ČESKÁ KANADA 2015

Informace o plánovaných akcích a srazech.

ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod Rasty » úte 29. dub 2014 11:40:43

Zdar všichni,
když to tak vidím kolem a kolem, plány jsou v posledních pár letech pořád nějak nahusto.
Chtěl jsem dělat na konci července 2015 Českou Kanadu, ale teď zvažuji, jestli to má vůbec smysl, když je pořád tak "narváno". Jednalo by se o zvolnění tempa v sedlech, takže ne příliš mnoho kilometrů, ale o to více kochacích zážitků z neskutečné přírody, koupání, jídlo, táborák s kytarou ad. Kdo by měl zájem poslední víkend v červenci 2015, hlaste se. Ubytování by bylo za hubičku v chatkách kempu Sistemo Zvůle (viz zde: http://www.sistemo.cz) a krátké výjezdy po okolí České Kanady s návratem tak, abychom si užili dostatek srandy, zpěvu, sebe a grilování při táborovém ohni.
Tak zvažujte, jestli ano nebo ne. Je asi nejvyšší čas.

Ještě podotýkám, že kapacita chatek je 20 lidí, takže pokud by nás bylo více......(po pravdě mi ale 20 lidí stačí ;) ), tak zařídíme ubytování kousek vedle (asi 200 m). Samozřejmě by se to týkalo toho, kdo se přihlásí jako 21. a dále.
Ale věřte nebo ne, bude to stát za to, protože kdo jednou k České Kanadě přičichne, už se toho smradu nikdy nezbaví :lol:

zdraví rastySTYL
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod EDA » stř 30. dub 2014 5:56:49

Ahoj Rasty,
prázdniny a červenec obzvlášť jsou pro nás trochu problém. To co však navrhuješ vypadá zajímavě. Jestli by ti to vyhovovalo, mohl bych ti "propůjčit" v roce 2015 tvůj původní termín, který jsem si přivlastnil t.j. 14.-16.8.2015. Ale ve 2016 si ho uzmu zpět :D , teda jestli dožiju.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod Mirlos » stř 30. dub 2014 8:20:37

Ahoj fšeci,
V EDOVO NEUSTÁLE ZABÍRANÝ SRPNOVÝ TERMÍN 2015 :?: BYCH CHTĚL UDĚLAT ZÁPADOČESKÝ SRAZ ( Klatovsko - Domažlicko -Tachovsko ), neboť jsem přesvědčen, že z té naší bandy to má málokdo nebo nikdo projeté jinak než po dálnici na Norimberk.
Takže jestli bude možno o tom hovořit u vínka, byl bych rád. Příští rok bych se měl dožít šedesátky, tak jsem zvažoval
právě tu naší domovinu v trochu větším stylu, né jen dva dny přes víkend. ;)
Proto bych byl rád se o tom už nyní pobavit.

Co se Kanady týče, určitě bychom ji dali i když ji známe poměrně dobře ( mám dlouholetého kámoše v Nové Včelnici ), ale kvůli synkovi vyčerpám v červnu a červenci řádný kus dovolené, peněz a sil na staveništi v Kutné Hoře. :roll:
Tak zatím čus :lol: Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod EDA » stř 30. dub 2014 10:00:32

Milošku,
ty už teď víš, že příští rok budeš v červnu a červenci stavět ? Abych nikoho neupřednostňoval ( fuj to je hrozné slovo, zkrátka nepreferoval ) tak vyhlašují veřejnou dražbu o nabízený termín. Počáteční vyvolávací cena je jedno 12°pivo libovolné značky :D .
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod Mirlos » stř 30. dub 2014 10:51:12

jé, teď koukám, že na Kanadu je datum 2015, to teda soráč, já to přelít a myslel jsem teď v červenci. :oops:
Ale koneckonců ten příští rok se ta stavba bude zřejmě opakovat, jestli si synek nezmění jiné datum příjezdu.
No prostě chci udělat ve 2015 velesraz a jelikož v srpnu bylo vždycky nejvíc lidí, tak jsem to plánoval pro ten termín.
Jestli se podaří sjet ve větším venturáckém počtu dřív začátkem léta, tak je mi to šumák. Září bych do toho nerad tahal, to už se blbě leze do bazénu a je dřív tma. ;)
Jde mi jen o to, abych dal dohromady alespoň deset venturek. 8-) Třeba teď na Velikonoce jsme měli skóre 4 : 4.
Na aukci pro srpen 2015 v západočesku přihazuji dva metry 12°piva libovolné značky za předpokladu hojné účasti.
Za tejden bude pravda ve víně :lol:
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod milan » ned 31. kvě 2015 14:03:42

Koukám, že příští rok 2015 to bude jeden velkej nekonečnej Venture (BMW) staz. To abych, si už šel nadělat nějaké to volno navíc. :lol:
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod Rasty » ned 31. kvě 2015 16:23:19

Obrázek
Přátelé,
zde je několik informací pro toulky Českou Kanadou.
Ubytování je domluveno za 250,-Kč/os./noc + polopenze za cenu 125,-Kč/os./den (Cena 250,- platí pro ubytované na 3 a více nocí. Méně, než 3 noci = 290,-)
zde: http://www.hotelkomornik.cz/ubytovani.php
Není to sice bůhvíjaký komfort, ale za tu cenu na přespání stačí a hlavně, je tam dostatek dvoulůžk. pokojů, což jinde nebylo možné najít.
No nekup to za 375,- na den vč. bašty (!) :)

Zálohu 50 % z ceny ubytování (t.j. 125 x 3 noci = 375,- Kč) poukazujte na můj účet č. 2609947113/0800, var. symbol => členské číslo v klubu + do zprávy napište své jméno. Kdo nemá členské číslo, napíše jen své jméno do zprávy pro příjemce.
PENÍZE POŠLETE NEJPOZDĚJI DO 21.ČERVNA !!!

SRAZ JE U HOTELU KOMORNÍK OD 16:00 do 19:00 - večeře



Navštívíme tato místa (ještě se bude upravovat a přidávat):

JHMD – úzkokolejka - parní vlak (krátká trasa z N. Včelnice do Kamenice a zpět) http://jhmd.cz/Obrázek
J. HRADEC – 15. poledník
TELČ náměstí - oběd
Obrázek
DAČICE
SLAVONICE – podzemí + muzeum samorostů + cukrárna
Obrázek
Obrázek
MAŘÍŽ – keramička
LANDŠTEJN
Obrázek
N. BYSTŘICE – muzeum am. veteránů http://www.muzeumveteranu.cz/
OHRADA BIZONŮ u Veclova
Obrázek
NOVÝ SVĚT – Ďáblova prdel
Obrázek
VALTÍNOV – rybníky + ROZHLEDNA U JAKUBA http://www.ceskakanadazvysky.cz/
Obrázek
Obrázek
ZVŮLE – koupání
Obrázek
zámek ČERVENÁ LHOTA
Obrázek
zámek ČESKÝ RUDOLEC
Obrázek

a další
------------------
RAKOUSKO:
Waidhofen
Heidenreichstein
Reingers – konopná vesnice 48.973260, 15.146333 [/color]

ZÁVĚREM:
Omluvy typu "nemůžu přijet, protože mám něco jiného ..." a pod. se nepřijímají, visí to tu od loňska a bez Libušky to nedělám ;) :) . Česká Kanada je místo, kde kam šlápneš, tam je něco zajímavého.
Hlaste se rychle, protože místo nebude.
Tady je moje tel.č. a mail. adresa pro ty, kdo nemají: 777 099 509, rastystyl@royalstar.cz

Díky a těším se na hojnou účast (Arnošte, pro Tebe a Járu to platí taky, žádných 99%, ale 100 :lol: )
Naposledy upravil Rasty dne stř 10. čer 2015 14:28:48, celkově upraveno 2
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod pitris » ned 31. kvě 2015 18:30:52

Zdar Rasty
Hlásí se Pitris a Lenka, bo gdo dřív přijde ten dřív bydlí.

Zdar Pitris
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod milan » ned 31. kvě 2015 18:56:58

Jak jinak, že. Taky se dobrovolně hlásíme ;)
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: ČESKÁ KANADA 2015

Příspěvekod Rasty » pon 01. čer 2015 14:37:59

Obrázek
Správně kluci, kdo dřív přijde, ten dřív bydlí a lépe bydlí ;).

Prozatím přihlášeni tito jsou-druzi a jsou-družky (Libuško, opovaž se škrtnout se, Edo dohlédni na to :? .......):
Obrázek
+
Pitris & Lenka
Rosťa & Milenka
Rosťa & Evita
.....těšíme se na další jsou-druhy a jsou-družky :P
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Další

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron