Monti Sibillini 2021

Reporty a fotodokumentace z uskutečněných akcí.

Monti Sibillini 2021

Příspěvekod Mirlos » stř 15. zář 2021 16:15:47

Ahoj cestovatelé ! 8-)
Na jaře jsem pro letošní rok kvůli covidu původně nic neplánoval, ale po jeho rozdýchání v květnu a posléze po úspěšné operaci mi to chytlo. Narychlo se řešil návrh týden Itálie se špacírem v horách Monti Sibillini. Zase to vyšlo náramně s bydlením na samotě. Sice jen pro šest lidí, ale hodně, hodně dobré. Na Monte Sibillu ve výšce 2175 metrů jsme doťapkali drsným převýšením cca 700 metrů. Únavu převálcovala nádhera kolem, takže velespokojenost. Seismická oblast byla sice v klidu, projeli jsme však řadu vesnic poničených zemětřesením 2016/2017. Silnice jsou tím také poznamenané, takže průměrná rychlost 40-50 km/h. Enduro vložek jako nikdy, stovky zatáček jako nikdy. Počasí nemohlo být lepší a při návratu domů jsme dali ještě přeplněné San Marino.
Domů jsem sice dostrkal Golďase pomalejší jízdou, kvůli kleklému ložisku v novém alternátoru. Kvičel jako svině, ale dával. Hlavně, že jsme se vrátili ve zdraví. Howgh.
Mirlos a Evík
:D :D :D
1..jpg
2..jpg
4..jpg
6..jpg
7..jpg
9..jpg
11..jpg
12..jpg
13..jpg
14..jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Monti Sibillini 2021

Příspěvekod pitris » úte 21. zář 2021 4:58:29

servus Mirlos

dík za fajne foto, když nemožu jezdit, aspoň se pokocham takto.

no, tuto oblast jsem měl taky v merku putováním kolem Toskanska, kterou jsme chtěli s Leničkou projet v létě 2020, ale kovizmrd do toho hodil vidle.
tak to plánujeme na rok 2022.
pokud záda dopřejí, pojedeme.
sice plechovkou, ale aspoň takto

zduř Pitris
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce


Zpět na uskutečněné akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron