Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod Horác » pon 11. bře 2013 16:48:32

Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013, zve Eda
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod milan » úte 12. bře 2013 12:37:24

Už se moc těšíme
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod golett » úte 12. bře 2013 21:41:33

Pro nás s Dančou srdeční záležitost a moc se těšíme ;)
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod Mirlos » stř 13. bře 2013 12:48:49

O Beskydech nechci nic vědět dopředu, protože až Eda vyndá ty svý trumfy, tak si krůpnu blahem a na ten okamžik se coby skorohoral těším, ááách :lol: :lol: :lol:
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod EDA » stř 13. bře 2013 14:15:08

Kamarádi a kamarádky,
když už mi admin - Horác založil téma pro letošní Beskydy (za což mu pěkně děkuji) a vy se již tak netrpělivě těšíte, nezbývá než uvést několik základních informací, neboť budu potřebovat vaše víceméně závazné potvrzení účasti a to nejpozději do konce března. Penzión http://www.u-fandy.cz/ je již samozřejmě zamluvený, ale podle počtu přihlášených účastníků se rozhodne zda ho celý uzavřou jen pro nás či nikoliv.

Také mě bude zajímat zda mám nechat připravit něco speciálního na gril tzn.jen pro nás, neboť jinak tam v létě běžně grilují.

A také se prosím vyjádřete zda domluvit živou kapelu, v tomto případě vás samozřejmě trochu zkásnu. Jestli se nepletu tak Jirka nějakou možnost nabízel, tak bych ho prosil tímto o vyjádření. Dík.

Zatím přemýšlejte a postupně vám napíšu detajlnější info.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod Mirlos » stř 13. bře 2013 17:42:54

Ahoj,
já zde zodpovědně oznamuji, že přijedeme s Evíkem ve čtvrtek 15.8. kolem 18:00 hod. ;)
Grilovačka nám nevadí v jakékoli podobě ;)
Co se muzikantů týče, tam si nejsem zcela jist, zda se jim to vůbec vyplatí hrát pro pár lidí nebo v opačném případě co nás ta sranda bude stát. Předpokládám, že by se to veselí odehrálo z pátku na sobotu :lol:
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod milan » stř 13. bře 2013 20:12:12

Jak jsem jiz psal na starem foru, ze s tim pocitame jiz od sameho naplanovani. Od ctvrtka do nedele.
Jidlo bych nechal dle bezne nabidky, aby nam pak nerikali, za jsme toho moc nesnedli a co stim ted budou delat a podobne pindy :P
Muziku bych take vynechal. Ale jinak se podridime vetsine. :twisted:
U Fandy to vypadá dost zajímavě :!:

Ahoj.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod golett » čtv 14. bře 2013 18:33:53

Zdar Edíku,

možností zábavy je několik a opravdu záleží na tom, kolik se nás sjede dohromady ( nikoliv pod obraz :D )ale na místo samé.Z odkazu ubytování vypadá dosti pěkně. Živou kapelu jsem opravdu schopen zajistit a zavolám předběžně kapelníkovi pro info. jakou by mi udělali cenu + cestovní výlohy. Pak bychom posoudili zda to bude reálné.Pokud by to majitel areálu pojal jako veřejnou produkci a pro ostatní příchozí by zvolil vstupné a podílel by se na nákladech za produkci i tak by to bylo možné. Mám také ještě jednu možnost a sice z vlastního domácího vybavení vzít počítač, sadu dvou bezdrátových mikrofonů a 100 W combo. To by zajistilo jakoukoliv hudbu z CD, MP3 a především mám v počítači karaoke program a po připojení k LCD tv v lokále asi 250 českých a slovenských karaoke písniček od "beátu" až po "country" A je to docela sranda si zabékat.Vše bych v motorce uvezl jen to kombo bude trochu problém ale i to by se dalo vykoumat. O ceně produkce živé kapely Tě ještě poinformuji a třeba mne moji bývalí kolegové překvapí a cena bude příznivá. Jinak varianta B je rovněž možná a byla by také sranda. Přátelé můžete se zde vyjádřit zda jste pro živou hudbu a nebo reprodukovanou + karaoke. Díky za Vaše názory.
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod golett » čtv 14. bře 2013 19:06:06

Tak jsem zjistil na prudko jak to je s tím živým hraním. Kapela bere 1000,- kč / hod čili od 20 hod do 24 hod 4000,- a 600,- Kč nafta na cestu. To jen pro zvážení. Finančně by nás to asi nezruinovalo každý náš pár by šoupl cca max. 400,- kč podle právě toho, kolik by se nás sešlo. Tak zvažujte zatím je termín volný ale závazně mám na to něco kolem týdne abych se případně domluvil. :?: Kapela je větší než na Sázavě cca 5-7 lidí. Tady je odkaz na jejich stránky co jsem kdysi před lety dělal: http://www.domeza.cz//
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: Letní Venture sraz Beskydy 15-18.8.2013

Příspěvekod EDA » pát 15. bře 2013 14:01:03

Ahoj Jirko,
a díky za info. Zatím to vypadá nereálně, ale jak sám píšeš, všechno to bude záviset na počtu přihlášených účastníků.
Zatím to vypadá následovně:

EDA a Libuška
Mirlos a Evík
Milan a Pavlínka
Jirka a Danuška
Děděk a Milena
Arnošt a Jára
Pitrís a Lenička
Martin a Monika

Takže sotva na pauzírovaný mariáš. Ale ostatní se jistě ještě přidají. Abyh je trochu navnadil tak jen krátce z programu:

15.8. čtvrtek: příjezd, ubytování, wellness po dlouhé cestě, pivko, papání a plánování

16.8. pátek: start v 9h 00min přesně, muzeum které jsme minule nestihli a doufám, že po provedené aukci bude
ještě vůbec co stihnout, uši, kopečky Horečky - Raška, kopečky - oběd jednou nohou na Slovensku a
druhou nohou na Moravě ( EURA sebou ), kopečky - kafíčko a nakonec něco málo z
Ostravské industrializace, cca 200km
Večer wellness, pivko a turnaj v Bowlingu

17.8. sobota: start v 9h 00min přesně, kopečky, muzeum, přehrada, kopečky - oběd, kopečky, cukrárna, pro změnu
něco jako muzeum, kopečky, přehrada, kopečky, letadlo a návrat na základnu, cca 220km
Večer wellness, pivko a volná zábava s hudbou

18.8. neděle: individuální rozjezd k domovům

Tento program je vzhledem k tomu, že je teprve březen zcela bez záruky, avšak udělám všechno pro to, abyste se ani
chvilku nenudili! Oproti minulosti trochu uberu ježdění, protože minule jsme končili dost pozdě a někteří již večer
byli trochu bez energie (včetně mě). Je při tom škoda nevyužít wellness zázemí ve vybraném penziónu. Ceny
samozřejmě zkusím poladit ;) .

Máte-li nějaké připomínky či požadavky co vidět nebo kam zajet, sem s nimi.

EDA
Naposledy upravil EDA dne stř 20. bře 2013 8:22:13, celkově upraveno 3
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Další

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků