OHLÉDNUTÍ ANEB 10. VÝROČÍ SE "BLÍŽÍ"

Reporty a fotodokumentace z uskutečněných akcí.

OHLÉDNUTÍ ANEB 10. VÝROČÍ SE "BLÍŽÍ"

Příspěvekod Mirlos » pon 05. čer 2017 16:04:07

Ahoj parto ! :roll: :D ;)
Čas to bere mílovými kroky jak pominutej a když se ohlédneme na ta léta zpět, snadno zjistíme, že od roku 2010 máme na kontě do této chvíle celkem 28 akcí( některé ještě chybí na tomto webu v galerii) a další nás ještě čekají. I když každý z nás nebyl někdy-někde přítomen či někdo naše řady opustil a přišli další, stále držíme pospolu a náš počet je v průměru stejný. Jsem přesvědčen, že to do desátého výročí klubového ježdění vydržíme a ještě spolu nějaké ty akce vesele prožijeme :lol: . V roce 2020 by tam v počtu akcí mohla klidně figurovat čtyřicítka. Od té doby co Rasty nasadil na Samotě pomyslnou laťku, jak by mohl sraz vypadat, vypilovávali jsme ty další srazy k dokonalosti někdy bezproblémově, někdy to trochu drhlo, ale vždy to dopadlo skvěle. Jsem za to všechno moc rád a taky se rád hrabu ve starých fotkách. Teď sice úpravy totálně nestíhám, ale jednou ten čas přijde. Možná si řeknete proč úpravy fotek, proč je nenechat tak jak jsou. No asi takhle, každej má nějakého koníčka a mě to baví víc než samotné fotografování. :ugeek:
Musel jsem těch pár vět napsat, neboť projíždím fotky zpátky a znovu ty akce prožívám.
Tak se mějme a buďme zdrávi ať nám všechno vyjde.
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: OHLÉDNUTÍ ANEB 10. VÝROČÍ SE "BLÍŽÍ"

Příspěvekod Rasty » úte 06. čer 2017 0:27:44

:D :) ;) :( :o :shock: 8-) :lol: :P :cry: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :|
co na to říci .......Ty mi tedy dáváš zabrat chlape ;) ........mám Tě rád :)
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště


Zpět na uskutečněné akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron