Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod milan » ned 03. srp 2014 20:27:06

Ahoj Přátelé,
Petře, budu potřebovat 2 lůžák, ale až od soboty. Pavlínka dorazí solo za námi, z důvodu pracovní náplně. :?
Samozřejmé, pokud to bude jen možné.

Když už budeme holt na tý hranici, tak po našem hraničářském pozdravu "Neprojdou!"

PS: Vodafone tam nemá signál, pouze Vodafone.de Jinak supr penzion. Pivo Plzeň, bezlepková a vegetariánské jídla, což se nás stejně netýká.
Pro hudebně nadané je v penzionu: Klavír, 3x kytara a pro nás ostatní, vozembouch.
Nové, útulné, pěkné.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod petrskutr » úte 19. srp 2014 9:37:57

Vážení kamarádi Ano
Jsem rád že se vám na Slovensku libilo a že už tam někteří už dlouho nemusí ,stejně jako já.

Nic méně čas pokročil a jsou tu v přípravě SUDETY
Po nedělní projíždce páteční trasy cca 250 km ,kterou povedu já :lol: konstatuji že Sudety budou velmi náročné ,hlavně když nebude počas
V sobotu Klínovec 9 stupnů ,nic moc .Už teď doporučuji teplé spodní prádlo a mám za to že sauna a vířivka na pensionu bude v pernamenci.
Na trase pátečních Sudet bude několik velmi zajímavých zastávek(které budou odhaleny až na čtvrteční rozpravě) a se závěrečnou zastávkou v luxusní !!cukrárně v Ostrově, kde by měla být i sobotní zavěrečná.
Kvalita silnic asi 30 km v Krušných horách není žádná hitparáda ,ale dá se to absolvovat v rozumné rychlosti. Ovšem svezení v Německé části je paráda a aspoň uvidíte různé povrchy CZ /DE.

K ubytování
Všichni kdo zaplatili na můj účet zálohu , při příjezdu ji dostanou zpět a ubytování si zaplatí celé.V ceně ubytování je snídaně.Večer bude nábídka večeří dle jideláku s v sobotu budou v nabídce i steaky.Piti pivo Svijany nebo Plzeň ,vína
od Templářů.Sobotní večer je dohodnutá i mjuzika pochopitelně živá.

POKUD CHCE JEŠTĚ NĚKDO nepřihlášený přijet ,musí mi to telefonicky 736222662 nahlásit do konce měsíce srpna,potom už nebude volno na ubytování.
Přihlášeni v tuto chvíli jsou
Já 2*
Kuna 2x
Milan 2x
Nagi 2x
Martin 1x
Mirlos 2 x
Eda 2 x
Jirka 2 x
Sustr = asi Hugo 1x

Sobotní etapa je v plné režiji Milana a dá o ní info po projetí

Toliko zatím k SUDETUM Případné dotazy odpovím na tel.736222662
ČÁgo BÁgo Petrbmw
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod hugo » úte 19. srp 2014 19:34:02

Ano Šustr = Hugo
hugo
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 30. bře 2013 6:01:00

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod milan » úte 19. srp 2014 20:04:52

... všici si natankují plnou nádrž. Benzinka je přímo v Božím Daru kousek od penzionu.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod petrskutr » pon 25. srp 2014 18:21:32

Vážení přátelé kamarádi

Musim dnes uzavřít seznam účastníku Obsazení Sudet

Přihlášeni v tuto chvíli jsou
Já (Č) | Fousáč (P)
Kuna (P)| Tána (P)
Milan (Č)| Pavlínka (S)
Nagi (Č) | Patrik (Č) a 2 hosté ?
Martin (Č) | Hugo(P)
Mirlos (Č) | Evik (Č)
Eda (Č) | Pitris (Č)
Jirka (P)| Danča (P)
Grey (P) | Dáša (P)

(Č) příjezd ve čtvrtek
(P) příjezd v pátek

Další případní zájemci si musí objednat ubytování osobně na pensionu Daniela

Petrbmw
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod golett » čtv 28. srp 2014 4:34:38

Péťo. pěkně a přehledně si to rozepsal i pro nás ( nebo jen mne) blbé abychom to pochopili :lol: :lol: :lol:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod EDA » pát 05. zář 2014 5:44:21

Ahoj Petře,
oprav si Pítrise zpět na Libušku. Pitrís nemůže, tak jsem začal s přemlouváním, když se mi to nepodaří možná seženu nějakého náhradníka.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod petrskutr » pát 05. zář 2014 15:47:16

SUDETY se blíží, tak tady jedno info
Apartmany jsem zvolil pro pro dámy jsou ze soc.na pokoji

Ubytování: čtvrtek - neděle:

Petr (Č) | Roman (Č) - ubytování ve dvoulůžkovém, podkrovním, pokoji. Pokoj je vybavený umyvadlem a TV. Sociální zařízení je pak společné /samozřejmě zvlášť dámy, zvlášť pánové/ na patře. Vše je zcela nové, čisté, krásné, prostorné.
Kuna (P)| Tána (P) ubytování spolu - ubytování na menším apartmánu - tj. pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV na pokoji.
Milan (Č)| Pavlínka (S) ubytování spolu - ubytování ve dvoulůžkovém, podkrovním, pokoji. Pokoj je vybavený umyvadlem a TV. Sociální zařízení je pak společné /samozřejmě zvlášť dámy, zvlášť pánové/ na patře. Vše je zcela nové, čisté, krásné, prostorné.

Nagi (P) | Patrik (P) - ubytování ve dvoulůžkovém, podkrovním, pokoji. Pokoj je vybavený umyvadlem a TV. Sociální zařízení je pak společné /samozřejmě zvlášť dámy, zvlášť pánové/ na patře. Vše je zcela nové, čisté, krásné, prostorné.
2 hosté (P) - ubytování ve dvoulůžkovém, podkrovním, pokoji. Pokoj je vybavený umyvadlem a TV. Sociální zařízení je pak společné /samozřejmě zvlášť dámy, zvlášť pánové/ na patře. Vše je zcela nové, čisté, krásné, prostorné.

Martin (Č) | Hugo(P) + Fousáč (P) - ubytování ve třílůžkovém, podkrovním pokoji. Pokoj je řešený jak dvoulůžko + jednolůžko uprostřed spojené průchozími dveřmi. Po zavření vzniknou tedy dva samostatné pokoje. U dvoulůžka je k dispozici umyvadlo. Sociální zařízení je pak společné - krásné, nové, čisté, prostorné na patře.

Mirlos (Č) | Evik (Č)Ubytování spolu - ubytování na menším, podkrovním, apartmánu - tj. pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV na pokoji.

Eda (Č) | Libuška (Č) -ubytování spolu - ubytování v apartmánu tj. pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV na pokoji. .

Jirka (P)| Danča (P) ubytování spolu - ubytování v apartmánu tj. pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV na pokoji. .

Grey (P) | Dáša (P) ubytování ve dvoulůžkovém, podkrovním, pokoji. Pokoj je vybavený umyvadlem a TV. Sociální zařízení je pak společné /samozřejmě zvlášť dámy, zvlášť pánovnové na patře.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena se liší u apartmánu /původně jsme měli naceněné jen pokoje/. Prosím tedy, aby jste počítali s následujícími cenami:

Ubytování na apartmánu tj.

Kuna (P)| Tána (P) + Jirka (P)| Danča (P) + Mirlos (Č) | Evik (Č) + Eda(Č) | Libuška(Č)

Cena za ubytování na apartmánu, včetně snídaně = 530 Kč/osoba/noc.

U ostatních platí cena 450 Kč/osoba/noc ,včetně snídaně (jelikož mají sociálky společné na patře).

Plati že zaplacené zálohy Vám vrátím na mistě.

Petrbmw

.
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: Obsazení sudet-západ 18-21.9.2014

Příspěvekod golett » ned 07. zář 2014 12:49:24

OK dík za info ;)
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Předchozí

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron