POKUTA Z TRENTA

Reporty a fotodokumentace z uskutečněných akcí.

POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod Mirlos » pát 01. úno 2019 14:40:11

AHOJ ÚČASTNÍCI TRENTINA ! :shock:
KAMERA NÁS VYFOTILA, ŽE JSME VJELI TAM, KAM SE NESMĚLO A CHTĚJÍ PO MNĚ 88,81 EURO. TO JE V PŘÍPADĚ, ŽE ZAPLATÍM DO 5 DNŮ. NORMÁLNÍ CENA JE 113,11 E A TOTO MÁ BÝT 30 % SLEVA VČETNĚ POŠTOVNÉHO A ADMONISTRATIVY.
VYGŮGLOVAL JSEM PŘESNĚ TO MÍSTO A TUŠÍM O CO ŠLO, NEBOŤ NA VÝTAŽKU Z GŮGLU JE VIDĚT ZNAČKA KONEC ZÓNY ZÁKAZU VJEZDU. TAM NÁS TEDY NATÁHLA NAVIGACE A NIKDO SE TOHO NEVŠIML. ZVLÁŠŤ KDYŽ TAM STÁLO DOST AUT A BYLY TAM CHLÍVEČKY K PARKOVÁNÍ. NEPOZNÁM PODLE VÝFUKŮ KDO JEDE PŘED NÁMI, ALE TIPL BYCH PITRÍSKA
PRAVDĚPODOBNĚ TO DOSTANETE I OSTATNÍ KOMU KAMERA ZABRALA ČÍSLO. JELI JSME TAM PRAVDĚPODOBNĚ VŠICHNI. VENTURKY NEJSPÍŠ NEBUDOU ČITELNÉ.
NO PROSTĚ MI NASRALI A BUDE TO POTŘEBA ZŘEJMĚ ZAPLATIT, ABY NEPŘIŠLA NĚJAKÁ DALŠÍ SANKCE. NO KDYBY NĚKDO Z VÁS MĚL ZNÁMÉHO PRÁVNÍKA JAK SE V TOMTO PŘÍPADĚ ZACHOVAT, TAK DEJTE VĚDĚT, OBZVLÁŠŤ KDYŽ NEMÁME ŽÁDNÝ JINÝ DŮKAZ O PORUŠENÍ ZÁKAZU, JEN O TOM PÍŠOU A NA FOTCE TO VIDĚT NENÍ, JEN ADRESA KAMERY. JESTLI TOHLE STAČÍ ? KDYŽ TO NEZAPLATÍME, CO SE STANE ?
KDYBY NÁS TY KURVY NEROZMAZALI, MOHL JSEM MÍT ALESPOŇ DOCELA DOBROU FOTKU SHŮRY
. :shock:

Did not respect the provision imposed by the "Ban of access into Limited Traffic Area"
TADY JE ODKAZ NA TU ULICI, ale poslední focení je v r.2017 !!!
https://www.google.com/maps/place/Piazz ... 11.1186563
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod Luboš » sob 02. úno 2019 6:14:31

Ahoj, přišlo mi to také, ale o placení jsem zatím neuvažoval.
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod pitris » sob 02. úno 2019 7:23:25

Zduř fšecy

Mi zatím nic nepřišlo. Mirlos to mas za to ze si nejel na Venturce ale na skútru říkala Lenička.
Asi před třemi lety jsme byli u Laga Di Garde. Tenkrát jsem parkoval v Malcesine tam kde jsem neměl. Autem.
Asi za tři měsíce mi přišla domu pokuta uz nevim v jake výši. Vysral jsem se na špageťaky a neplatil nic.
No a nikdo mě nepřišel zastřelit. Žiju dodnes.

Pitris
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod Dědek » sob 02. úno 2019 9:50:29

Ahoj Milošku.
Nic mi zatím nedošlo. Souhlasím s Pitrisem, na BELINDĚ by to prošlo.. 8-)
Zdraví Dědek.
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod petrskutr » ned 03. úno 2019 9:02:23

Záleží na tom jakou formou Vám byla pokuta doručena, Pokud došla obyčejně a bez překladu asi bych se tím nezabýval
Není tvojí povinností si zajištovat překlad a zásilku bez doporučení(zvláště úřední) okamžitě házím do koše :D
Když přišla pokuta z Francie to byla jiná muzika,došla doporučeně a s českým překladem.


Petrskutr
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod 007garfild » ned 03. úno 2019 13:57:11

Ahoj Miloši
zlatá Ventura, přikláním se k Petrovi pokud ti to nepřišlo přeložené, tak bych to neřešil a budeme doufat, že do budoucna jim ta značka nepadne do oka.
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod Mirlos » ned 03. úno 2019 17:15:39

Ahoj,
je mi jasné, že to Venturky nevzalo a taky jak píše Petr, nepřišlo to doporučeně a ještě s odkazem na internetové stránky (odtud ta fotka ). Je to záležitost města ( městské policie ), ne státní ani dopravní a důkazy nejsou úplné.
Jelikož to přišlo Lubošovi, dostane to Petr i Ota. Kubovi leží dopis v Plzni u rodičů.
TAKŽE SE DOMLUVÍ NÁS PĚT A NEBUDEME PLATIT NIC. BERU TO JAKO HOTOVOU VĚC.
Zatím čauky

P.S. Prokousal jsem se fotkami z Normandie a dnes dodělal poslední 346 kus. 8-) Teď vzhůru do Bretaně. :roll:
MOTO TOUR 2017 - NORMANDIE 346 web.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod OtaHruby » pon 04. úno 2019 19:05:58

Ahoj přátelé,
dnes jsem se vrátil z dovolené a také já mám novoroční pozdrav z Itálie. Celou věc jsem si nechal
prověřit u advokáta který má zkušenost. Doporučuje zaplatit hned i když to není doručeno doporučeně. Běžný postup
je ten, že to pošlou obyč. poštou s touto "slevou". Pokud úhradu nedostanou, pošlou znovu doporučeně ale už v plné výši.
a nedostanou li zaplaceno, najímají většinou českou právní a exekutorskou firmu k vymožení. Pak to prý vychází na
cca 1000 EUR a ještě případný úrok z prodlení. SPZ neplatiče je v databázi a při případné návštěvě Itálie a zachycení kamerou je riziko "zatčení do zaplacení".
Je to katastrofický scénář ale z praxe jej prý zná. Nechci vás strašit ale já to platím abych měl klid.

Všechny zdravím Ota
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod Luboš » pon 04. úno 2019 21:50:13

Ahoj, po dlouhém hledání jsem našel na netu vyjádření asi 2 právníků (jeden pracuje pro DAS), jsem se též rozhodl zítra zaplatit.
Říkají obdobný scénář, nejprve to co jsme obdrželi, po 60 dnech doporučeně v plné výši a po dalších 60 dvojnásobek s možností dalších poplatků za obstrukce.
Promlčecí doba od 2017 je 1 rok pro cizince a 3 pro Italy, od zahájení správního jednání. Po jeho začátku lze tuto dobu prodlužovat.
Nepomůže ani výměna SPZ, ani že řídil někdo jiný, platí majitel, klidně i na letišti, při kontrole, ale stalo se, že i při kontrole v jiném státě. Mohou zabavit i vozidlo atd, páky na to mají a sumy se potom šplhají do výšek. Takto to funguje od 11.2017.
Takže pro klid při dalších cestách, raději zaplatím.

Mějte se pěkně Luboš
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Re: POKUTA Z TRENTA

Příspěvekod Mirlos » pát 08. úno 2019 17:35:06

Ahoj platiči ! :o
Právě jsem se vrátil z montážního turné a přečetl výše uvedené, načež mi naskákaly pupínky a se slzou v oku jsem tedy také věnoval onu částku na sportovní aktivity zastupitelstvu města Trenta, aby se jim při tom lépe dýchalo. :x SPZ je sice na Golďasu čitelná i z družice, ale kvůli pokutám ho zatím měnit nehodlám a budu lépe bdít třeba i uprostřed kolony ;)

TOTO JSME PORUŠILI, JEN ČASOVÉ ROZPĚTÍ BYLO JINÉ NA PODOBNÉ ZNAČCE V CENTRU ( konkrétně tato značka platí přechodně v dalších zónách Trenta od 5. listopadu 2018 do 31. března 2019 )
Limitazioni-al-traffico-nel-periodo-invernale_imagefull.jpg
Při realizaci plánu ochrany ovzduší přijatého Pokrajinskou radou se předpokládá řada strukturálních opatření, jejichž hlavním cílem je snížení emisí jemného prachu (pm10) a oxidů dusíku. První kategorie zásahů se týká omezení provozu nejnepříznivějších vozidel.
Každý den, kromě soboty a svátků, od 7 do 10 a od 16 do 19 , je zde blok pro:
všechny vozidla klasifikované jako "Euro 0" (motorová vozidla, motocykly a mopedy) nebo nesplňují jakoukoli směrnici Společenství;
vozidel klasifikovaných jako "Euro 1" poháněných " naftou " (motorová vozidla, motorová vozidla a mopedy);
Vozidla jsou klasifikovány jako „Euro 2“ s výjimkou těch, vybavený filtrem pevných částic FAP schválen přivádí do „ diesel “ (pro mopedy a motocykly viz výjimky );
dvoudobé motocykly a mopedy poháněné hlavně směsí ropy a plynu "Euro 1";

( takto přeložil překladač )

:shock: :shock: :shock: TAKŽE PŘÁTELÉ BDĚME, BDĚME, BDĚME, BUDE TO DO BUDOUCNA JENOM DRAŽŠÍ A VŠUDE !!! :shock: :shock: :shock:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk


Zpět na uskutečněné akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron