VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod OtaHruby » stř 21. srp 2013 7:21:15

Ahoj Mirlosi,

nechme to až do Orlických, myslím že tam na to bude dost času. Já sám mám s volnem taky problém, týden se dá zvládnout, dva víkendy k tomu je 9 dnů, další pracovní dny už je dost problém ale na důchod taky nechci čekat.
Návrh: dalo by se tam sehnat bydlení třeba jen na 4 dny? + 2 tam a tři zpět je devět celkem. Co ty - vy všichni na to?
Oťas
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod EDA » stř 21. srp 2013 9:46:55

Přátelé,
z Těšína je to cca 1300km. Vše po dálnici, Villach je zhruba v polovině t.j. 650km na jeden zátah. To není tak hrozné, spíše nudné.
Před pár léty jsem byl v Dolomitech autem a motku jsem měl na vozíku. Bylo hnusně, takže to byla super varianta. Naložíš proviant, manželku a frčíš. Samozřejmě to někteří odsoudili, ale na západě je to běžná praxe.
Takže co zvolit podobnou variantu. Ten kdo má obavy z dlouhé cesty vezme auto, přívěs, manželky, proviant a jedem. Trochu se to samozřejmě prodraží, ale za ten komfort a jistotu to určitě stojí. O zvýšené náklady se podělíme.
Pokud se nikdo nepřihlásí, klidně to vezmu na sebe. Ale vezmu si Dragstar. Venturu na přívěs to je porod.
Tak co vy na to?
Co se týká délky pobytu, tak to vidím taky na 9-10 dní.
Trocha inspirace, nebo že by tip na ubytování: http://www.italie-elba.estranky.cz/
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod milan » stř 21. srp 2013 11:09:25

Doprovodné vozidlo by určitě nemuselo být špatné řešení. Pobere věci a občas unavené pasažérky.
Já tedy po vlastní ose. Cesta je cíl.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod Mirlos » stř 21. srp 2013 17:56:52

Ahoj,
no vidím, že opravdu nechám rozpravu o ELBĚ až do Orlických Hor. Zkusím připravit různé varianty. Tahat motorku v červnu na káře a ještě k tomu přes vodu mi připadá trochu ujetý. O Vánocích a v dodávce na Sicílii, to je můj plán.
Jak byste chtěli potom cestovat třeba napříč Amerikou nebo na evropské půdě na velesraz do portugalského Fara, kdy jedna cesta tam z Česka je kolem 3000 km ? Slyším odpověď :cry: No je to každého věc, ale s trakarem ta cesta vyjde téměř dvojnásob. Pak se ještě nabízí i pro mne přijatelnější varianta a tou je autovlak z Vídně. Cestu prochrápeš a vylezeš odpočatý.
Takže debatní kroužek znovu otevřeme v Horách Orlických a držte mně proto palce ať se mi podaří včas emigrovat z Německa abych to stihl, neboť dnes jsem obdržel potvrzení nástupu 9.9. na větší zakázku ke Stuttgartu. A to si ještě Japonec pro mne připraqvil víkend 31.8.-1.9. v Lounech. Čest práci. :roll:
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod OtaHruby » stř 21. srp 2013 18:29:15

Ahoj Mirlosi,
už se na tu práci vy...., takhle budeš v děsným balíku, to bys potom mohl na tu Elbu letět i s motorkou.
Někde jsem četl, že je tam i kousek letiště. Poprvé jsi byl omluven ale podruhý? No nevím nevím. :( :(
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod Mirlos » stř 21. srp 2013 19:29:39

Jó, na Elbě je asi půl kiláku asfaltu jako ranvej a taky kousek od letiště je u silnice pomníček pilota co se netrefil.
A co se práce týče, té je opravdu dost, jen ten balík nějak nepřichází. Mám smlouvu do konce září, tak se snažím abych u firmy vytrval.
Oto do HorOr přijedem, neboj.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod EDA » čtv 22. srp 2013 5:44:58

Mirlosi,
chtěl jsem se jenom pokusit zajistit větší účast Ventur. Třeba by jel i Arnošt nebo Lenička od Pitríse. Ale jak vidím pro tvrďáky motorkáře ;) z Čech je to nepřijatelné.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod Mirlos » čtv 22. srp 2013 19:29:57

Ahoj Edo,
vůbec se ke způsobu přepravy nestavím zamítavě, jen mi to připadá tak trochu divné, ale když je to však ze zdravotních důvodů, to je jiná. Jestli máš takovej kočár, že uvezeš tři nebo čtyři motorky, to mě překvapuje. Nebo jako každej má zapřáhnout ? Určitě by bylo krásné abychom tam byli za Venturáky v hojném počtu.
Zkusme tedy ten autovlak z Vídně, tam snad dojede každej né ? http://derstandard.at/1363705784546/Eur ... ch-Livorno
Původně jsem dopravu zatím vůbec nechtěl řešit. Šlo jen o to zda ten nápad s Elbou trochu zabere. Jelikož však vidím, že víc než problém dopravy bude zřejmě čas dovolené, bude se ten plán muset překopat. Jestliže je vila k pronájmu na sedm nocí, zaplatíš sedm nocí i když tam budeš jenom tři nebo čtyři. Samozřejmě lze bydlet ze dne na den na hotelu za podstatně víc chechtáků atd. atd.
UZAVÍRÁM TÍMTO PRVNÍ KOLO HOVORŮ O ELBĚ A NECHÁVÁM TO ZRÁT K PROJEDNÁNI DO ORLICKÝCH HOR. HLAVNĚ SE ZKUSTE VYPOŘÁDAT S DOVOLENOU. OD POČTU DNŮ SE BUDE VYVÍJET VŠE OSTATNÍ. A ZKUSTE TĚCH DNŮ DÁT DOHROMADY CO MOŽNÁ NEJVÍCE ABYCHOM SE DOBABRALI K NĚJAKÉMU KOMPROMISNÍMU ŘEŠENÍ A PEVNÉMU TERMÍNU. ZKUSTE SE ZAPOJIT I VY OSTATNÍ CO JSTE MYSLELI, ŽE TO ZDRAVOTNĚ NEZVLÁDNETE A REZOLUTNĚ PROHLÁSILI, ŽE SE NEZÚČASNÍTE. URČITĚ SE NAJDE ŘEŠENÍ, BROD JE JEŠTE DALEKO.
Čauky Mirlos.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod Mirlos » pát 04. říj 2013 20:38:04

http://www.fewo-direkt.de/ferienwohnung ... 737#photos

Ahoj případní zájemci,
toto je poslední pokus o Elbu. 17 lidí bylo moc, tak tohle je pro osm až devět. Volné zatím ještě od 1. do 15.6. a od 22. do 29.6 2014. Nejlepší flek na ostrově z hlediska panoramat, k vodě je to krkolomější. My bydleli o několik set metrů dál.
Dejte vědět kdo by se přidal. Na kratší dobu jsem kromě hotelů za víc peněz nic nevypátral. Všichni to provozujou minimálně na tejden.
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: VENTURE DOVOLENÁ - ELBA 2014

Příspěvekod pitris » pon 07. říj 2013 5:16:26

čus strécu

jestli to vyjde na ten první termín jedu. ale bohužial samec, bo pro lenku to je privela km :cry:

pitris
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce

PředchozíDalší

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron