NÁŠIVKA NA ZÁDA !!!

Vše o příslušenství, doplňcích a oblečení.

NÁŠIVKA NA ZÁDA !!!

Příspěvekod Mirlos » úte 10. bře 2015 17:18:16

AHOJ PARTO,
VYTVOŘIL JSEM ÚPRAVOU Z LOGA STAR MOTORCYCLES NÁVRH NÁŠIVKY ROYAL STAR VENTURE.
PŘEJETE SI NĚKDO TUTO NÁŠIVKU VLASTNIT ? JESTLI ANO, TAK RYCHLE ODPOVÍDEJTE KOLIK KUSŮ.
ROZMĚR JE 250 X 225mm


ČTYŘI KUSY STOJÍ á 500Kč / kus bez DPH
DESET KUSŮ á 345Kč / kus - //-

A TAK DÁLE, A TAK DÁLE, ČÍM VÍC KUSŮ, TÍM MÍŇ PENĚZ
PŘIVEZL BYCH JE NA KRAVINEC
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: NÁŠIVKA NA ZÁDA !!!

Příspěvekod mémini » ned 15. bře 2015 11:53:46

Ahoj Mirlosi,
já bych si teda jednu nášivku vzal, pokud je to ještě možné. Jsem tu nový, tímto zdravím všechny Venturáky současné i předešlé a samozřejmě i jejich drahé polovičky. Venturku jsem náhodou objevil na inzerát den po štědrém dni a padla mi tak do oka, že jsem ji měl za týden doma přepsanou. A z toho jsem ještě 4 dny váhal jestli koupit nebo ne. Pak jsme si zajeli s manželkou na ní sednout a bylo rozhodnuto. :twisted: Svezli jsme se na ní teprve až minulou neděli. Manželka nadšená, já trochu rozpačitý pocit, ale jinak taky spokojenost. Venturka je dost těžká na předek a trochu mi vadí ty "gumový řídítka". Pocit vlnění mi není moc příjemný, ale je to asi na zvyku. Mimochodem, nezkoušel jste někdo dát řídítka natvrdo, zajímalo by mě jak velkej je rozdíl v přenosu vibrací. Taky by mě zajímala historie Venturky, tak kdyby jste jí někdo poznal, dejte mi prosím vědět. Díky. Samozřejmě jsem jí hned kouknul pod sukně, abych se s ní seznámil a odstranil případné závady, třeba jako špatně zapojený přídavný světla. Na ty jsem měl podezření už podle svitu. :roll: Nechci tady psát hned román, takže se zatím loučím.

Zdraví Jarda.

001.JPG

002.JPG

003.JPG

004.JPG

005.JPG

006.JPG

007.JPG

008.JPG

009.JPG

010.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jarda
mémini
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 15. úno 2015 10:36:50
Bydliště: Polná

Re: NÁŠIVKA NA ZÁDA !!!

Příspěvekod arnošt » pon 16. bře 2015 15:31:23

Ahoj Mirlosi,

já bych si tu jednu nášivku na záda vzal. A doufám, že si objedná ještě někdo, nejlépe ještě aspoň 7 lidí, aby to

nebyla taková rána... ;) .

Jinak - Jardovi: gratuluji ke koupi skvělého stroje a věřím že s ním budeš spokojen :D a že Tě uvidíme na nějaké akci!

A všem přeju,ať už je tepleji! A všechny zdravím! Arnošt
arnošt
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 122
Registrován: pon 11. bře 2013 20:49:54
Bydliště: Dvůr Králové nad labem

Re: NÁŠIVKA NA ZÁDA !!!

Příspěvekod Mirlos » pon 16. bře 2015 21:32:08

Ahoj chlopáci,
no já si beru dvě, Jarda s Arnym po jedné, takže celkem čtyři. Tak nedělejte drahoty a jestli to myslíte s Venturkou vážně, tak přeci musíte mít tu správnou nášivku, né ? :lol: :lol: :lol:
Termín dodání je 14 dní, do Kravince je sedm týdnů. Věřím tedy, že se do půli dubna ještě někdo přihlásí.
Zatím čus, Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: NÁŠIVKA NA ZÁDA !!!

Příspěvekod mémini » úte 17. bře 2015 19:47:03

Díky Arnošte, taky doufám ve spokojenost. :) Rád bych se podíval s vámi na Kravinec, ale nevím jestli to zvládnu, protože víkend před tím máme s kámošema akci. Pronajali jsme si hausbót, tak nevím jak to bude náročný. :D Proto se na akci Kravinec 2015 oficiálně zatím nehlásím. Ale rád bych jel, třeba jen do soboty. Zkusím se nějak domluvit s Mirlosem. A taky si musím vyzvednout tu nášivku! :lol: Zatím ahoj.
Jarda
mémini
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned 15. úno 2015 10:36:50
Bydliště: Polná

Re: NÁŠIVKA NA ZÁDA !!!

Příspěvekod Mirlos » ned 22. bře 2015 0:36:17

Ahoj příznivci Venturek,
zájem o nášivky téměř žádný, tak je nechám udělat jen pro sebe, Arnošta a Jardu.
Myslel jsem, že to víc zabere ;) , neboť v tomto provedení ve světě neexistují.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk


Zpět na příslušenství, doplňcích a oblečení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron