NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Informace o plánovaných akcích a srazech.

NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod Mirlos » ned 26. čer 2016 18:59:38

AHOJ VÁŠNIVÍ CESTOVATELÉ ! 8-) 8-) 8-)
VZHLEDEM K TOMU, ŽE STÁRNUTÍ POCIŤUJEME S EVÍKEM STÁLE ČASTĚJI, JE TŘEBA USKUTEČŇOVAT RYCHLE STARODÁVNÉ PLÁNY. PROTO JSEM SE ROZHODL NEODKLÁDAT NORMANDII S BRETANÍ, NA KTERÉ MÁM POLÍČENO UŽ OD ROKU 1998, KDY JSEM TUDY VÍCEKRÁT POUZE PROJÍŽDĚL. NIKDY JSEM VŠAK NEMĚL ŠPATNÉ POČASÍ, ALE BOHUŽEL UŽ SI NEVZPOMENU KTERÁ OBDOBÍ JSEM TAM DRNČEL. PODOTÝKÁM JEN, ŽE NIKDY V ZIMNÍCH MĚSÍCÍCH. PROTO MUSÍM DO METEOROLOGICKÉ HISTORIE ABYCH NAŠEL SPRÁVNÝ TERMÍN AKCE. BYLO BY TO KAŽDOPÁDNĚ NA 14 DNÍ S CESTOU TAM A ZPĚT A VÍCE O NAVŠTĚVOVÁNÍ ZAJÍMAVÝCH MÍST A SMOČENÍ V ATLANTIKU, NEŽ KAŽDODENNÍ POLYKÁNÍ MNOHA KILOMETRŮ. ;)
SOUČASNÉ POČASÍ TAM STOJÍ ZA PRD A MĚNÍ SE STEJNĚ DEBILNĚ JAKO U NÁS, ALE VĚŘÍM, ŽE PŘÍŠTÍ ROK NEBUDE PŘES KOPÍRÁK. :idea: :idea: :idea: TOTO JE ČISTĚ TOK MYŠLENEK A UVAŽOVÁNÍ " NAHLAS " . NIKOHO DO TOHOTO NÁPADU NENUTÍM, ALE JAKMILE BUDE Z VAŠÍ STRANY ZÁJEM PRO TUTO NÁROČNOU AKCI, TAK OPRAVDU JEN VÁŽNÝ !!! MÁM PROGRAM CESTOU TAM I ZPĚT A BYDLENÍ BYCH ŘEŠIL PODOBNĚ JAKO NA ELBĚ.
meteo-alerte-aux-orages-de-la-bretagne-la-flandre_1.jpg
Tomuto bouřkovému řádění v oblasti našeho příštího působení je třeba se vyvarovat. Rád bych věřil tomu, že mi štěstěna přinášející dobré počasí neopustí a najdu ten správný termín.

:D :D :D DO ROKA A DO DNE ! :D :D :D
čágo Mirlos
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod 007garfild » pon 27. čer 2016 18:42:26

Ahoj Miloši
to je hozená rukavice, která se těžko odmítá :) ;)
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod golett » úte 28. čer 2016 22:47:55

A zajeli bychom i např. na pláž OMAHA či jinou kde bylo vylodění? :?: :roll:
přesun po ose chceš zvládnout za jak dlouho? Aspoň s jedním přespáním?
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod Dědek » stř 29. čer 2016 13:57:30

Začínám šetřit... :shock:

Zdraví Dědek 8-)
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod Mirlos » stř 29. čer 2016 14:52:36

Ahoj potencionální účastníci,
přesun minimálně s jedním přespáním tam i zpět, neboť na trase jsou místa nutná k navštívení, pláže Omaha, Utah apod. jsou samozřejmostí, stejně jako Mont-St-Michel, St-Malo, Cote de Granit Rose čí Carnac. Každopádně mám v hlavě sakra dobrej plán. Budu to řešit až někdy v srpnu nebo září. Můžeme si o tom popovídat v Jeseníkách. Teď tomu dávám klid. 8-)
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod golett » pon 11. črc 2016 8:32:38

Zdar Mirlosi,

bude fajn když vypracuješ alespoň předběžný plán cesty, abych si mohl spočítat vzdálenosti a hrubé provozní náklady. Ale hlavně jestli bych to dal s mejma zádama abych vás nezdržoval. Muj rekord za den s přestávkama je 750 km ale to bylo už dost. :D ;) Vím že je ještě dost času na plánování ale přece jen.... Danča by se mnou nejela, bude na mateřské, budeme mít v té době čerstvě miminko............jestli to dobře dopadne :D bude se jmenovat Karkulka a bude to dobrmanka se špičatýma ouškama a krátkým ocáskem. Ať si pseudoochránci přírody naserou. Ženské si nechávají dělat silikony a taky nikdo neřve že je to týrání. Jela by se mnou dcera Nikola co žije v Itálii a do motorek je blázen v příštím roce začíná jezdit
HD 883. ale se mnou by jela na trice. No uvidíme.
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod golett » úte 12. črc 2016 13:02:53

Cestu plánuje Mirlos
Naposledy upravil golett dne ned 23. dub 2017 9:44:15, celkově upraveno 1
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod Mirlos » pát 15. črc 2016 21:54:06

Ahoj Jirko, počítáš to hezky :)
taky od začátku uvádím, že se jedná o náročnou akci na čtrnáct dní a počítal bych celkově raději do 5 000 km.
Rád bych volil cestu tam i zpět na tři etapy tzn. čtyři noclehy na cestě. Jednak žádné kvaltování, jednak do 500 km denně dá každej a pak je cestou na co koukat.
Jinak Bern a Mnichov nejsou na trase. Jede se přes Saarbrücken, Reims, Rouen - zpátky přes Le Mans, Orléans, Strasbourg.
Mám vytipováno před deset baráků jak v Normandii, tak v Bretani, Elba totiž zvedla laťku dost vysoko a tu nelze jen tak překonat. A vlastně ani nechci. Prostě to bude jiné.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod golett » pon 18. črc 2016 12:14:40

Zdar Mirlosku,

nechtěl jsem se Ti do toho nějak výrazně srát. Cesta na více etap bude jen k dobru věci. A spaní se opravdu dá plánovat v místech , kde je na co kouknout. No uvidím jak se dohodnu s dcerou a jestli se rozhodneme že to dáme, spíše tedy fyzicky než s prachama. To rozdělení cesty na více etap mé přesvědčení že to dám jen posiluje. :D :D
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: NORMANDIE A BRETAŇ 2017

Příspěvekod golett » stř 03. srp 2016 10:43:37

kolik KM jste najezdili celkem na akci ELBA? :?: :shock:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Další

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron