MOTORKY VE WELSU (A)

Tipy na víkendové výlety ve vašem okolí...

MOTORKY VE WELSU (A)

Příspěvekod Mirlos » úte 28. led 2020 23:01:10

Ahoj všeci !
Dnes jsem dle pokynů lékaře konečně odložil berle, takže "chodím" jak po obrně. Čeká mi ještě 15 rehabilitací abych srovnal krok. Nicméně už mám cukání na svezení, tak si to alespoň vynahradím příští pátek na motosalónu v Rakousku a posedám nějaké stroje. Bývá to tam mnohem lepší než v Praze, jen přestěhovali akci z Lince do nového areálu ve Welsu. Kdybyste měl někdo zájem, tak dejte vědět. Má být sluníčko.
Čauky Mirlos
479cfbf487498025a5efac79cafc4de4.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: MOTORKY VE WELSU (A)

Příspěvekod Horác » stř 29. led 2020 12:52:44

Letos je Motosalon v Brně, 5.3.-8.3.2020. Já tam budu v pátek 6.3.2020.
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: MOTORKY VE WELSU (A)

Příspěvekod 007garfild » stř 29. led 2020 14:14:54

Ahoj
asi bude Brno, ještě uvidím který den ;)
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: MOTORKY VE WELSU (A)

Příspěvekod Mirlos » sob 08. úno 2020 19:12:03

Ahoj motorkáři !
MOTOSALON WELS RESUMÉ :
Byl jsem hodně, opakuji hodně překvapen jak se toho dost za pár let změnilo. Všechny firmy vyrábějící motocykly začaly dělat endura, takže desítky značek a typů endur včetne H-D, vévodili motosalónu. Zapomeňte na všechny ty choppery a cruisery s naleštěnými chromy. Nic takového se nekonalo, kromě pár kousků H-D a Indian. Asi už po takových motorkách není hlad a budou se prostě kupovat jen po bazarech. Ani tam nebyly ani velké cesťáky s horním kufrem, jak jsem předpokládal u BMW, jen několik baggerů. Ani kafíčka nejsou, jen zůstává několik typů silniční klasiky - naháčů, superbajků a scramblerů co už známe, ale jinak nic. Prostě celou výstavu v drtivé většině zaplnila endura a skútry. A to tam bylo mnohem víc exponátů než bývá v Praze. Milovníci endur si přijdou v příští letech na své. Stejně se změnila i nabídka oblečení. Žádné kožené hadry a čoprácká trika, ale samej kvalitní textil na endura včetně bot. Jinak celkový dojem dobrej a hodnotím spoustu materiálů k cestování motorkou po celém světě. Každý stát kam je možno se vypravit v Evropě, Jižní a Severní Americe i v Asii má svojí knížku s mapami tras a zajímavými místy. Stačilo by to jen přeložit do češtiny.
Chromovaná krása pominula, všechno je černé, v endurech se zatím nevyznám, dokud nebudu muset jezdit sólo. Jsou to účelové stroje hodně sobě podobné. Bylo tam však zastoupeno spousta malých firem upravující motorky všeho druhu, takže když všechny ty změny a doplňky projdou v Rakousku, tak potom už všude. To jediné jsem obdivoval.
Jsem zatím vyléčen z podobných akcí, nemám prostě na co koukat a jsem zvědav jaké dojmy na vás zanechá Brno.
Mějte se.
Čauky Mirlos
motorky Wels.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: MOTORKY VE WELSU (A)

Příspěvekod petrskutr » ned 09. úno 2020 9:20:26

Jak se držíš mladých holek ,tak jsi už redy.
co se týče motorek výhled okolo velkých čopru se dal předpokládat ,vývoj bude spět k endurum a rozvoj budou mít hlavně skútry všech velikostí už to že H-D je těsně před bankrotem o tom všem svědčí.Holt nová doba klepe na dveře.
Já už jsem se přblížil nové době.
Petrskutr
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín


Zpět na kolem komína

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron