PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod Dědek » pát 20. čer 2014 8:56:28

Kamarádi.

S politováním Vám musím oznámit, že letošní motorkářská sezona pro mě předčasně skončila. To co je pro motorkáře noční můrou, se pro mě stalo skutečností. V pátek 13.6. mě v podvečer, za plného provozu ve Zlíně srazilo auto.(na Venturce) Řidič auta zastavil na stopce a z nepochopitelných důvodů se předemnou rozjel. Nedalo se vážně nic dělat, jen jsem se instinktivně snažil vyhnout přímému střetu. Vzal jsem pravou stranou motorky pření část jeho auta. Po nárazu jsem proletěl předním plexi a po kotrmelcích zůstal na vozovce do příjezdu sanitky. Díky nízké rychlosti (40km/h) a dobrému oblečení nemám na těle sebemenší šrám. Odnesla to (pouze) pravá noha, která se střetla s autem.(zlomené prsty, zlomena nártová kost a pár stehů)Horší je na tom Venturka (odhad policie 100 000kč).Mám ale pocit, že částka na opravu bude vyšší. Dnes jsem byl na kontrole. Mám novou sádru a berle. Příští kontrola je za 5 týdnů. Nejvíc mě trápí fakt, že s Vama nedáme Slovensko které je jistě skvěle připravené a na které jsme se moc těšili. Prosím,někoho vemte místo Nás. Bylo by škoda nechat to propadnout když je záloha zaplacena a Eda měl s tím tolik práce. Teď nevím co bude. V první řadě se zaměřím na svatbu dcery a pak na vše ostatní. Můžu jen děkovat, že mám takovou rodinu která se o mě s velkou péči stará a bez které bych moji situaci těžko zvládal...Přátelé, je to pro mě těžká rána. Venturka a vy jste pro nás srdcovou záležitostí. Mila chce Venturku prodat (ani se jí nedivím, je to již druhá nehoda na motorce ale bez mé viny)Já se ale budu snažit aby Venturka byla aspoň tak krásná jakou mi ji nechal Aleš a zase brázdila po vlastech českých.. Kdokoliv pojedete na Moravu, stavte se. Nocleh a garáž na motorku je samozřejmostí.. Edovi se omlouvám za případné problémy spojené s organizací Slovenska..

Dědek a Mila
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod petrskutr » pát 20. čer 2014 9:09:38

Ahoj Dědku
Tyto zprávy čtu hodně nerad a mám z nich husí kůži.Ale co se dá dělat život přináší i takto nepříjemné věci
Hlavně že jsi relativně v pořádku a přeju ti co nejrychlejší uzdravení a motorka ,ta se dá opravit.
Holt na Slovensku budeme připíjet na tvoje uzdravení a rychlý návrat na dvě kola.

Čágo Bágo Petrbmw
petrskutr
 
Příspěvky: 278
Registrován: pon 11. bře 2013 9:11:40
Bydliště: Děčín

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod martinž » pát 20. čer 2014 11:29:40

Ahoj Chrapoune,
to jsou velice nemilé novinky. Přejeme hlavně rychlé uzdravení,motorku určitě také dáš do pořádku.
Držíme palce Martin +Monika
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod milan » pát 20. čer 2014 15:59:30

Ahoj Dědku,
to je opravdu špatná zpráva. Hlavně ,aby jsi se z toho ve zdraví dostal a mohli jste se co nejdříve zúčastnit nějaké další akce.
Určitě nám budete chybět. Venturku neprodávej.

PS: třeba přijeďte autem
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod golett » sob 21. čer 2014 6:09:40

Jo dědku přesně na chlup jsem boural na mé první ventuře předloni. Akorát ze stopky vyjela ženská. Jinak stejný scénář. Pravá noha salto přes haupnu a zlomená lopatka. 100 000 je dost slabý odhah za opravu. V yamaze na Vrbovce mě to spočítali na 197 000 a tak to pojišťovna poslala do totálky. Motku jsem prodal v aukci a zbytek mi doplatila pojišťovna. No a druhý den co jsem sundal sádru jsem mastil do Teplic a koupil Petrovo Skutrovo Zlatušu i když už né od něj. Nožka se zahojí a po nedávné právní úpravě o odškodnění obětí dopravních nehod by ti měli zaplatit slušně. Né jak mě za rozdrcený kotník a zlomenou lopatku cca 5000,- Kč Vím zdraví je přednější než prachy ale v takové situaci se Ti jistě hodí každá kačka. Venturku poléč a na konci sezony se ještě svezeš jako já předloni. ;)Tak se brzy uzdrav. V půlce srpna budeme s Dančou asi brouzdat po Moravě na Venturce, tak se ozvu a případně se stavíme na kafe.
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod Mirlos » sob 21. čer 2014 22:42:23

no co to čtu za hrůzy :o :roll: :shock:
přejeme Ti Dědku abys to zdravě rozchodil, řádně pumpnul pojišťovnu a soudu se pokud možno nevyhýbej. Sedři protistranu z kůže.
Až pojedem přes Moravu, tak se taky stavíme. Jsem moc zvědavej jak se ten případ bude odvíjet.
Čauky Mirlos a Evík
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod OtaHruby » ned 22. čer 2014 16:31:33

Zdar a sílu Dědku ! Tobě i tvý Venturce !! Do srpna je ještě daleko, když nebudeš moct na motorce, přijeď autem,
dáš to jako doprovod nebo se budeš rehabilitovat v teplý vodě. V srpnu už budeš určitě bez sádry a mobilní. Každopádně ti držíme palce ať jsi brzy zdráv. Zdravíme Ota a Dáša.
OtaHruby
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 229
Registrován: ned 17. bře 2013 7:32:39
Bydliště: Žamberk

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod Dědek » pon 23. čer 2014 13:12:27

Kamarádi moji zlatí!!

Moc všem děkuji za povzbudivá slova ...Víc jak noha mě bolí fakt, že nevím kdy se spolu uvidíme. Budu Vás ale o všem průběžně informovat. Dnes jsem se vydal poprvé do garáže zjistit stav Venturky.(teď vím, jak je obtížné zdolat na berlích 14 schodů).Mila to nesmí vědět, moc krásně se o mě stará, bez jejího dohledu můžu snad jen na záchod.. ;) Celkem mě potěšilo, že Venturka není na tom tak zle. Na pravé straně vzali za své: ochranný plast chladiče a vše co je za ním až po zadní pravou brašnu která je teky ex. Pak přední plexi, držák přídavných světel, levé přídavné světlo. Levá strana je kupodivu celá, jen pár šrámů.(prodávat se nebude, ještě udělá moc parády) Jistě se ještě něco najde. Dnes se ozvali z pojišťovny. Ozve se mi likvidátor, tak jsu zvědavý co bude. Je to nehoda se zraněním, tak soud proběhne určitě.

Tak zatím ahoj.
Dědek
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod arnošt » pon 23. čer 2014 13:25:30

Ahoj Dědku,

přejeme ti samozřejmě také brzké uzdravení :D a s tvým souhlasem posílám odkaz na fotky tvé krasavice i toho ošklivce :mrgreen:

http://archiv.hzszlk.eu/obrazek/22040/?IDa=3427
http://archiv.hzszlk.eu/obrazek/22041/?IDa=3427
http://archiv.hzszlk.eu/obrazek/22042/?IDa=3427

Zdraví Arnošt a Jára
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Re: PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SEZONY

Příspěvekod Rasty » pon 23. čer 2014 15:01:14

Rostíku,
všechno jsi mi už řekl po telefonu, tak jen ještě dodatečně - ať se všechny rány co nejdříve zhojí a opraví a Ty můžeš naskočit do sedla. Venturu určitě neprodávej, vždyť ji máš chvilku a koho bych měl na Moravě za parťáka. Ženský to vždycky vidí trochu jinak, takže na to bych nedal.......(promiň Milenko, ale tak to prostě je).
Dědku drž se a jakmile to půjde, přijedeme Tě s Evitou navštívit.

Zatím ahoj
RastyObrázek
Rasty
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon 11. bře 2013 14:52:10
Bydliště: Uherské Hradiště

Další

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron