letos poprvé

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

letos poprvé

Příspěvekod Luboš » ned 28. úno 2021 14:23:07

Ahoj, tak jsem byl dneska zkusit, jestli jsem to přes tu nekonečnou zimu nezapomněl.
Mašina chytla na první cvrnknutí a slunce příjemně hřálo. Škoda, že to bylo na měsíc naposledy, protože nám od zítra všechno zakážou.
Všem přeji pevné zdraví a opatrujte se.
Luboš
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 20. kvě 2013 11:06:12

Re: letos poprvé

Příspěvekod petrskutr » pon 01. bře 2021 16:53:22

Kamarádi a přátelé
Březen za kamna vlezem tak jsem vlez na vraníka a dal první letošní stovečku po okrese Děčín,přesně dle vládních nařízení :shock:
P
ři pokusu překonat hranice okresu jsem byl bez milosti uveden do vládní reality a navrácen do patřičných mezí
nekompromisními orgány policie čr :evil:
Tak zdarec Petrskutr
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: letos poprvé

Příspěvekod Mirlos » pon 01. bře 2021 20:21:22

My jsme dnes v poledne opouštěli s Evíkem Kutnou Horu a k domovině překročili hranice tří okresů a dvou krajů. Nikde, opakuji nikde na trase 180 kilometrů žádná kontrola, prostě nic. Cestou jsme zaregistrovali jen přeplněná parkoviště u nákupních center se žrádlem, jako kdyby měl přijít konec světa.
Letos vůbec nic neplánuji i když toho mám připraveno na tři-čtyři roky dopředu. Nechám tomu volný průběh a když to bude stát zato, sáhnu do šuplíku. Sere mi ta bezmoc, když toho chceme ještě hodně prožít a přitom našem rychlém stárnutí jen čumíme jak nás ta covidová kurva drží v šachu. Mladí se ještě dočkají, ale nám čekatelům sedmdesátky to tak letí a než se nadějeme, tak už to budou dva roky co jsme brázdili Francii.
Tak se opatrujte a žádnej stres.
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk


Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron