rámečky RZ

Poptávky na nákup motocyklů, dílů, doplňků, příslušenství, oblečení ale i služeb...

rámečky RZ

Příspěvekod Milda » pát 16. bře 2018 15:31:27

Ahoj všici je tu někde možné sehnat klubové ramečky na registrační značku.???

Děkuji za informace.
Milda
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 29. led 2018 14:03:12

Re: rámečky RZ

Příspěvekod Mirlos » sob 17. bře 2018 20:48:46

Ahoj Mildo,
tak s tímhle nápadem ještě nikdo nepřišel a asi ani nepřijde, takže jsem to u nikoho neviděl. Ale jestli na takové ozdobě rámečku RZ trváš, není nic jednoduššího, než koupit rámeček bez loga a nechat si na to udělat samolepku dle vlastních představ. :D
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: rámečky RZ

Příspěvekod Horác » čtv 22. bře 2018 17:48:57

To mě ale vůbec nepřijde jako špatný nápad...Když by byl zájem o logo Venture Clubu, tak by se asi vyplatilo to objednat hromadně, aby to mělo nějakou štábní kulturu...
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: rámečky RZ

Příspěvekod Mirlos » sob 24. bře 2018 17:42:34

Ahoj přátelé motodoplňků,
uvědomte si jednu věc, že i když došlo 19. ledna oficiálně ke zlehčení požadavků STK vůči doplňkům na motorkách, tak stále platí nutná dobrá čitelnost RZ z různých úhlů. Jak je známo, tak Venturky US mají zřejmě nejhůře čitelné značky ze všech motorek a tudíž rámeček to ještě stěžuje. Mám ho obráceně aby RZ byla kousek níž a bylo na ní lépe vidět, ale stejně jsem dostal pokutu, naštěstí jen 200 Kč. Jde především o to, aby byla RZ vidět z kamer umístěných na sloupech nebo radarech.
Pravděpodobně jsme díky špatnému přečtení RZ radarem nedostali všichni z Francie pokutu 50Euro za rychlejší přesun oproti těm co měli značky dobře čitelné. Jinak si neumím vysvětlit když jede v koloně 7 motorek stejně rychle a pokutu dostanou jen první ( Golďas ) a poslední ( GS ). Radary tam fotěj ze všech stran :)
Tak to zvažte, zda to má vůbec cenu. Ani bych se nedivil, kdyby jsme museli značky posunout o cca15cm dozadu, jak má úchyty Evropa. Pak už by se tedy dalo o nějakém vyumělkování rámečku uvažovat. :D
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk


Zpět na poptávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron