Rumunsko 2023

Informace o plánovaných akcích a srazech.

Rumunsko 2023

Příspěvekod Luboš » sob 07. led 2023 16:44:40

Přátelé, Rumunsko je předběžně zabukované a to v Pensiunea Norica 30.6.-9.7.23. Penzion je vyzkoušen, naším minulým pobytem, výborná kuchyně, domácí atmosféra a parkování za uzamčenou bránou.
Cena je za osobu a polopenzi 49E.
Kdo by měl závazný zájem, hlaste se prosím do konce ledna, kdy posílám konečnou objednávku.
Jedou : Luboš + Petrskutr
Grey + Jana
Roman

Přihlášky uzavřeny a ubytování objednáno, připravuji trasy.
Naposledy upravil Luboš dne stř 01. úno 2023 12:12:59, celkově upraveno 6
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod Mirlos » sob 07. led 2023 21:55:02

Ahoj,
bohužel nástupní termín nemůžeme, kryje se nám to s Černou Horou, neboť už od loňska máme zaplacenou Boku Kotorskou - 24.6. - 1.7. 2023 ;)
Mirlos, Evík, Garfil, Boží, Dědek, Veve, Míra a Pavlína
Nevím jak ostatní, ale my 3 důchodci - já s Evíkem a Míra, bychom mohli třeba Rumunsko zkusit a z Černé Hory dorazit na tu adresu nejdřív asi 2. července pozdě večer. Jednak je to daleko, skoro 1000 km a taky podle toho jaká situace bude v Srbsku s Kosovcema.
Ještě to s Mírou proberu a dáme vědět.
Mirlos 8-)
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod petrskutr » ned 08. led 2023 9:39:50

Zdarec Kámoši
Dík Lubošu za zajištění akce Rumunsko na tak skvělém místě ,které dobře známe.
:arrow: O to víc mě udivuje akce Mirlose o které nám nedal ani náznakem vědět ,což mí naznačuje že o nás, zbytek účastníků jiných akci mimo ČR ,už nemá zájem jim to alespoň oznámit :?:
Pokud to tak je ,budeme si muset zajištovat akce sami ,abychom někde nepřekáželi.
Doufám že se uvádím v omyl a bude mi to vyvráceno. Byli jsme vždy dobrá parta :lol: ,takže co se stalo.

Hezké předjarní období vám přeje Petrskutr
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod Mirlos » ned 08. led 2023 14:28:48

Tak pozor Petře,
nejsem zdaleka sám, kdo se tu nezmiňuje o svých akcích. Třeba Eda, Ota, Slávek, nebo Grey sem taky nepíší co během roku podnikají. A konkrétně Ty s Lubošem jste si také udělali sami akci do Polska. Nikomu, opakuji nikomu nic nedlužím a nikomu nic nevyčítám, myslím si, že moje hromadné akce v Česku i v zahraničí byly v pořádku. A to, že jedeme do Černé Hory v té sestavě v jaké jedeme, jsme se dohodli na šumavském špacír srazu 17. listopadu. Apropo o Velikonocích pořádám další šumavský špacír sraz. Je totiž velkým problémem dnes sehnat v zahraničí barák za přijatelné peníze pro velkou bandu, třeba jako ve Vercors a proto nás tam jede tak málo. A také to bylo vše na poslední chvíli. Termíny od června do září jsou ve většině případů obsazené. Když to hodím na tyto stránky, tak se mi přihlásí 15 lidí a pak budou nasraný, že je to jen pro sedm. Budou si tahat zlomené sirky nebo jak se s tím budou vyrovnávat. Když jsem zařizoval Kosu v Havlíčkově Brodě, bylo přihlášeno 23 lidí a nakonec pět chybělo. To pak zamrzí. Především vybírám ceny jako důchodce, neboť už jiný příjem s Evíkem nemáme. :(
Černá Hora je nejlevnější bydlení co jsem mohl sehnat za 200 euro na osobu, jinak to jsou všude minimálně dvojnásobky. O baráku pro 14 lidí ani nemluvě. Takže proč bych to inzeroval, když to nejde splnit. Přeci nebudu selektovat zájemce kdo může jet a kdo nemůže. Měl bych z mé strany k ostatním členům party taky nějaké výtky, ale ty si řekneme na srazu třeba z očí do očí. ;)
V srpnu jedeme do Itálie ve stejné sestavě a je to tam poslední levnej barák pro sedm lidí v okolí 200 kilometrů. :shock:
Když sem napíšu, že jedu příští rok Korsiku na tři týdny + cesty, což je pro mnohé hodně, ale krátit to nehodlám. V roce 2025 dovršíme sedmdesát a mám v plánu 14 dní + cesty Mallorku - drahou destinaci, kde 200 euro na týden zdaleka nestačí, ale mé bývalé působiště prostě chci ještě jednou navštívit. Vůbec se s tím netajím a nenaznačuji v žádném případku účastníkům jiných akcí mimo ČR, že mi nezajímají. Jestli chce někdo další zařizovat různé zahraniční akce pro početnou skupinu, klidně mu ty starosti přenechám nebo si nechám poradit jak mám selektovat lidi v partě.
Předpokládám, že jsem to napsal srozumitelně.
Čauky
Mirlos :roll:
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod petrskutr » ned 08. led 2023 16:43:54

No coment :!:
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod Mirlos » pon 09. led 2023 16:01:11

Ještě k tomu Rumunsku, tedy nechci být za rýpala, ale chtěl bych podotkout, že na takovou destinaci se mi zdá 49 euro za osobu a den docela dost peněz v porovnání s tím jak jste si to tam velechválili.
Mám už nějakou dobu v šuplíku vybraný dům na týden se šesti pokoji, třemi koupelnami a parkováním ve dvoře za hezkých 16 euro za den při 12 osobách nebo za 14 euro při 14 osobách, tedy 112 euro osoba a týden nebo 96 euro osoba a týden Ovšem je to bez polopenze, takže sami si něco klohnit, tak jak je zvykem. Nedával jsem to do placu, neboť mi Ota asi před rokem a půl řekl co tam budeme týden dělat, že stačí na Rumunsko dva dny, když to tam projížděl, tak jsem to strčil zpátky do šuplete. Jen jsem tam teď přehodil čerstvé datum. Je to kousek od Sibiu.

RUMUNSKO - SIBIU tip web.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod Luboš » pon 09. led 2023 18:06:09

Tak myslel jsem, že pokud Petr napíše no comment, tak již není třeba cokoli dodávat, ale zřejmě to tak není. Tak že jsem rád, že jsi se konečně vyjádřil, že jet nechceš. Jenom bych předpokládal, že pokud někam z jakýchkoli důvodů jet nechci, a je mi jedno či z finančních důvodů, nebo jiných, nebudu se k tomuto již vyjadřovat.
Jestli máš potřebu udělat vlastní akci Rumunsko, založ si vlastní vlákno.
To že Rumunsko je na 2 dny, mě přijde opravdu úsměvné, sám jsem tam pobyl týden a potřeboval bych alespoň měsíc, abych si ho projel. Nejkrásnější trasy měří 2400 km. Tak až to budete dávat, rád bych se přidal, ale asi bych vám nestačil, tak asi ne. Jenom pro porovnání, na Elbě bylo tolik ježdění, že by na nás mohl trajekt počkat.
Co se týče ubytování, né že je adekvátní ceně, ale lepší. To asi každý musí zvážit podle své kapsy. Vždy je něco levněší, ale pokaždé levnější nemusí být nejlevnější. Domníval jsem se, že poloviční cena než v ČR, za prvotřídní služby pro tebe nebude tolik, nehledě na to, že pití bylo za nákupku.
Věřte, že je mě srdečně jedno, kolik se vás přihlásí, snažil jsem se jenom něco pro vás udělat, tak prosím již žádné sračky.
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod Mirlos » pon 09. led 2023 19:06:40

Z mé hlavy žádné sračky, jen tip za kolik se tam nechá bydlet v suprovém baráku. Až budeš brát pouze důchod, tak to pochopíš. U mne samotného to je finanční rozdíl skoro 4 700,- a když pojede Eva, tak 9 400 Kč,-
Hned mi došlo, že to začneš přirovnávat k Česku a nenapadlo se vnucovat jako pořadatel, prostě jen tip na barák jak jsem zvyklý a v čem jsem dobrej.
Za další se nikde nevyjadřuji o tom, že bych tam nechtěl jet a jak jsem již v prvním příspěvku uvedl, že dřív jak 2. července nemůžeme z Černé Hory přijet. Zájem by měl i Míra a Garfid s Boží, když už pojedeme "kolem". Jen nevíme zda to toho druhého července není z hlediska zařizování špatně.
Pak bych chtěl ještě podotknout, že jsem Tobě ani Petrovi nikdy nevyčetl Rumunsko, které jste absolvovali bez vědomí ostatních.
Líbí se mi plodná diskuze.
Zdarec
Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod 007garfild » úte 10. led 2023 16:50:27

Ahoj Luboši,
tak jak, už víme naše akce se malinko překrývají, ale určitě by jsme rádi přijeli. Dříve jak 2. v neděli na večer příjezd a 8. v sobotu odjezd to je 6 dní = 300€ na osobu. Pokud by to takto šlo, zařídit prosím pro nás pokoj Garfild a Boženka, dále Mirlos sólo a Míra sólo
007garfild
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 182
Registrován: sob 04. říj 2014 16:17:45
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Rumunsko 2023

Příspěvekod Luboš » úte 10. led 2023 19:49:12

Milane, věřím že v tom nebude problém, s určitostí ti to řeknu v únoru po kontaktu s paní.
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Další

Zpět na plánované akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron