motorky

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Re: motorky

Příspěvekod bicman » čtv 13. bře 2014 18:26:33

Co se týče Čejkovic, uvidím, jak na tom bude Venturka po servisu.
Nýčko řeším tažné . Nevíte někdo, kde se dá vyrobit homologované tažné na PAV? Vím, že byla specializovaná firma někde v Pardubicích, ale už si nepamatuji název a nemůžu to na netu už najít.
Myslím, že by PAV k Venturce seděl a na letošní dovolenou (5200km) by se mi dost šikl 8-)
bicman
 

Re: motorky

Příspěvekod milan » čtv 13. bře 2014 19:17:07

Homologovane tazne je ti na PRD. Kdyz neni Pav homologovany k Venture. Takze jizda s Pavem je jizda s porusenim predpisu a v pripade nehody neses vinu ty.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: motorky

Příspěvekod bicman » pát 14. bře 2014 19:17:53

Tak to mě nenapadlo, ale jak to teda řeší ostatní? Přece nejezdí všichni "na černo". Jak to tak pozoruji v tom našem státě cosi shnilého jest... Všude to jde, jen ne u nás :(
Tak nic, budu se soustředit spíše na provoz. Dnes už je Vetura v servisu a zítra jde maska na lak. Airbrush jsme s manželkou vypustili a teď vybírám alarm. Budou se dělat tlaky, komplet kapalyny, komplet spojka, filtry, ložiska atd. No od doby co ji prodal Golett, na to nikdo nešáhl a ani se neobtěžoval vyměnit olej, natož ho dolít. O brzdovce ani nemluvím, chladící kapalina nikde..... Na druhou stranu, vše si udělám a budu vědět, že je to v pořádku a snad by mě nemělo nic překvapit.
A ještě dotaz, všiml jsem si že zespod jesou na rámu dvě oka jakoby na centrál. Nevíte zda tam má být od výroby, nebo je to jen jakože, kdyby ho tam někdo mermocí chtěl? Já bych ho tam i uvítal. Přes zimu sice dávám mašiny na hever, aby si odpočaly gumy a tlumiče a kvůli manipulaci v garáži, ale dávat to kvůli každé prkotině na hever se mi nechce.
bicman
 

Re: motorky

Příspěvekod golett » pát 14. bře 2014 20:29:29

Oka jsou tam od výroby ale chtěl bych Tě vidět jak to na ten centrál vyrveš :lol:

Motka ležela při mé bouračce asi dvě hodiny vzhůru nohama a tak ledacos vyteklo a nástupce se asi soustředil na jiné věci aby prodal :lol: :twisted:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: motorky

Příspěvekod bicman » pát 14. bře 2014 20:39:32

Hele GoldWing má taky centrál a dala to na něj i moje 60kg žena 8-) , takže Venturka by nemohla být o nic horší. Když víš jak, tak jde vše, navíc od toho je tam ta kolébka na tom stojanu :) Nemusíš nikde nic rvát ani za nic tahat, jen si na to stoupneš a vlastní vahou se to překulí na nožky a ze stojanu se jen zapřeš dozadu a zatlačíš do řidítek a zadkem cukneš dopředu a spadne to z něj.
Apropo, jak si psal o té SPZ, tak to bylo první, co jsem spáchal jak mi dali novou značku :) (jen ještě musím předělat osvětlení)
bicman
 

Re: motorky

Příspěvekod milan » sob 15. bře 2014 6:44:20

Ahoj,
Venturu s centralem jsem nikde nevidel, jestli to tam neni mysleno treba na uchyceni ke zvedaku. Nevim.
Jizda na "cernocha" to je. To neni muj nazor, jen jsem to nekde precet, od nejake pojistovny.

Zdur
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: motorky

Příspěvekod golett » sob 15. bře 2014 11:51:23

Jo a já bych právě pro tu kolébku centrál na vencku nedal kolébka vypadá hnusně :? :evil:

A na vindě by sis mohl na stojan nacouvat starterem ne?
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: motorky

Příspěvekod bicman » sob 15. bře 2014 13:31:08

??? Nacouvat starterem na vinde ???
bicman
 

Re: motorky

Příspěvekod golett » sob 15. bře 2014 20:11:42

Zpátečkou ale to by Ti zvedlo zadní kolo a nešlo by to :mrgreen:
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: motorky

Příspěvekod bicman » ned 16. bře 2014 7:59:32

Tak jsem našel Venturu s tažným a centrálem, ale rv 87 :) Zrovna je na mcz v bazaru za 56000,- ;)
bicman
 

PředchozíDalší

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků