LETOS SE ZŘEJMĚ ZASE NIC ZÁSADNÍHO DÍT NEBUDE

Informace o plánovaných akcích a srazech.

LETOS SE ZŘEJMĚ ZASE NIC ZÁSADNÍHO DÍT NEBUDE

Příspěvekod Mirlos » pon 05. dub 2021 15:46:06

přeposílám dopis z Holandska

Žádné mezinárodní setkání v Nizozemsku 2021
Chci vás informovat o mezinárodním setkání.
Kvůli koronové krizi vás bohužel musíme informovat, že 25. mezinárodní setkání musí být znovu zrušeno, není možné jej zorganizovat kvůli koroně.
myslíme si, že příští mezinárodní setkání bude v Belgii, doufejme, že v té době budou znovu příležitosti.
Doufám, že jsem vás dostatečně informoval.

S pozdravem Arend Bakelaar a všichni členové Yamaha Venture Club Nederland.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V mém případě pro ty co to ještě neví, tak bojujeme s Evíkem v karanténě s covidem. Sotva to pak v květnu rozchodíme, čemuž věříme, bude následovat v červnu počtvrté odložený nástup na operaci. Když se to sere, tak se to sere.
Mirlos :cry:


Ahoj,
ano ano, vše co jsem měl připraveno původně na tento rok, myslím courání za hranicemi všedních dnů jsem odpískal. Řešíme teď s Evíkem důležité rodinné záležitosti a vůbec netušíme jak dlouho to vše potrvá.
Jednak mám v červnu operaci, takže minimálně celý měsíc nebudu fungovat. Za další problém vidím ten fakt, že do teď jsem nic doma neudělal a čtyři měsíce jsou fuč. Ještě ten zasranej covid do toho. Od února mám zaplacený materiál na střechu do Netolic a jak se nikam nesmělo, ještě sem ho neviděl, takže v květnu se to snad rozjede, jestli mi nepodvedli.
Situace mi nabourala letošní plány a protože je můj oblíbený měsíc červen, nemohu jinak, než vše nechat zatím v šuplíku. :roll:
Naposledy upravil Mirlos dne úte 13. dub 2021 15:51:31, celkově upraveno 2
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: LETOS SE ZŘEJMĚ ZASE NIC DÍT NEBUDE

Příspěvekod OtaHruby » úte 13. dub 2021 7:35:45

Ahoj Miloši,
mám to brát tak že jsi už plánovanou Francii úplně odpískal?
Přeji vám rychlou rekonvalescenci a brzké vyjetí.
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk


Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron