Slovensko 2014

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod milan » pon 28. črc 2014 19:59:25

Děkuji za info.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod Mirlos » pon 28. črc 2014 20:33:30

Ahoj Edo,
polévku já i Evík : BARANIA
hlavní jídlo já : STRAPAČKY
Evík : TRADIČNÉ HALUŠKY SO 100% OVČOU BRYNZOU, SLANINOU A SMOTANOU

Ještě prosím Edíku zopakovat hodinu na kterou bychom měli ve čtvrtek 14.8. stát v Bešeňové ( GIO ) před branou :D
Nějak se v těch informacích ztrácíme.
Dík Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod EDA » úte 29. črc 2014 5:48:44

Ahoj mládenci,
takže postupně:

Milane nemáš zač, je to i obvyklá otázka Libušky :D

Lumíre není problém, ale doplatit musíš i ten čtvrtek. Už nyní je 50% storno polatek za zrušení rezervace, máš už stejně zaplacenou zálohu i za čtvrtek takže se v tom nebudu kvůli 20 EUR hrabat. Už tak musím řešit Dědka s Milenou a Petrskutra. Nemáš vůbec předstvu jaká mají na recepci vemena, to by se klidně mohlo stát, že celou akci strávíme právě tam. Jiínak to ještě zvaž, v pátek je hlavní program.

Mirlosi děkuji za výběr jídla, byl jsi první a zatím bohužel jediný. Hlaste se jinak provedu výběr za vás!!! Jídlo se týká soboty,takže Lumíre i ty.

Pro všechny:

Na recepci, což je na úplném konci areálu se můžete ve čtvrtek hlásit od 15,00 hod. Bude tam seznam pokojů s přiřazenými jmény ( přezdívkami ). Podle občanky nebo pasu si vás zapíšou a dají vám náramek dle příslušného pokoje. Ten slouží hlavně jako elektronický klíč a také k bezhotovostnímu placení u bazénu.
Pokud si budete chtít provést záměnu ubytování podle vlastní úvahy, neřešte to prosím na recepci, ale udělejte to až na ubytovně potom co uvidíte pokoje a to prostou záměnou náramku. V tom případě pak nedoporučuji provádět klíčem platby mohli by zase zmatkovat.
Jak už jsem psal doplatek od vás raději vyberu v hotovosti ve výši 31.20 EUR/osoba a doplatím to najednou sám. Jinak bychom odjížděli až v neděli na večer .
Budu se snažit být na místě už od 15 hod., bude-li tedy nějaký problém zavolejte mi na mobil. Přijeďte co nejdřív máme hned volný přístup do termálu, tak proč to nevyužít. Plánuji koupání tak do 19,30 a pak společný odchod na večeři. Zázemí budeme mít v obyčejné venkovské putyce, ale podstatné je, že majitel má rád Čechy a Moraváky a moc dobře vaří. Objednám na čtvrtek něco od masa, možná zvěřinu. Kdo nejí maso dá si kuře nebo halušky se slaninou :)

Už se na vás těšíme.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod OtaHruby » úte 29. črc 2014 12:40:27

Ahoj,
já řízek, Dáša halušky jako Evik, ať to máš jednoduchý.
Zdravím Ota a D.
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod milan » úte 29. črc 2014 15:08:04

Ahoj,
dnes večer uděláme doma valnou hromadu a udělám objednávku. ;)
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod Rasty » úte 29. črc 2014 16:19:02

Bez polévky
1x Strapačky
1x Terchovské úhrabky

Děkuji pane číšníku.
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod Rasty » úte 29. črc 2014 16:57:23

Edo,
kam přesně vlastně máme přijet? Je to Gino nebo Gio ........napsal jsem na mapy ubytovňa Gio, ale našlo to Gino Paradise.......možná by nebylo špatné, kdybys sem hodil souřadnice, protože ty, které mají na svém webu (Gino Paradise - na stránce všetky kontakty dole) vedou někam do pr....ázdna a ubytovňa Gio nikde. Buď jsem blbej já nebo v tom mají bratia trošku "borděl"
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod Rasty » úte 29. črc 2014 17:12:25

Tak už jsem to asi pochopil, ale dalo mi to trochu zabrat. Je to vlastně někde v tom celém komplexu Paradise, ale přesto si myslím, že hledání konkrétního přesného místa by usnadnily souřadnice, protože vzhledem k tomu, že tam budu asi první ;), tak neuslyším "burácející řev" Venturek. Jak se znám, vždycky vjedu do jiných "vrat" :) .
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod milan » úte 29. črc 2014 19:26:09

Jedlá: Pavlínka - strapačky, bez polievky
Milan - grilovaný zbojnícký ražeň, bez polievky

Děkujeme.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Slovensko 2014

Příspěvekod EDA » stř 30. črc 2014 6:03:47

Rasty,
pochopil jsi to správně. Areál se jmenuje GINO PARADISE, v areálu je mnoho hotelů a restaurací různých názvů a my spíme za levňocha v Turistické ubytovni GIO na samém počátku areálu vlevo. Tvoje pouť stejně musí začít na recepci, což je pro změnu na samém konci areálu a tam ti sličné slovenské blondýnky rády vysvětlí cestu nebo dají mapku.
Dle mého názoru nemá cenu ve čtvrtek nějak výrazně spěchat, check-in je v 15,00 hodin a před touto dobou se na bazén podle mě nedostaneš, samozřejmě pokud si nekoupíš dodatečné vstupné.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

PředchozíDalší

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků