Jen tak

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: Jen tak

Příspěvekod EDA » pát 10. lis 2017 14:20:53

Jiříku,
to je všechno ještě ve hvězdách. Nejdřív musím prodat a to se mi zatím vůbec nedaří. Pod cenu se mi jít nechce, takže to zatím ještě vidím na příští sezónu beze změny.
EDA
EDA
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 11. bře 2013 7:46:45
Bydliště: Český Těšín

Re: Jen tak

Příspěvekod Mirlos » pát 10. lis 2017 17:56:36

Ahoj kucí a holkí,
samozřejmě to bylo velké dilema se "skútrem" na kterém má právě i Pitrísek svůj podíl, ale vše se má jednou vyzkoušet a proto i já starej čoprák jsem zabloudil do těchto vod. Jak jsem se již v předešlém příspěvku zmínil o mém budoucím zájmu o novou Venturku, ta je prostě v plánu. I když dlužno říci, že je taky trochu skútr, ostatně jako všechny cesťáky s pevným předkem. Těším, že si ji u Edy alespoň očichám a přeji mu dobrou koupi. Svůj časový horizont vidím tak do pěti let, až jak ta mašina bude řádně vyzkoušená, zda bude též pro Evropu a zda na ní budu vůbec mít prašule. Reklamní spot má tedy úžasnej. Ovšem pozor na druhou stránku věci a tou je moje zdravíčko, zda dovolí ještě natolik fungovat, abych ji pak zvládnul. Už pro mne začíná být prioritou hlavně pomalejší pohodlná kochací jízda. Holt stárnem, tělíčko se rozpadá a neuděláte s tím nic. Možný zádrhel vidím i u Evíka, jež ze zdravotních důvodů asi taky zanedlouho skončí se mnou dávat tisíce kilometrů.
Jinak všem děkuji za gratulace a přání zdraví. :lol:
Hlavně veselý život a mějte se fajn.
Čauky Mirlos
P.S. Právě už konečně po mnoha létech betonuji podlahu v Mirlosově "Motosvatyni", aby se tam strojům líbilo :D
SAM_1604.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Jen tak

Příspěvekod golett » sob 11. lis 2017 17:54:55

Edo Tvůj inzerát jsem viděl a ten ročník za tu cenu by neměl být problém prodat. Držím palce ať se kupec najde a můžeš jít do nové generace. Mě se nová "vencka" líbí i ten velký dvouválec v ní. ;) ;)

Mirlosku hádám že na fotce je Tvůj nový kočár? Vypadá moc pěkně. Co to koštovalo a jaký ročník pokud to není tajemství?
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Předchozí

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron