Jihozápadní klobásobraní

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Jihozápadní klobásobraní

Příspěvekod hugo » stř 24. dub 2013 19:36:12

Jihozápadní klobásobraní

17. - 19. 5. 2013
Dovolte mi Vás, všechny příznivce klidného bloumání krajinou a domácích klobásek, pozvat na již druhé jihozápadní klobásobraní.

Program:
V pátek v odpoledních hodinách příjezd do kempu Milavy (http://www.kemp-luhy-milavy.cz/kontakt.htm). V 18:00 krátká projížďka tentokrát budeme poznávat krásu bludného kamene (http://www.turistik.cz/cz/kraje/jihoces ... ky-viklan/), cestou zpátky napojíme stroje. Večer bude zcela ve stylu volné zábavy.
Sobotní sraz bude v 9:30 u zámku v Blatné (http://www.zamek-blatna.cz/), samotný ostrý start bude v 10:00. Doporučuji přijet na místo srazu v dostatečném předstihu a prohlédnout si zámek a přilehlý park. Sobotní projížďka bude rozdělena na tři etapy, po loňské zkušenosti bude podávána klobáska pouze po první a druhé etapě. Jelikož na předchozím ročníku, někteří z Vás již s námi nedorazili na třetí klobásu, někteří jí nemohli dojíst a ti ostatní si jí nechali zabalit na cestu, bude třetí klobása podávána formou uhledného cestovního balíčku. Samozřejmě pokaždé bude jiný druh klobásy od nejmenovaného řezníka Tankovat budeme cca po 120 km.Večer opět volná zábava.
V neděli odjezd domů.
Věci organizační:
Ubytování si objednává každý sám na výše uvedeném odkazu, cena bude za ubytovaného nikoli za chatku. Prosím pokud máte požadavky tipu kdo s kým a kde, domluvte se mezi sebou a podle toho objednejte. Při objednávání uvádějte, že jste z K 1400.
Na sobotní vyjížďce se bude vybírat startovné ve výši 150,- Kč. V ceně je zahrnuta třikrát klobása a nášivka. (Z organizačních důvodů nejsou možné různé kombinace startovného, děkuji za pochopení.) Startovné není povinné, ale pak doporučuji vzít s sebou svačinu – není plánován oběd.
Velká prosba:
Startovné nebudu vybírat dopředu, ale až na místě. Proto prosím všechny, kteří chtějí ochutnat klobásky, aby mi dali vědět na webu nejpozději do úterý 14.5. velice mi to pomůže. Dík.

Akce je otevřená pro všechny příznivce moto, legrace a dobré pohodové nálady. Nově příchozí prosím o osvojení pravidel jízdy v koloně.



Hugo
hugo
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 30. bře 2013 6:01:00

Re: Jihozápadní klobásobraní

Příspěvekod petrskutr » pon 13. kvě 2013 11:31:18

Přátelé
Kdopak z vás jede na klobasobraní . Doufam že nebudu jedinej vyslanec klubu
Nebo že by vrtule zachranovala čest Venture .
Je to parádní akce s výborným papáním přímo od Huga
Tak hlaste se hlaste ,zitra je poslední den objednání.

Za Vrtule Petrskutrbmw
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: Jihozápadní klobásobraní

Příspěvekod Mirlos » úte 14. kvě 2013 21:26:09

Ahoj, :P
Vypadá to , že přijedeme s Evíkem v sobotu v 9:00 k zámku v Blatné a odjedeme si program. Jinak v pátek jsme na Prachaticku, v neděli se loučíme s návštěvou a navíc je u nás pouť. Snad nám vše klapne jak je v plánu, v nejhorším případě bych přijel bez Evíka. Takže dnes platí to, že oba dáme tu sobotu.
Zatím čauky, Mirlos 8-)
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Jihozápadní klobásobraní

Příspěvekod grunerj » stř 15. kvě 2013 18:01:34

Já jsem stále omezen a takhle daleko nemohu, tak pěkné počasí a suché silnice

Jarda a Majka
grunerj
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 04. dub 2013 16:40:30
Bydliště: Pardubice

Re: Jihozápadní klobásobraní

Příspěvekod hugo » stř 15. kvě 2013 19:15:44

Ahoj, už se na Vás těšim. Hugo
hugo
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 30. bře 2013 6:01:00

Re: Jihozápadní klobásobraní

Příspěvekod arnošt » čtv 16. kvě 2013 6:52:54

Ahoj ,čekal jsem na poslední chvíli , jak to dopadne s mým servisákem, ale dopadlo to: dnes dávám Vendu do servisu a bude hotova v pondělí - takže tenhle víkend nepřijedem... :(
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Re: Jihozápadní klobásobraní

Příspěvekod Mirlos » sob 18. kvě 2013 18:11:55

Děkujeme Hugovi za zdařilou akci :D Bezva zaježdění na třech vyjížďkách za skvělého počasí a krásnou krajinou, kdy převládal dobrej asfalt :D Klobásky s klobáskama, lívance atd. neměly chybu. Zajímavá návštěva sklárny produkující historické sklo od 13.stol. taky bezva.
Řádně užitá sobota, ještě jednou díky, zdraví Mirlos a Evík. :D
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Jihozápadní klobásobraní

Příspěvekod hugo » úte 21. kvě 2013 18:56:28

Jsem moc rád, že se Vám libilo. Hugo
hugo
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 30. bře 2013 6:01:00


Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron