Jen tak II

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: Jen tak II

Příspěvekod Rasty » úte 10. říj 2017 19:46:07

Achoj kchlucíí a cholky!

Děkuji Vám za slova "útěchoslzupotlačující" a vězte, že mě to hřeje u srdce i dobře se to čte. Moc hezky jsi to Mirlosi napsal, vím, že bych nebyl první ani poslední a chci Ti říct, že už dříve mě napadlo, že by nebylo špatný udělat ve 20. roce 10. výročí spojené s Kanadou II, ale bylo to odvislé ještě od jiných věcí. Nicméně, nikdy neříkám nikdy a do té doby uplyne ještě spousta času, takže ponechám otevřeno a uvidíme, co bude dál.......
Každopádně v r. 2020 ještě nebudu v důchodu, to jsi mě trošku "přecenil" ;-), ale spíše si myslím, že až tam jednou budu (dá-li Pán), tak budu mít toho času méně, než teď. Mám ještě nějaké plány, které tady teď samozřejmě prozrazovat nechci.

Garfilde, Tobě tam posílám - věřím, že dobrého - parťáka s parťačkou. Jsou z Tábora, takže za humny a věřím, že se přihlásí do klubu a zapadnou do party. Kdyby ne sami, tak v mailu máš tel. č. a dokopat ;-). Jmenuje se Karel Podzimek. Tvoje číslo jsem mu již bez Tvého dovolení poskytl, tak doufám, že se nebudeš zlobit.

Milane, díky, přeji Ti abys byl taky fajn chlap a rozhodně to ode mě není pozdrav na rozlůčku ty jeden kchluku ;-) :-)

Kchlucí a cholky, mějte všichni veselý život a kdyby sem chtěl někdo ještě něco "smutněpěkného" napsat, tak do toho, budu se těšit.

"SRANDA ZVÍTĚZÍ !"

Achoj, Váš čachoun :D
Naposledy upravil Rasty dne stř 11. říj 2017 17:36:09, celkově upraveno 1
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Jen tak II

Příspěvekod pitris » stř 11. říj 2017 7:42:12

zdar čahoune

ani newim, gdo ti tu přezdívku vymyslel... :?: ale určo ti pasuje daleko vice, než ten čurak bez ven.
užívej si to i bez tej milenky, bo fajnu robu maš.
tak ju pozdravuj a i sebe, bo ste fajni obaja dvaja.

a nezapomeň banik pičo

prcek pitris
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce

Re: Jen tak II

Příspěvekod petrskutr » čtv 12. říj 2017 9:10:19

Čágo bratře
seš dobrej motorkář :ugeek: a doufám že zase jednou budeš :lol: ,vždyť nikdy není pozdě. :!:

Petrbmw
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: Jen tak II

Příspěvekod Dědek » pon 16. říj 2017 18:21:55

Čahoune..

Nic ti přát nebudu. Ještě bys ze samé chvály vyrostl a nevlezl by ses do toho kokpitu... :lol: :lol:
Dojedu k vám a řádně to zapijeme.. :!: :!:

Dědek
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: Jen tak II

Příspěvekod Rasty » stř 18. říj 2017 15:14:10

Díky kluci,
Petře, máš pravdu a já taky neříkám, že něco nepřijde, ale zatím nic neplánuju. Pitris, tu přezdívku mi vymyslel jeden kámoš z Mokrých Lazců, ale toho Ty asi znát nebudeš ;).
Dědku, zachlastáme, zatančíme .... :lol:

Čau
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Předchozí

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron