II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Reporty a fotodokumentace z uskutečněných akcí.

II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod milan » ned 18. srp 2013 15:34:59

Ahoj Edo,
díky za parádní akci. Fakt super.
A ostatním, dík za milou společnost.

Tady už jenom vzpomínky:fotky
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod martinž » ned 18. srp 2013 17:33:23

Ahoj všem,

Dorazili jseme trošku uvaření ve vlstní šťávě ale v pohodě. Akce jako vždy super zvláštní poděkování patří Edovi . Největší zážítek mám ze zubní pohotovosti v Ostravě,ale trochu to pomohlo. Zítra valím k zubaři.

Mějte se Martin+Monika
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod OtaHruby » ned 18. srp 2013 18:02:02

Ještě jeden pozdrav a odkaz na fotky. Některý se snad povedly.
Čau Oťas

http://ota-hruby.rajce.idnes.cz/Beskydy_2013
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod arnošt » ned 18. srp 2013 18:18:26

Ahoj,ještě jednou díky Edovi a smekáme před ním za všechnu tu parádu, kterou zorganizoval. Dojeli jsme přes Jeseníky a částečně Orlické hory s Otou až do Dvora asi v půl čtvrté naprosto uvaření a hodil by se ten perfektní lhotecký bazén... ale dnes bych šel bez přilby :D . Díky a ahoj v OH ! Arnošt s Járou
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod Rasty » ned 18. srp 2013 21:31:30

Ahoj "banditi, banditky a banďata" (zdravím Tě Viktorie),
cesta domů se zastávkou ve Štramberku, s Rosťou "Dědkem" a jeho moc milou milenkou Milenkou, byla velkou pohodovkou a třešničku na dort posadili právě tito dva zmiňovaní "lidičkové" bazénem u nich na zahradě.......podotýkám, že...ehm... (!) BEZ ZELENÉ (!!!!!!!), ale za to s domácí moravskou slivovičkou (v tom mě pochopitelně zastupovala má žena Evitka), vychlazeným zlatavým mokem - výběr asi z 50 piv (i s tím si poradila Evitka)....... no a pro mě samozřejmě nabídka z asi 12 druhů nealko-piv.
O předchozí zastávce na trojitou porci zmrzliny (tedy týká se pouze mě - šviháka lázeňského a zmrzlinového krále......že, protože ostatní jsou normální a proto si dali jen jednu zmrzlinu), a také o grilovačce, se zde již raději zmiňovat nebudu, protože byste nám ještě někteří mohli závidět a to my zrovna nechceme.............a už zase kecám........... ;) :lol:.......přátelé, co Vám budu kecat, a to nekecám, málem jsem se pofsral :lol: :lol: :lol: ..........

Dragu a Oťasi, jste rychlejší, než Toptrans, který o sobě tvrdí, že je rychlejší, než blesk. Fotky ještě v den návratu.......hm, tož to tedy klobouček 8-) ......hmmmm a Drag dokonce v půl čtvrté :o odpoledne, přestože -tuším- kolem 10. hodiny byl ještě na parkplatzu u Fandy, tak to dvakrát klobouček........s´to musil pěkně kalit Ty jeden draku...

Edo,
a Ty jsi ten nejkrásnější "blázen", jakého jsem kdy potkal a čepici budu smekat jen před Tebou, protože - a to Ty už víš - s ní i spím, takže: Když jsem dorazil z garáže domů, pofsral jsem se doopravdy, ale blahem, protože to, co Ty dokážeš se svým krásným "harémem" připravit za "věci", to se prostě nedá popisovat, to se musí zažít........a to jsme s Evitou absolvovali jen dvě třetiny.......asi kdybychom s Vámi byli už v pátek, byli bychom tím blahem zafsraní až za ušima (mluvím samozřejmě za sebe)..........
..........tož ještě jednou VELKÝ DÍK za sebe i za Evitu
:!: :!: :!:
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod arnošt » pon 19. srp 2013 21:42:37

arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod EDA » úte 20. srp 2013 6:13:25

Přátelé, kamarádi,
slova chvály mě moc těší a samozřejmě i zavazují. Děkuji. Práce organizátora akce je však jen nutnou, nikoliv jedinou podmínkou pro zdařilou akci. Velký význam má počasí no a hlavně skladba účastníků akce. A ta byla bez vyjímek i přes určité ztráty ( Mirlos omluven, Pitris neomluven ) famózní. Ještě teď mě bolí břicho od smíchu. Takže děkuji všem, že si přivezli tak skvělou náladu. Jsem také rád, že jste všichni dojeli domů v pořádku a taktéž děkuji všem za parádní fotky. Ještě počkám na Jirku a pak budu vybírat nějaké ke komentáři akce.
Také jsem něco málo nafotil: http://fotoeda.rajce.idnes.cz/BESKYDY_2013#
Ještě jednou díky za hojnou účast a už se těším k Oťasovi.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod golett » úte 20. srp 2013 22:51:28

Zdravím všechny,
doufám že jste všichni dorazili domů v pořádku. Edíku akce se Ti povedla naprosto skvěle a to si ani dost dobře neuvědomujeme kolik to dá práce zařídit aby vše klaplo. Tobě se to povedlo za což Ti patří náš dík. ;) Na Rajčeti jsem udělal registraci "venturaci" Přihlašovací mail ottj@seznam.cz Heslo: velkými písmeny VENTURE. Vkládejte tam fotky z akcí aby se dalo z toho nejlepšího složit na náš web. ;) Udělal jsem tam první album Beskydy 2013


odtud je přímý přístup k albu. Pokud si budete chtít fotky jen prohlížet
http://venturaci.rajce.idnes.cz/Letni_V ... 18.8.2013/
Naposledy upravil golett dne ned 25. srp 2013 16:49:56, celkově upraveno 2
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod milan » stř 21. srp 2013 11:21:26

Jirko,
není škoda, že to album je zamčené? Když se na to budu chtít například podívat za rok, budu muset vzpomínat jaké tam jsou přihlašovací údaje a těch hesel a pinů je už tak dost.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: II. Venture sraz Beskydy 16-18.8.2013

Příspěvekod golett » stř 21. srp 2013 12:10:36

Tak ja to nechám na volno on stejně málokdo cizí dostane nápadjít do registrace Venturaci že?Takže prohlížení bude free ale přidávání fotek a editace budou pod heslem na přihlášení jo?

tady je odkaz na fotky už bez hesla: http://venturaci.rajce.idnes.cz/Beskydy_Venture_2012/
Naposledy upravil golett dne stř 21. srp 2013 12:38:39, celkově upraveno 1
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Další

Zpět na uskutečněné akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník