Sázava 27.4.2013

Reporty a fotodokumentace z uskutečněných akcí.

Sázava 27.4.2013

Příspěvekod golett » ned 28. dub 2013 21:49:28

Zdravím přátelé,
doufám že jste všichni zůčastnění dorazili v pořádku a pokud možno suchým kolem.Jenom Milanovi "autíčkářovi" ;) to tu zahrádku snad zavlažilo, když to bylo jeho soustavné přání !!! :twisted: :lol: :lol: :lol: a víme taky proč si to přál :twisted:
Dovolím si zhodnotit alespoň za sebe akci. Především nutno pochválit Aleše že nezapomněl s organizačníma záležitostma se obrátit na sv.Petra a nakonec přes všechny obavy mimo jiné zajistil příznivé počasí. :D Organizace průběh a zábava v restauraci Sázavský ostrov byly opět bezchybné, za což Alešovi a jeho domovské motoskvadře děkujeme.Kdo nemohl nebo nechtěl přijet, musím to zcela po pravdě konstatovat o dost hezkého přišel. 8-) Já se s Vámi sejdu asi až v Beskydech kde pevně věřím to bude skvělá akce. Všem Vám přejeme s Dančou hezké dovolené, ať klubovou společnou nebo samostatné. čau

PS Těším se na nějaké fotky na krátkém videu pracuji. ;)
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: Sázava 27.4.2013

Příspěvekod Mirlos » ned 12. kvě 2013 6:17:49

Ahoj,
konečně jsem opožděně ( tak jak je to u mne zvykem ) dodělal díky blbýmu počasí fotky ze Sázavy a šoupnul je na rajské. Poprosil jsem Jirku aby z nich něco vybral na náš web a napsal trochu slov. Další fotoalbum z Doubice bude na rajském snad do čtrnácti dnů. Nemám teď doma moc času na kompjůter, ale třicet fotek už jsem poslal Milanovi, tak až se vrátí z ryb, něco s tím udělá.
Zatím čauky. Mirlos.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Sázava 27.4.2013

Příspěvekod Horác » pon 05. srp 2013 13:28:16

Reportáž z akce ZDE.
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: Sázava 27.4.2013

Příspěvekod golett » úte 06. srp 2013 12:34:38

Zdar Horáci,
děkuji Ti že jsi to tam šoupnul a já mám jeden rest z krku. Díky moc :roll:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky


Zpět na uskutečněné akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků