chybu a je mi úplně jedno, na čem kdo jezdí. Stejně dříve či později,
všichni skončíme na lehkých skútrech.
Co se týče nových členů, za mě je nás dost. Ten počet lidí, pro ubytování, oběd a i čepování, průjezd městem, je vždy lepší menší. Jezdil jsem i s kluby, kde se počet členů stále zvyšoval a nebylo to nic dobrého. Vždy by spolu měli jezdit lidé, kteří se znají, ví jak kdo jezdí a tudíž se nemusí bát o své bezpečí.
A jestli nám do budoucna bude stačit jeden větší stůl, tak mi to vadit nebude, protože budu sedět s těmi, se kterými jsem něco najezdil a mám je rád.
Akcí je teď opravdu málo, ale to je na nás, aby se každý trochu posnažil. S Petrem již uvažujeme nad nějakými novými
akcemi na příští rok.
Jinak je to čistě věc Horáce, kterému patří velké díky.
Mějte se fajn a ahoj na KOSE.
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod petrskutr » úte 16. srp 2022 9:07:28

Zdarec kamarádi a veturaří
Doba pokročila asi jiným směrem než jsme si přáli a proto rušit staré a zajeté pořádky ,považuji za jednu velkou chybu
kterou by jsme se neměli vydávat. Jen doba zhodnotí že to staré bylo dobré, i když ne třeba ve všem.
Jinak plně souhlasím s tézí článku Luboše, jehož téma vystihuje vše.
Je jen na nás, zda se budeme spolu setkávat v těchto, né zrovna dobrých časech a je to celkem jedno pod jakou hlavičkou ,ale hlavně obětavostí nás všech kteří připravuji akce společného charakteru , a to užít si spolu hezké ježdění na strojích takových nebo makových.:D
Tak jak komentuje Luboš stejně se jednou stejně sejdeme na skutrech ,protože těžké motky už neutáhnem jak finančně tak váhově .
Já jsem tvé stářííí ,pozvi mě dáááál :D
Tak volám nic nerušit a hlavně vydžat do lepších časů

Petrskutr
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod Dědek » stř 17. srp 2022 14:52:30

Ahoj parto.
Nemám co dodat, bylo zde vše řečeno a souhlasím se všemi. Hlavně nic NERUŠIT a užívat si. Nejde o stroje ale o lidi. Roky utíkají všem stejně
a tak skvělou partu již nikde neseženete!! Moc jsem toho tady zažil a nikdy bych neměnil!!
Jednou je holt plodný rok na akce a pak zase ne, tak to je a bude.
Tak hodit chmury za hlavu a těšit se z každého společného dne.

Všechny zdraví Dědek a VeVe.. 8-)
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod Holdus » čtv 18. srp 2022 10:52:59

Ahoj přátelé a kamarádi. Já také souhlasím s tím co tady zatím bylo napsáno. Hlavně ať zůstaneme ta správná parta. Vždyť já jsem tu jen chvíli a ještě jsem si to s Vámi pořádně neužil. Jestli můžu poprosit tak to nerušte a já Vám za dalších 12 let řeknu. Mějte se všichni krásně a ahoj na KOSE. Holduš
Holdus
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 05. říj 2021 12:24:24
Bydliště: Karlovy Vary

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod EDA » pon 22. srp 2022 6:32:09

Mirlosi,
cítím to podobně a chápu jak to myslíš, souhlasím však s ostatníma, že je ještě brzo házet flintu do žita. Na motorkách až tak nezáleží ( notabene solidní nová Ventura se dá v Polsku koupit již pod 500 tisíc :D ). Alfou a omegou bude pořádání akcí. Je to čím dál tím složitější a hlavně dražší, v Beskydech stojí polévka přes 100kč a solidní hlavní jídlo pod 300 je také vzácné. Ne všichni jsou ochotni dát za prodloužený víkend 15.000kč ( včetně nás ). Nikdo se proto asi do akcí hrnout nebude, protože vyhovět všem prostě nejde. Bude to chtít trochu se uskromnit a trochu schovívavosti a pochopení.
Ale jelikož jsem optimista, věřím, že se to všechno utřepe a bude líp.
Na důkaz svého optimismu a v rámci zachování klubu proto ohlašuji, že BESKYDY 2023 budou.
Tak se držte a na kose to proberem.
EDA
https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-venture-yamaha-star-venture-xv1900-fd-ID6D4RLq.html
Zloty je cca za 5,10
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod pitris » úte 23. srp 2022 8:09:34

Mirlos !!!!!

JEBAT NA VŠECKO.

VENTURE CLUB FOREVER

banik pičo, pitris
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce

Re: JAK DO BUDOUCNA S KLUBEM VENTURE ?

Příspěvekod martinž » čtv 25. srp 2022 7:47:30

Ahoj všem,

můj názor je nechat to volně plynout, nic nerušit. Každý si může vybrat na čem chce jezdit. Já zatím zůstávám u Ventury i když už několikrát měla na mále.

Martin
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Další

Zpět na naších strojích

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron