Motosalon 2018

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Motosalon 2018

Příspěvekod EDA » pon 12. bře 2018 6:54:30

Přátelé,
v sobotu jsem navštívil Motosalon v Brně, nevím zda někdo byl, tak alespoň pár mých postřehů:
1. Stánek Yamaha bída a utrpení.
2. Kawasaki nejlepší stánek z Japonců.
3. Chopperům a Cruiserům u Japonců asi odzvonilo - skoro nic.
4. Šel jsem se podívat hlavně na nového GW, doba plastová, odlehčování a minimalizace dokonaly své. Z křižníka
silnic bez jakékoliv nadsázky udělali teď již doopravdový skůtr. Nepochybuji o tom, že pojede parádně, o další
technice ani nemluvě, ale ...Absence spojkové páčky a řadičky ve mně vyvolaly zvláštní pocit.
5. Dalším mým cílem bylo BMW K 1600 GTL Grand America. Podle fotek jsem byl plný očekávání, ale skutečnost stejná
jako u GW, možná ještě větší zklamání.
6. Skutečné motorky byly k vidění jen u HD a Indiána. Indián Roadmaster byl mým jednoznačným vítězem celé výstavy.
Kde ale vzít těch 840.000,-
7. Jinak výstava nijak nevybočovala z normálu, počasí parádní, hostesky taky parádní, lidí tak akorát, klobása za 75,-.

Podotýkám, že je to jenom můj názor a doufám ( ale stále míň a míň ), že nová Ventura těmto novým trendům
alespoň trochu odolala. Fotografie i ty nejlepší totiž strašně zkreslují.

EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: Motosalon 2018

Příspěvekod Mirlos » pát 16. bře 2018 22:20:07

Ahoj Edíku,
plně s Tebou souhlasím a proto se neúčastním v Česku motovýstav kromě Bohemia Custom Bike. Viděl jsem hodně fotek z výstavy v Praze a taky žádná sláva. V Rakouském Linci jsem velmi spokojen s prostorem, možností si sednout na každou vystavovanou mašinu a docela velkým počtem vystavovaných modelů. Nejinak tomu bylo v Mnichově a podobně v Lipsku. Letos jsem však všechno promarodil, tak snad příště :) A Indián je moje parketa už dlouho a jelikož je zastoupení v Písku, tak jen čekám, kdy už konečně začnou hoši tahat do Česka slušné ojetiny za zajímavé ceny, jako to dělají s Harykama.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Motosalon 2018

Příspěvekod Rasty » sob 17. bře 2018 18:12:22

Čau kluci,

plný souhlas se vším, co tady píšete.
Škoda, že Venture 2018 se sem nedostane........řízení je sice stejné, jako u GW, ale jinak se mi design celkem líbí.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

A co Ty, Edoušku, do čeho půjdeš? Vidím, že Venturka i Virago půjdou do světa....... tož nevím, jestli Tě budu brzy vítat v klubu bývalých motorklářů a nebo vše bude jinak (?)........ ;)
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Motosalon 2018

Příspěvekod EDA » úte 20. bře 2018 7:51:37

Rostíku, zatím to vypadá, že letošní rok zůstanu ještě u staré, dobré Venturky. Doufám, že na Slovensku ji už někdo bude mít ať ji obhlídnu na živo. Čekám, ale tak trochu stejný plastový výtvor, které jsem viděl v Brně.
Ať se ti daří a pozdravuj Evičku.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín


Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron