VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod milan » pon 07. říj 2013 19:54:24

Ahoj Pratele,
rad se zucastnim kdejakeho pruseru, ale jak jsem jiz avizoval predem, budu se muset venovat vice pracovnim povinostem a tudis tento obrad vynecham, coz me urcite mrzi.
Pokud v tomto terminu bude mistni nahradni kratkodoby program rad se zucastnim, zucastnime.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod Mirlos » pon 25. lis 2013 17:29:23

Ahoj všeci,
po zralé úvaze ruším touto cestou nápad o obsazení ELBY, neboť původní varianta se super bydlením se minula účinkem a po diskuzi v Orlických horách bylo jasno, že lidi dohromady nedám. Ať už to bylo z jakýchkoli důvodů je celkem jedno, ale následné pátrání po ubytování tak jak bychom si coby zbylá hrstka představovali je nad moje síly. Prostě jsou tam termíny sobota-sobota nebo neděle-neděle a každej to máme trochu jinak. Pak velký rozdíl ve financích podle účasti a místa kde jsem si základnu zrovna nepředstavoval.
My chceme jet s Evíkem v půli června na 14 dní do Francie, do parku Vercors a pak kus Provence. Už to máme v plánu zas nějaký ten rok a jak čas mílovými kroky upaluje, je třeba to dát dokud si ještě připadáme zdravotně způsobilí.
Kdybyste se chtěl někdo přidat, není problém. Je to přes Alpy stejně daleko jako na Elbu.
Čauky na bále.
Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Předchozí

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Luboš a 9 návštevníků