100 zatáček kamaráda kuny

Tipy na víkendové výlety ve vašem okolí...

100 zatáček kamaráda kuny

Příspěvekod petrskutr » pát 24. kvě 2013 6:54:44

Toto mě poslal kamarád Kuna

Čágo Peťan, protože teď máme skoro měsíc volno, tak bych tě chtěl seznámit s chystanou akcí. Čekám, až na víkend budou hlásit úplně bez deště a to by byla naše chvíle startu. O co se jedná, je to tzvn. „ Cesta sta zatáček“.Je to v Polsku, úsek mezi Kudowa-Zdroj až Radkow, je to pokračování Adršpachských skal v NP Stolových hor. Cestou bychom viděli Jizerky, Krkonoše PL+ČR, se zastávkou a lovem pstruhů. Cestou zpátky se zastavíme u přehrady
Les Království a pak už jenom návrat se zastávkami dle potřeby.


Trasa je pro mě 587 km, ty můžeš počítat o 60 méně.
Protože je to 11:28min čistého času, viděl bych to na start 5,30-6,00 na pumpě v Děčíně Bynově. Určitě to bude výživné: mraky zatáček, krásný prostředí, dobré jídlo i letecký den cestou zpátky, tak nezapomeň informovat i Romana.
Já to přeposílám i Zdeňkovi Grey, aby věděl o co jde, kdyby měl zájem se proletět.
Mějte se fajn a CIAO.

Termín upřesníme dle počasí jen kdo má zájem ať dá vědět . Je to nářez ale takové akce se u nás v Sudetech občas pořádají pro fanšmekry.

Petrskutrbmw
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: 100 zatáček kamaráda kuny

Příspěvekod martinž » sob 25. kvě 2013 6:26:05

Ahoj,

kamarád Kuna je trochu idealista jet za den 600 km po okreskách a ještě se někde stavovat?
Je to ale pěkné místo,byl jsem tam s Arnoštem loni na poslední jízdě,také jsem to jel na otočku a byla to honička. Jsou tam historicky zajímavá místa ,která bych rád navštívil. Vidím to tak na víkendovou akci, ale vůbec nevím kdy.

Martin
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Re: 100 zatáček kamaráda kuny

Příspěvekod Luboš » pon 17. čer 2013 5:33:08

Ahoj,
ano Martine, pochopil jsi to správně, že tato akce pro tebe asi nebude. Ona byla určena pro vyzrálejší jezdce, kteří již mají něco odježděno a pořídili si cestovní motorky proto, že na nich chtějí cestovat. Na ježdění kolem komína je asi vhodnějších spousty jiných motocyklů.
Jenom pro informaci, odjeto tuto sobotu, zúčasnilo se 5 lidí a jeden pes (4 moto).Najeto bylo celkem 700 km, proběhlo 8 zastávek. Dopolední kávička proběhla na Smědavě. Rybu v Kudivě Zdroji si chytil každý na udici a následně mu byla za dohledu i připravena. Na klobásku z udírny jsme se pro změnu stavěli v zahradní restauraci při hrázi přehrady Les Království.
Proto, že času bylo dost, přidali jsme ještě operativně po cestě zastávku v restauraci Peklo, kam jsme tak úplně nedorazili, neb na příjezdové cestě byl zákaz vjezdu.
Domů jsme dorazili cca v 20,30h, což bylo asi o 2h dříve oproti plánu, počasí vyšlo na jedničku a tak co si víc přát.

Pro ty co jedou :
Užijte si Alpy, ať vám vyjde počasí a šťastnou cestu přeje Kuna.
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Re: 100 zatáček kamaráda kuny

Příspěvekod petrskutr » pon 17. čer 2013 9:39:59

Tak přátelé jezdci
Akce 100 zatáček kamaráda Kuny je úspěšně za námi.
Jen pro informaci JEZDCŮM
Trasa 680 km : start 6,00 Teplice dojezd 20,30 Teplice
Se všemi plánovanými zastávkami. v naprosté pohodě a klidku
Účast 2* Goldwing 1 *Bmw 1* Bmw enduro

Tak zase někdy v sedlech

Za vrtule Petrskutrbmw
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín


Zpět na kolem komína

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron