Slovensko 2014

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod Rasty » úte 12. srp 2014 16:22:23

Snídaně není v ceně ubytování :o ? Hmm, tak to sebou beru půlku prasete, protože za 7-8 éček, to nechť si bratia nabúchaj do rici. "Jsem sice chudý motorkář, ale přejídat se nemusím".
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod EDA » stř 13. srp 2014 5:43:21

Ahoj skautíci,
tak je to tady. Všechno je objednané, domluvené, potvrzené, ale to počasí jsem zatím moc
nezvládl: [url]http://www.yr.no/place/Slovakia/Žilina/Bešeňová/[/url]
Je to na tobě Mirlosi. Každopádně to bude chtít teplé spoďáry a alespoň pro holčičky župánek. Ten pokud vám nevleze do báglu se dá půjčit na recepci. Když vylezeme z vody večer http://www.ginoparadise.sk/index.php/sk/698-nocne-kupanie-kazdy-piatok-a-sobotu-do-23-30 může být pěkná kosa.
Se snídani si Rasty nedělěj hlavu, domluvíme se v hospodě, kde budeme mít zázemí. Stačí když vezmeš slivovici, hlad je stejně jenom převlečená žízeň.
Co se týká dojezdu, včera jsem Mirlosovi říkal, cesta Martin - Ružomberok je pěkný vopruz, staví tam dálnici. Alternativně se dá jet Čadca - směr Stará Bystrica - pak Belá - Terchová - Dolný Kubín - Ružomberok, ale to je spíš varianta z našeho směru.
Jinak odpoledne se ještě pokusím zajet Mirlosovi pro nějaké NANO věci. Kdyby někdo ještě něco chtěl, tak pište nebo volejte.
Takže to je asi vše, pro jistotu ještě můj telefon: 602 782 110 a těšíme se na vás.

ŠŤASTNOU CESTU!!!
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod arnošt » čtv 14. srp 2014 7:03:46

Ahoj všem účastníkům zájezdu :D ,
věříme ,že si to parádně užijete a že organizace pod vedením ostříleného Edíka i počasí bude super. Přejeme vám, aby i Zlatý bažant chutnal.
Zdravíme vás všechny z malty( dcera začíná stavět domek) a někdy příště ahoj. Arnošt a Jára
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Předchozí

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron