Jarní Venture sraz Doubice 2-5.5.2013

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Re: Jarní Venture sraz Doubice 2-5.5.2013

Příspěvekod milan » pát 03. kvě 2013 20:35:19

Ahoj,
to se neda nic delat.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Jarní Venture sraz Doubice 2-5.5.2013

Příspěvekod EDA » sob 04. kvě 2013 8:59:34

Přátelé,
všem a hlavně Martinovi se moc omlouvám, že jsem to vzdal a nedorazil. Sešlo se prostě několik faktorů - kosa 12°C, slejvák, zcela nové zatím nic moc Bridgestonky, nová bunda na kterou mi nevlezl vrch pláštěnky, nové a bohužel malé návleky na rukavice a hlavně ještě nic moc kondice po předešlé chřipce, takže můj dědečkovský mozek zavelel není čas na hrdinské činy. V Mohelnici jsem ještě půl hodiny počkal, ale nic se nezlepšilo, tak jsem to odmával a vyrazil zpě 160 km k domovu. Takže když to zhrnu: celou zimu se těším na první pořádnou akci a nakonec to dopadne takto. Jsem z toho značně frustrovaný a když se podívám z okna 9°C a mrholí, tak se to jeví jako totální beznaděj :( .
Doufám, že vám přeje počasí víc a že si všechno užijete dle plánu. Martine pokud jsi měl s mou resp. naší účasti jakékoliv fixní výdaje, rád ti je samozřejmě uhradím. Napiš mi info kolik a kam.
Ještě jednou omluva a těším se alespoň na fotky.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: Jarní Venture sraz Doubice 2-5.5.2013

Příspěvekod martinž » sob 04. kvě 2013 16:29:47

Ahoj Edo a ostatní,
asi jsi se rozhodl dobře jet v takových podmínkách 500km je hrozné. Nic platit nemusíš všechno je v pořádku.
Já jsem to taky dnes vzdal- skolila mě rýmička. V pátek jsem se to pokoušel rozchodit,ale jízda v dešti tomu moc nepřála
Do rána mi bylo tak zle,že jsme to s Mončou zabalili a uháněli k domovu. Dorazili jsme kolem poledního a byl jsem úplně vyšťavenej. Jak jinak půlka cesty v děšti a 11 stupńů, doufám,že se to severu vyhlo.(letos to počasí nějak nepřeje)
Chtěl bych poděkovat Milanovi za pomoc při organizaci a že se toho dnes ujal.
Všem se moc omlouvám,že jsem zbaběle ujel,ale dnes bych na motorce celý den nevydržel. :cry:

Snad ty Beskydy vyjdou lépe.
Martin
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Re: Jarní Venture sraz Doubice 2-5.5.2013

Příspěvekod milan » sob 04. kvě 2013 17:03:49

Hlaseni: prave jsme prijeli za slunecneho pocasi. Jednou jsme zmokli, u Sloupu. Konecny stav vc. spolujezdce: Milan, Mirlos, Arnost, Ota. Behem me sluzby, se nic zvlastniho nestalo ;)
Ukonceni jizdy jsme splachli pripravenou becherofkou a ferneten od Dasi.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: Jarní Venture sraz Doubice 2-5.5.2013

Příspěvekod Mirlos » ned 05. kvě 2013 13:14:00

Ahoj klucí a holky, :D
Takže shrnutí akce : Přestože jsme párkrát zmokli, bereme v akci v Doubici za skvělou, s úžasnými vyjížďkami, zajímavým programem, dobrým ubytováním a výbornou potravou. Děkujeme organizátorům Martinovi a Milanovi za zdárné splnění úkolů :lol: a ostatním v partě za vytvoření pěkné atmosféry.
Naše cesta domů nakonec vedla ve směru Chřibská, České Lípa, Dubá ( kde to klouzalo na mokru v zatáčkách ) Mělník ( slunce a bezva asfalt do Slaného ), Křivoklát a kolem Berounky s napitím u Rozvědčíka ( slunečné a kvetoucí, hezké svezení ), pak dál na Rokycany ( rychlý, hustý a krátký déšť ), no a posedních 20km k domovu zase pařák. Dojezd ve 14:30, vše je OK.
Z Nepomuku zdraví Mirlos a Evík. :lol:
Naposledy upravil Mirlos dne ned 05. kvě 2013 18:36:03, celkově upraveno 2
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Jarní Venture sraz Doubice 2-5.5.2013

Příspěvekod arnošt » ned 05. kvě 2013 16:35:12

Ahoj chlapi! Díky Martinovi a Milanovi za krásnou práci :D ,akce byla výborná a ta občasná kosa a deštík jsou zapomenuty. My jsme dorazili domů za slunce kolem půl jedné a zmokli jsme jen trochu v Turnově. Jinak super a ještě jednou díky všem organizátorům i zúčastněným. A vy nemocní, dejte se brzo do kupy! Pan Arnošt č. 5 :lol:
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Re: Jarní Venture sraz Doubice 2-5.5.2013

Příspěvekod OtaHruby » ned 05. kvě 2013 19:01:18

Ahoj všem účastníkům i ostatním co chtěli ale nemohli.
Chlapi bylo to bezva a dík za přípravu a organizaci, bylo to výborný a počasí letos no darmo mluvit.
My jsme kličkovali před deštěm a tak se nám cesta cesta domů ještě protáhla přes
moto prodejnu v Chlumci a Hradec ale dojeli jsme téměř za sucha.
Teď se jen těšíme na kvalitní foto co umí jen Mirlos. ;) (já už raděj nefotím)
Zdravíme všechny Ota a Dáša.
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Předchozí

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron