ŠPATNÁ KOMUNIKACE S POJIŠŤOVNOU PO DOPRAVNÍ NEHODĚ - PORADNA

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

ŠPATNÁ KOMUNIKACE S POJIŠŤOVNOU PO DOPRAVNÍ NEHODĚ - PORADNA

Příspěvekod Mirlos » čtv 28. kvě 2020 11:03:44

Ahoj všem ! Pozor na pojišťovnu ČSOB.
Po čtyřech měsících, kdy je moje motorka v servisu, jsme se díky pojišťovně ČSOB ( pojištěný viník nehody ) nedopracovali doposud k žádnému výsledku. Od září, kdy se stala nehoda neznám do této chvíle nikoho z pojišťovny, kdo má moje pojistné události ( škoda na stroji a zranění ) na starosti. Bylo mi sděleno, že pracují jako tým a že mi konkrétní osobu tím pádem nemohou sdělit. Takže proběhla řada telefonátů a přeposílaných mailů s dokumenty bez odezvy a poděkování, ale po delším čase požadavek, že konkrétně k šetření něco chybí. Posílá se to tedy znovu, ale za čas přijde mail, že chybí něco jiného. a tak je to pořád dokola. Kupříkladu jen o poškozenou motorku jevilo zájem již pět lidí z pojišťovny - tři v terénu s foťákem a zápiskami a dva další co to zpracovávají v kanceláři. Ti z terénu odešli vždy s verdiktem, že mají vše nafocené a řádně zaznamenané. Najednou mi včera přišel mail od pojišťovny s žádostí zaslání fotografií poškozených dílů. Tak jsem jim odpověděl, že likvidátor s foťákem vyslaný pojišťovnou snad ví co má pojišťovně předložit za dokumenty a za co je placený.
Servis má ode mne pojišťovnou požadovanou plnou moc k přímé a snadnější komunikaci, ale ta mu neodpovídá na maily a často nebere telefon. Pořád si něco vymýšlí a není schopna po půl roce řešit PU. Prostě tým na hovno. :x
Nyní po skončení terapií chci s pojišťovnou začít probírat zranění a následky, takže předpokládám zase běh na dlouhou trať. Paradoxní situací je tedy pojištění viníka nehody, který byť přizná vinu, vypíše záznam o nehodě, předá ho pojišťovně, je vysmátej a víc se nestará. Poškozený si prostě musí to martyrium užít sám a má na to 4 roky. :x

Ota mi poslal níže uvedený odkaz, tak jej zveřejňuji zde, neboť ho možná někdo v budoucnu bude též potřebovat. Nechci nic přivolávat, ale nehody přichází ve vteřině a většinou je nemůžeme ovlivnit.
Čauky
Mirlos


https://www.poradnaposkozeneho.cz/dopra ... -motorkare
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron