Splněný sen

Diskuze o všem ostatním, co nemá svou kategorii.

Splněný sen

Příspěvekod Holdus » stř 06. říj 2021 11:10:55

Zdravím všechny zkušené Venturáře. Rád bych se touto cestou trochu představil. Dovolil jsem se vmísit do Vaší společnosti otrlých mazáků. Ve zkratce, 50-sáti letý otec, samoživitel s dvěma dcerami a po rozvodu konečně splněný sen, pořídil jsem si nejprve suzuki 800 volusia a minulý čtvrtek si dovezl dalšího mazlíka do garáže - Yamaha XVZ 1300 Royal star Venture. Zatím najeto cca. 600 km , ale jsem jak malé dítě o vánocích. Děti se mi smějou, že jsem se zbláznil. Ale ať. Takže teď tady pročítám Vaše fóra a čerpám informace.
Holdus
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 05. říj 2021 12:24:24
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Splněný sen

Příspěvekod Mirlos » stř 06. říj 2021 13:42:29

Ahoj Holdus,
nejlepší informace načerpáš na nějaké naší akci, tak se koukej ukázat. :D
Čauky
Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Splněný sen

Příspěvekod Holdus » stř 06. říj 2021 17:31:14

Ahoj Mirlos. Budu se snažit. Nicméně při čtení fora jste mi objasnili jednu podstatnou věc. Netušil jsem, že ujetá vzdálenost se udává v mílích. Dnes jsem si to při vyjížďce ověřil. Takže původně jsem kupoval motorku s 30 000 km, ale teď je z toho 48 000 km. Mám z toho takový divný pocit, proč mi to předchozí majitel neřekl. Že by to nevěděl?
Holdus
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 05. říj 2021 12:24:24
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Splněný sen

Příspěvekod Horác » čtv 07. říj 2021 14:13:09

"Holdus" > Venturky se u nás vyskytují jak s tachometry v kilometrech, tak i v mílích. Evropské verze mají vždy kilometry...
Horác
Uživatelský avatar
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv 07. bře 2013 21:42:16
Bydliště: Liberec

Re: Splněný sen

Příspěvekod Holdus » pát 08. říj 2021 4:16:16

Ahoj Horáci, já jsem samozřejmě jak jsem se to dočetl hned druhý den vyjel a zkoušel to. Skutečně to ukazuje v mílích. Bývalí majitel mi řekl, že celou dobu myslel že tam má kilometry. No nic, stalo se, jedeme dál.
Holdus
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 05. říj 2021 12:24:24
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Splněný sen

Příspěvekod Mirlos » pát 08. říj 2021 6:30:37

Zdar Holdus,
myslím, že bývalý majitel kecal, neboť ta Venturka má dělený tachometr a ručička ukazuje rychlost obojí, tedy míle i kiláky (americká verze). V místě kde to znáš a jezdíš z bodu A do bodu B třeba deset kilometrů, nemůže to být najednou jen cca šest a půl jak píše display. To bych se divil, že by to bývalého majitele neťuklo do makovice. A na technické píšou stav kilometrů, když tedy tomu rozumí. Jen abys tam neměl zatajené jiné věci a bývalý majitel pak zase neříkal: "Jé to jsem tedy vůbec, ale vůbec netušil". Jestli nemáš historii motorky co vše a kdy se na ní dělalo, může být tato koupě takový zajíček v sáčku. No nebudu Ti sázet broučka do hlavy, ale ta hláška bývalého o kilometrech se mi zdá prapodivná.
Čauky
Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Splněný sen

Příspěvekod Holdus » pát 08. říj 2021 10:55:20

Ahoj Mirlos. Taky se mi to zdá divné, ale už s tím nic nenadělám. Venturka zatím šlape jak má, sice nějaké mušky, jako třeba tempomat, ale s tím si nějak poradím. Jinak si čtu ty Vaše super výlety. Je to bomba. Hezky napsané a super fotky.
Holdus
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 05. říj 2021 12:24:24
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Splněný sen

Příspěvekod Mirlos » pát 08. říj 2021 13:33:22

Ahoj Holdus,
jsme skvělá parta, klidně se můžeš připojit. Příští pátek děláme KOSU v Třemošnici. Poslední sraz v roce. Další akce pokud situace dovolí začnou zase od května 2022. V zahraničních megaakcích mám docela praxi, takže to zatím stále funguje skvěle. No a pak se dlouho hrabu ve fotkách, které jsou většinou ode mne, Evíka a Boží. V albech to pak kombinuju. Můžeš se mrknout na mé rajče https://mirlos.rajce.idnes.cz/?sort=date. Mám sice zpoždění dva roky, protože je toho moc. Rozdělaná Francie, pak tři - čtyři akce z Česka a teď přibyla Itálie. Snad to dám přes zimu do kupy. Je to něco jako naše kronika. Účastníci to pak dostávaj na flešce v plné palbě. :D :D :D
Čauky
MIrlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: Splněný sen

Příspěvekod Holdus » pát 08. říj 2021 18:00:22

Ahoj Mirlos. Parta musíte být úžasná podle fotek. Prosím tě Třemošnice je u Čáslavi nebo koukám špatně. Už dva dny přemýšlím, že bych jel, ale nevím jak se nahlásit.
Holdus
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 05. říj 2021 12:24:24
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Splněný sen

Příspěvekod Dědek » sob 09. říj 2021 8:39:39

Ahoj,
ano, Třemošnice u Čáslavi. Otevři sekci ( plánované akce), potom ( kosa 2021). Potvrď na vlákno účast, počet lidí a Mirlos se postará o zbytek.
Těšíme se na nové tváře.
Dědek.. 8-)
Dědek
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 267
Registrován: pon 11. bře 2013 15:30:25
Bydliště: Fryšták u Zlína

Další

Zpět na všem ostatním

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron