FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod Mirlos » ned 10. bře 2019 21:50:56

OŽIVENÍ INFORMACÍ OHLEDNĚ LETOŠNÍ MEGAAKCE
AKTUALIZOVANÝ SEZNAM ÚČASTNÍKŮ K 10.3.2019 :

PROSÍM ZBYSTŘETE !!! NOVÁ AKTUALIZACE K 15.3.2019 :
1. MIRLOS + EVÍK .......... GOLDWING
2. OTA + DÁŠA ............. GOLDWING
3. LUBOŠ + TÁŇA .......... GOLDWING
4. GARFILD + BOŽÍ ........ VENTURE
5. MARTIN + MONIKA ..... VENTURE
6. DĚDEK ................... VENTURE
7. PETR .................... HONDA X-ADV
8. JAKUB ................... HONDA CB
9. MÍRA ..................... BMW GS

10. ZDENEK ( GREY ) NEJEDE
14 LIDÍ, 9 MOTOREK
ZDENDA GREY SE OMLUVIL, ŽE BOHUŽEL LETOS FRANCII NEDÁ Z ČASOVÝCH DŮVODŮ. NEZBÝVÁ TEDY NEŽ SE PODĚLIT O JEHO 250 EURO A ROZDĚLIT 18 EURO NA OSOBU, KDY SE NÁM TEDY ZVÝŠÍ PLATBA Z 250 NA 268 EURO. ABY V TOM NEBYL BORDEL PŘIPRAVTE SI KAŽDÝ RADĚJI 270 EURO A NA KONEC AKCE VÁM ROZDÍLY VRÁTÍM. VĚŘÍM, ŽE JSTE TOMU POROZUMĚLI. TEĎ JE TEDY NORMÁLNÍ STAV. BARÁKY PRO 14 LIDÍ A NÁS JE 14.
ČAS BĚŽÍ A BLÍŽÍ SE TERMÍN DOPLATKŮ !
KAŽDÝ ÚČASTNÍK FRANCIE VEZME NA JARNÍ SRAZ DO NETOLIC CÍLOVOU ČÁSTKU
270 EURO KDYŽ JE ROZPOČÍTÁME NA 14 NOCÍ, VYCHÁZÍ TO OSOBU TEDY NE CCA 18 EURO, ALE CCA 19,30 EURO ZA NOC. BUDEME-LI POČÍTAT 26 KČ ZA EURO, PAK JE TO NE 468 KČ, ALE CCA 502 KČ ZA NOC, COŽ JE MYSLÍM POŘÁD SLUŠNÁ CENA PRO VYBRANÉ LOKALITY A JEŠTĚ K TOMU V CIZINĚ.
OTA, DÁŠA. GARFILD, BOŽÍ, MARTIN, MONIKA, MÍRA A JAKUB DOPLATÍ POCHOPITELNĚ UŽ JEN 170 EURO NA OSOBU.
NA PRVNÍ BARÁK BUDU JEŠTĚ V ČERVENCI PLATIT VRATNOU KAUCI 450 EURO A NA DRUHEJ 650 EURO NA MÍSTĚ, TAKŽE DOCELA RANEC. NĚJAK TO PAK DÁME DO KUPY AŽ MI TĚCH 450 ÉČEK VRÁTĚJ. KROMĚ TÉ KAUCE NA MÍSTĚ SE VŠE DOPLÁCÍ DO 13.7.2019 PRO OBA BARÁKY. MAJÍ V TOM BÝT ZÁVĚREČNÉ ÚKLIDY I ENERGIE.
KDO DO NETOLIC EURA ZAPOMENE, MÁ JEŠTĚ ŠANCI JE DOTLAČIT NA ZLÍNSKÝ SRAZ.
FRANCIE 2019.jpg
sejour-location-moto-gorges-.jpg
1200px-Entrevaux1.JPG
taxi-aeroport-nice-ramatuelle.jpg
Saint Tropez.jpg

DĚKUJI ZA POZORNOST
MIRLOS
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod Mirlos » ned 30. čer 2019 21:01:41

AHOJ VŠEM CO JEDOU !
BLÍŽÍ SE FRANCOUZSKÁ MEGAAKCE, TAKŽE SI POMALU PIŠTE SEZNAM CO SI POVEZETE, ALE HLAVNĚ SI ŘÁDNĚ PŘIPRAVTE
STROJE, VYBAVENÍ A POJIŠTĚNÍ. JÓ A VE FRANCII JE V POVINNÉ VÝBAVĚ ALKOHOL TESTER.

ÚVODNÍ FOTO PROVENCE web.jpg

Čauky Mirlos
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod 007garfild » pon 01. črc 2019 18:20:09

Zdravíme účastníky megaakce.
Miloši, vy pojedete pravděpodobně s předstihem na převzetí baráku. Zeptám se, na zbytek účastníků zájezdu zda nedat vlákno na společnou cestu na místo :?:
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod martinž » úte 02. črc 2019 19:44:51

Ahoj,
my pojedeme asi v pátek ráno a nocleh již máme zajištěn v Itálii u Lago di Como.
Martin
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod Mirlos » úte 02. črc 2019 21:32:43

ANO, ANO,
MY JEDEME S MÍROU UŽ VE ČTVRTEK RÁNO A CHCEME SE ZASTAVIT NA ITALSKO-FRANCOUZSKÉ HRANICI KVŮLI 1. SVĚTOVÉ VÁLCE. JEŠTĚ NEMÁM VYBRANOU TRASU, ALE JSOU TŘI. :D
STEJNÉ TO BUDE NA CESTĚ DOMŮ, KTEROU POJEDEME ÚPLNĚ JINUDY TAKY DVA DNY. BEREME STANY, NEBOŤ VŮBEC NEVÍME KDY A KDE PŘISTANEME.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod OtaHruby » pát 05. črc 2019 3:43:44

