JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod golett » pát 04. bře 2016 12:42:25

Zdar Mirlosi,

S velkým zármutkem v srdci musím odříci naši účast na akci. V tomto termínu budu muset odletět do Itálie k dceři v neodkladné záležitosti. Dozvěděl jsem se to bohužel předevčírem a nesnese to nijakého odkladu. Rodinné věci. Sorry :cry:
Tak zcela jistě alespoň v Jeseníkách. :roll: :roll: Tam dokonce přijedu v hojnějším počtu než obvykle. :-)
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod Mirlos » ned 06. bře 2016 17:59:40

Ahoj Jiří,
no co se dá dělat. Je to škoda, ale nepředvídané věci neovlivníme.
Tímto bych poprosil Otu s Dášou zda nechtějí místo Tebe a Danči vzít na sraz své kamarády co s námi byli v Orlických Horách, když už mám ten hotel zamluvenej.
A co se týče nepředvídatelných věcí, tak zrovna na sobě jednu prožívám. Po třech týdnech zářezu nožem do stehna jsem do skoro zhojené díry dostal streptokoka ( růži ), takže v pátek se mi v tom hrabal bez umrtvení chirurg, no bolest jako kráva. Noha červená a oteklá jako v ohni, antibiotika, ledování a zítra jdu na převaz. Předpokládám, že se všichni s případnými negativy do srazu vypořádáme a sjedem se tam v hojném počtu.
Zatím čauky
Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod golett » úte 08. bře 2016 8:10:56

Zdar Mirlosi,
nebudu se rozepisovat proč nemohu s vámi, ale správně jsi pochopil že nic veselého. K tvému zranění. Co se snažíš podřezat ve třech promile a místo krku trefíš stehno. ;) :lol: :lol: :lol: Ale vážně, máš teda věci. Ať se brzo zotavíš a je vše OK. A na viděnou v Jeseníkách. Já jdu na kudlu v úterý po velikonočním pondělí a taky se moc netěším. :|
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod OtaHruby » ned 13. bře 2016 18:30:34

Mirlosi optám se a dám vědět.
Hlavně buď zdráv. Fotky z Kanady super.
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod Mirlos » sob 16. dub 2016 12:58:32

Ahoj parto,
UŽ ZA TŘI TÝDNY !!!, takže předpokládám plnou účast. Právě jsem se vylízal z pěkné polízanice a od pondělka jsem zase práce schopen, pak ještě čekám na přední brzdové kotouče a snad už to bude jen dobré.
Připomínám, že ty dva dny vyjížděk budou záležet hodně na počasí. Budeme se pohybovat většinou na úzkých komunikacích, mezi mnoha malebnými vesničkami, které často navštěvují filmaři a samozřejmě krásnou krajinou v okolí Vlachova Březí, Bavorova, Vodňan, Netolic, Prachatic a Krumlovska. Prokřižujeme řádně Blanský les, navštívíme hrad Helfenburg s nádherným výhledem, dáme lanovkou Kleť - hvězdárna + rozhledna, v epicentru selského baroka Holašovicích poobědváme atd a snad i ta enduro vložka bude. :D

Pro účastníky akce ELBA : probereme organizační záležitosti, kde se třeba připojit na trase tam a ohledně bydlení na cestě, případně vyjížďka v krásném okolí ubytování, dostanete lodní lístky a samolepky, no a já si od vás každého vezmu 50 Euro zálohy. :lol:

Dále ti co předpokládají příjezd od Písku budu ještě informovat o dopravní situaci, neboť u Vodňan je brutální dlouhodobá objížďka. Přes Budějovice je to naopak ideální příjezd směrem na Písek a za Češnovicemi vlevo na 145-ku a krásně do Netolic. Nemá cenu chvátat, stačí když přijedete kolem 18:00hod. Budu stát před Rychtou. 8-)

Tak se mějte, už se těším ;)
čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod hugo » sob 16. dub 2016 15:30:39

Ahoj, v kolik pojedeš z domova? Já budu schopnej někdy kolem 16:00. přidal bych se. pokud jedeš dřív je to jedno. Hugo
Ps.: kdo by si chtěl pobyt v jižních Čechách prodloužit, je vítán o týden později na již tradičním Klobásobraní. Informace ješte dodám.
hugo
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 30. bře 2013 6:01:00

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod Mirlos » sob 16. dub 2016 16:49:07

Ahoj Hugo,
jelikož jezdíme do Netolic na chalupu a navíc tam budeme mít návštěvu, tak vyrazíme už dopoledne. Určitě dám však včas zprávu o té blbé objížďce u Vodňan. Jedu tam příští vikend.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod hugo » ned 17. dub 2016 19:27:26

OK, ta objížďka není tak strašná již jsem jí absolvoval. Jen tě protáhnou městem jako dřív. Hugo
hugo
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 30. bře 2013 6:01:00

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod EDA » pon 18. dub 2016 5:53:16

Čau bando,
doufám, že jste zimu v klidu přežili. Mirlosi asi to nestihnu :shock: , včera jsem odkryl a pominuli ještě bláto z Itálie, tak je zase baterie v prdeli, urvaný závěs na kufru, přední guma na doraz, starý olej, chtělo by to synchronizaci atd. Příští i přespříští víkend jsme pryč. V nejhorším dojedu na Dragstárovi.
Ať to jezdí.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: JIHOČESKÝ SRAZ VENTURE - JARO 2016

Příspěvekod Mirlos » pon 18. dub 2016 15:42:11

Ahoj Edo,
no to si děláš prdel, né ? To už Jirka s Dančou jsou fuč, naštěstí to trochu podpoří Horác s Janou na jednu noc, ale s vámi oběma jsem počítal na 100%. Zabral jsem celej hotel, bylo to tak akorát. O víkendu tam jedu, budu se tam kroutit s vysvětlováním, tak se prosím rozhodni. Zima žádná nebyla, krásný víkendy tahaly chlapy do sedel a ty to máš v takovým bordelu, to nechápu. A baterku máš mít napíchlou stále na dotloukání když nejezdíš. Guma snad není problém. Výmluvy, výmluvy, výmluvy.
Za tři týdny se dá hodně věcí stihnout, tak makej. :roll: :roll: :roll:
Pozdravuj Libušku
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

PředchozíDalší

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron