Stránka 1 z 2

hmmmmmmm

PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 6:16:21
od Rasty
Ahoj,

připadám si v klubu RSV poslední dobou za rýpala. Promiňte, ale tohle prostředí je pro mě tak nepřehledné a složité, že zvažuji odchod z RSV. Fotka do profilu o velikosti 19 KB :?: - chtěl jsem tam vložit svého avatara(gif), ale je moc veliký, takže to nejde. Příloha ve formátu JPG - zakázána, GIF - zakázána :!: . Po pročtení zatraceně dlouhého Průvodce BBCode jsem z toho tak trochu ko.ot. a navíc si teď musím dávat pozor, abych "nemluvil" tak, jak mi huba narostla. Já vím, že život je změna, ono se to tak říká, ale vždycky to není docela pravda. Člověk má potřebu neustále něco měnit a bohužel i to, co bez problémů funguje. Nevím, jestli je to vždy pro lidi a pro dobro věci a nevím vlastně ani proč je to tak důležité. Fakt se mi nechce trávit zbytek svého života u PC hledáním - co, kde, kam a jak vložit a ani se mi to nechce všechno studovat. .............. :? :cry:

Mějte se všichni dobře

Rosťa
Obrázek

Re: hmmmmmmm

PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 8:04:11
od Horác
Nechápu, v čem máš problém při vkládání obrázků...všechny běžné typy jsou povoleny.

A k Tvé otázce, proč mají lidi potřebu stále něco měnit a vylepšovat...kdyby to tak nebylo, ta bys i dnes žil v jeskyni, oblíkal se do kůže a mluvil posunkovou řečí...

:( :( :(

Re: hmmmmmmm

PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 12:18:26
od milan
Já bych v pěkné jeskyni s garáží pro Ventůrku klidně bydlel. :D

Re: hmmmmmmm

PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 16:08:25
od Horác
To Ti sice věřím, ale žádná Venturka by neexistovala...jen ten kyj, oheň a potřeba lovit...

Re: hmmmmmmm

PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 22:04:37
od golett
Zdar Rasty,
vím, změny jsou někdy nepříjemné, ale jde jen o zvyk. Mám za to, že to není třeba tak hrotit. ;) Naše setkávání je nebo by alespoň mělo být o ježdění,pohodě,relaxu a komunikace zde je celkem okrajová záležitost a je jedno jak moc ji zde budeme využívat. Především pro to abychom se poinformovali kde,kdy co a jak. Byla by škoda trhat partu skrze takové nepodstatné a okrajové věci. Možná je pro Tebe zdejší komunikace zásadnější než pro ostatní a to je škoda. Jestli budeš trochu moci přijeď na Sázavské zahájení. Tam popijem a dojdeme ke společnému závěru že když nejde o život jde o hovno. Čau Jirka ;)

Re: hmmmmmmm

PříspěvekNapsal: stř 13. bře 2013 6:05:53
od Mirlos
! CARPE DIEM ! :lol: hlavně veselý život :lol: je krátkej ;)

Re: hmmmmmmm

PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2013 6:37:34
od Rasty
To vše je sice hezké, ale nic to nemění na tom, že tento typ fóra je prostě NEPŘEHLEDNÝ. To raději tu jeskyni.

Re: Vkládání obrázků

PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2013 6:59:35
od Rasty
Kde můžu vložit normální fotky do svého profilu (jako je např. Horácova evoluce) nebo jak můžu smazat svůj profil? Do teď jsem to nenašel. Bloudím, bloudím a bloudím stále dokola.

Re: hmmmmmmm

PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2013 7:47:23
od Mirlos
ahoj lidičky,
já už jsem si zvyknul na tuhle novinku a myslím si, že je to naopak přehlednější díky těm " šuplíčkům " jde jen o pár kliknutí navíc a určitě se v tom bude zpětně lépe hledat :D za sebe to schvaluju a zpátky bych se už nevracel :D taky se mi líbí ta zpětná vazba odpovědí, což zlehčuje komunikaci mimo maily, takže mohu s klidným svědomím Horácovi za toto dílo poděkovat 8-)

Re: Vkládání obrázků

PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2013 8:31:37
od Horác
Rasty píše:Kde můžu vložit normální fotky do svého profilu (jako je např. Horácova evoluce) nebo jak můžu smazat svůj profil? Do teď jsem to nenašel. Bloudím, bloudím a bloudím stále dokola.


ad 1. Založíš si nové vlákno (viz. Horácova evoluce), třeba "Rastyho 123..." a tam píšeš a vkládáš fotky dle libosti. Jak se píše Ti snad nemusím radit, a jak se vkládají fotky jsem popsal dostatečně ZDE.

ad. 2. Pokud myslíš zrušit svou registraci zde na fóru, tak napiš SZ adminovi, on to zařídí...