Ahoj, my jedeme přes Bern, spíme u dcery.
Zdravím všechny O a D
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod Dědek » pát 05. črc 2019 12:14:57

Ahoj.
Dědek ještě nemá plán, ale rád se s někým svezu..Podívám se na nějaké ubytko v IT.. 8-)
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod ronald » sob 27. črc 2019 10:23:22

Zdar bando, mám dotaz jen Vás sleduji z povzdali a libí se mi Vaše plánovaná akce na Francii, proto se ptám vypadl Vám jeden člověk , jsem sám bez ženy o kterou sem přišel díky zákeřné nemoci minulý rok, ale to není zde podstatné spíš mohly by být jako náhradník a jaká je celková částka odhad na tuhle akci myslím benzin průměrné jídlo atd klasika s ubytkem, pokud měl bych na to tolik volných peněz jel bych s Vámi. Letos jsem již na dovolených byl na moři 2 x jsem jachtař a motorkář a horal at máte představu. Mám ještě nějaké nabídky na potápění a cestování tak zvažui co a jak. Jinak mám VENTURU r.v.2002 myslím a pak ještě silniční cestovní a na moto celkově mám nalítano xx desitek tisíc km
ronald
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 29. bře 2019 10:01:51

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod Mirlos » ned 28. črc 2019 21:00:45

Ahoj Ronalde !
Odpovídám na Tvůj dotaz.
1. Akce je pro čtrnáct lidí a ten co vypadl byl navíc patnáctý a nebylo pro něj oficiální lůžko, takže nejspíš na sedačce v obýváku nebo lehátko a pochopitelně spacák.
2. Cena bydlení v obou barácích dohromady je momentálně 270 Euro na osobu. Při patnácti lidech je to 252 Euro.
Je to již zaplacené, tak by se to rozpočítalo
3. Přímo na místě je tedy 14 nocí. K tomu musíš připočítat cestu. My důchodci pojedeme dva noclehy asi v kempech na cestě tam a to samé, ale jinudy zpět, takže celkem 18 dní v tahu. Kdo to dá za jeden nocleh tam, bude mít hoňku ( 1500 km - třeba půl cesty dálnice a pak půl cesty už jen kotáry ). Nejedeme společně, když jsme každý odjinud a sraz je až na místě.
4. Celkem můžeme nakroužit 5500-6000 km, neboť i s přesunem na druhej barák to bude 13 vyjížděk. Je to hlavně o jezdění v kaňonech a na panoramatických silničkách. Jen cesta tam a zpět do Česka jsou 3000 km.
5. Cena pohoných hmot se odvíjí podle žravosti stroje. Zásadou je nekupovat Etanol, který je venku hodně častý v 95, ale raději natural 98 bez E, který se dá pořídit od 1.50 Euro za litr. To si můžeš propočítat s těmi kilometry.
6. Na denní potravu by mělo stačit cca 10 Euro, takže celkem kolem 200 Éček. Další Eura bokem pro jiné případy nechávám na každém. My tyhle věci nějak nepočítáme.
7. Je nutné pojištění a důležitá je také správná platební karta, kterou většinou platíme, takže hlavně prachy na kontě.
8. Nejdůležitější věcí je vynikající technický stav motorky a dobré gumy + brzdové destičky. Budou tisíce zatáček.
Až si to všechno promyslíš a propočítáš a budeš mít stále zájem, dej vědět buď sem nebo na můj mail : mirlos@email.cz
Taky napiš odkud bys vyjížděl a ke komu by ses třeba přidal.
Zatím čauky
Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: FRANCIE - PROVENCE - ALPY 2019

Příspěvekod Mirlos » úte 13. srp 2019 19:29:31

OKURKOVÁ SEZÓNA, NIC SE NEDĚJE, JO VLASTNĚ ANO, MUSEL JSEM DO GOLĎASE NACPAT LOŽISKA PŘEDNÍHO KOLA, NEBOŤ MLELY Z POSLEDNÍHO A POZNALO SE TO AŽ NA VYVAŽOVAČCE KDYŽ TO ŘÁDNĚ ZAVRTĚLO. HUKOT JAKO V ÚLU. :lol:
JINAK UPOZORŇUJI NA TO, ŽE SE U FRANTÍKŮ JEZDÍ OD 1. ČERVENCE POUZE OSMDESÁTKOU. :roll: :cry: NO NA TĚCH STEZKÁCH PRO KOZY, CO PO NICH BUDEME JEZDIT, TO ANI NEPŮJDE TAK RYCHLE.

80-755x340.jpg
ob_02977a_17.jpg
PÁCHÁM SOUPIS JEDTOTLIVÝCH BODŮ VYJÍŽDĚK A ZATÍM MÁM ŠEST TRAS. NEŠLO MI TO ŘÁDNĚ ULOŽIT, VŽDYCKY SE PÍSMENA NĚKAM ROZUTEKLA, TAKŽE JEDINĚ PDF TO JISTÍ :D NAVÍC JSEM VŠECHNY TRASY POUPRAVIL A DOPLNIL O MOŽNOTI NÁKUPU, ABYCHOM TO NEHLEDALI.
ZATÍM ČAUKY
MIRLOS
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

PředchozíDalší

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron