motorky

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: motorky

Příspěvekod golett » ned 16. bře 2014 10:45:45

Jo staré TD má dost podstatně jinou stavbu, hmotnost na centrál ale stejně je ten čakan hnusný :|

A jak psal Milan o nemožnosti závěsu na Ventuře, legislatívu neznám, ale zase tahat "páva" za Venturou...... zrůdnost. Nesourodé, nepřirozené kurvící vzhled motorky. Neříkám že se nenajde nic co by se tahat nedalo ale "páv" to není :evil:
na netu jsem viděl desingově slaněné dvoukoláky s Venturou (asi stavby ) a vypadaly skvěle o užitné hodnotě taky nebylo sporu. Korba vozíku vycházela z tvaru a profilu oblin kufrů Ventury a její tvar harmonizoval s celkovým desingem motky a vypadalo to přijatelně. Jestli to najdu kde na netu jsem to viděl hodím sem. Ale "páv" néééééééééééé !!!! :cry:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: motorky

Příspěvekod bicman » ned 16. bře 2014 17:31:55

Tak samozřejmě by ten PAV enbyl Jawácky červenej, a když ho hezky upravíš, tak se hodí na každou mašinu. 8-)
bicman
 

Re: motorky

Příspěvekod Mirlos » úte 18. bře 2014 17:39:27

Čím víc regálů, tím větší bordel, stejně jako čím víc kapes, tím větší chaos. :D
Majka s Jardou vozí na závěsu držák na krosnu, když už je nejhůř, ale s trakarem brázdit Evropu není zrovna bůhví co. :roll: Nicméně je to každého věc a ať už je tam zapřaženo cokoli, blbě se s tím couvá, hlavně v těch situacích, kdy máte co dělat sami se sebou ( vyšší těžiště )a mašinu třeba i pokládáte, čemuž se snad vyhnou je ti co jezdí pouze suchý asfalt. Taky jsem o tom přívěsu kdysi uvažoval, ale už mi to dávno pustilo. To spíš bych šel do sajdy nebo mototříkolky na stará kolénka :D
Čus Mirlos.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: motorky

Příspěvekod golett » úte 18. bře 2014 19:54:12

Moje řeč :lol:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: motorky

Příspěvekod pitris » stř 19. bře 2014 9:37:15

ahoj fšecy

posílám fotečku, kterou se mi podařilo loni v létě zachytit na dálnici v mém rajónu.
je to sice golďas, ale furik jako inšpírace dobrá, no ne??


zdar pitris
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
pitris
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. bře 2013 6:14:17
Bydliště: Mokré Lazce

Re: motorky

Příspěvekod milan » stř 19. bře 2014 10:17:18

Ta vrtule je hezka :D
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: motorky

Příspěvekod golett » stř 19. bře 2014 19:04:37

Jo tak podobné jsem na YOUTOBE také viděl a o podobných mluvím. :lol: i bez lodního šroubu. :lol: :lol:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: motorky

Příspěvekod bicman » pon 31. bře 2014 15:12:06

Tak jsem našel centrální stojan na Venturu a asi si ho nechám raději vyrobit, pač 12800 + pošta za něj nedám :ugeek:
http://www.chrome-galaxy.cz/produkty/yamaha/1612/rivco-hlavni-stojan/11676/
bicman
 

Re: motorky

Příspěvekod bicman » úte 13. kvě 2014 19:27:19

Tak pánové očekávám poštovního holuba z USA, jenž mi přinese orámování bočních kufrů a ňů plexi 19". U brašnáře jsem si nechal ušít pás na nádrž s kapsičkou Obrázek a zakoupil jsem opěrku řidiče na ebay, už jsem namontoval i novej nosič na topcase a ve všech třech kufrech se ubytovaly i kabele do kufrů.Taky jsem přidělal držák navigace a USB zásuvky a chlastáky.... no je za co utrácet :lol:
Jinak už jsem nějaký ten pátek po servise (32000,-) a zatím spokojenost. Dělalo se spousta věcí ale takové ty nejdůležitější jsou seřízení ventilů, nová spojka a nové inner pipe, ložiska řízení a kol, nové obě pneu, alarm s pagerem atd atd.
Snad to vydrží plánovanou dovolenou 5200Km po Evropě :P
Na motorkáři.cz v mém profilu Vetury je i foto, kdyby někdo měl zájem mrknout
Ještě bych potřeboval sehnat anténu .... kdby někdo měl, či o nějaké věděl, sem s ní
bicman
 

Předchozí

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron