Moto plachta

Poptávky na nákup motocyklů, dílů, doplňků, příslušenství, oblečení ale i služeb...

Moto plachta

Příspěvekod Dědek » sob 18. led 2014 9:19:50

Ahoj kamarádi.

Potřeboval bych poradit kde koupit plachtu na přikrytí mého mazlíka :D Tady na Zlínsku jsem vyzkoušel už všechny možné velikosti (i na goldwinga) ale všechno je malé. Rasty říkal ,že má plachtu od Horáce. Nevím ani pořádně jaké rozměry shánět. Něco si nechám poslat a bude to malé. Jde mi plachtu proti vodě, lehkou ať nezabere v báglu moc místa. Jste už (staří) kozáci, tak uvítám každou radu. :idea:

Předem dík. Dědek
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: Moto plachta

Příspěvekod martinž » pon 20. led 2014 21:01:08

Ahoj Dědku,
také jsem to řešil,jak říkáš vše malé,tak jsem koupil v Lidlu plachtu na malé auto a ta je akorát. Mám ji spíš do garáže proti prachu. Ale na e-bay v USA se dá za patřičný peníz koupit velká na moto.

Zdar Martin
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Re: Moto plachta

Příspěvekod milan » stř 22. led 2014 11:17:36

Ahoj,
včera jsem byl v Teplicích v prodejně s moto doplňy a plachta i na Golďase je zde
Modro stříbrná, kodové označení (opsané na prodejně) 380-533
Cena na prodejně 654,-
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Moto plachta

Příspěvekod Dědek » čtv 23. led 2014 15:23:38

Ahoj.

Děkuji Vám za rady. Ta plachta z Lidlu je dobrý nápad, ale plachtu do garáže proti prachu mám od Luise. Dostal jsem ji na vánoce ještě když jsem měl drakouše. Je látková a není proti vlhkosti. Zjišťoval jsem jaká je to velikost, protože na venturku pasuje jak ulitá. Bohužel v nabídce prodeje tato plachta už není, tak se mi nepodařila zjistit velikost. Milane já na goldwinga plachtu zkoušel (velikost nevím ale byla taky stříbrno modrá) a nepasovala. Nepřetáhl jsem ji přes zadní kufr. Na našich akcích máte všichni mašinky pěkně zakryté a plachty jsou až po zem. To by v tom byl čert :evil: abych já svou venturku nedokázal pořádně přikrýt :!: 6.3. začíná v Brně veletrh, snad budu mít štěstí tam. To ale neznamená, že mi přestanete psát nebo volat (tč:603499127) vaše rady a názory :idea: Za všechny předem dík.

Dědek
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: Moto plachta

Příspěvekod milan » čtv 23. led 2014 20:42:47

Ahoj,

jestli na to nespěcháš, tak můžu, až bude počasí, zajet do prodejny a vyzkoušet ji na místě a popřípadě i zakoupit.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Moto plachta

Příspěvekod Dědek » pát 24. led 2014 15:09:13

Ahoj,

Jasně že nespěchám. První naše akce je až 8.5.2014. Budu jen rád kdyby to vyšlo a pasovala. Pokud náhodou něco objevím já, třeba na veletrhu v Brně, okamžitě bych dal vědět. Moc dík a pozdravuj..

Dědek
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: Moto plachta

Příspěvekod Horác » ned 26. led 2014 10:16:35

U té plachty je třeba kromě dostatečné velikosti dbát ještě na dvě věci:
- aby měla spodní část chráněnou proti horkým výfukům
- aby horní část v místě styku s plexisklem byla upravená proti možnosti poškrábání plexiskla

Pozor na "levné" plachty vyrobené pouze z jakéhosi igelitu nebo jen pogumované textilie...to jsou vyhozené peníze.
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: Moto plachta

Příspěvekod Dědek » ned 26. led 2014 21:31:21

Ahoj Horáci.

Děkuji za radu. Tyto věci mě vůbec nenapadli. :idea: Mám za to, že výrobci plachet s tímto počítají. Zřejmě neví, že motorka se užívá k jízdě, tudíž se zahřívá. :!: Rasty má plachtu od Tebe, tak prosím o radu kde ji pořídit (na ceně nesejde). Stačí jen nějaký kontakt a já se už postarám o zdar věci. Předem dík.

Dědek
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: Moto plachta

Příspěvekod Horác » pon 27. led 2014 11:43:01

Já jsem tu plachtu kupoval na ebay v USA, resp. dvě, jednu malou (tu mám na Ducati) a jednu velkou, tu má Rosťa.
Hledal jsem toho prodejce, ale bohužel momentálně nic nenabízí. Její cena byla vč. poštovného do ČR 50USD.
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: Moto plachta

Příspěvekod Luboš » sob 01. úno 2014 21:06:33

Ahoj,také jsem před lety kupoval plachtu na golďase ve stejné prodejně,co píše Milan.Vypadá stejně,ale jestli je to stejná,nemůžu říct.Ale na prodejně má goldwinga a tak není problém,aby ti to prodejce před koupi vyzkoušel.
Měj se fajn Luboš.
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Další

Zpět na poptávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron