DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Vše o příslušenství, doplňcích a oblečení.

DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod golett » pon 01. dub 2013 8:30:00

Zdar Arnošte,

je něco nového ve výrobě držáků stožárků :?: Sezona se sice blíží zvolna ale.......... snad příjde. :lol:
Netlačím jen se poptávám ;)
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod Mirlos » úte 02. dub 2013 14:20:37

!!! VLAJEČKY !!!

vlajecky_Venture.jpg


Ahoj praporečníci :D je to tady - 250,-Kč kus. Budu je mít stále v kufru, takže s předáním žádný problém ( myslím i po někom poslat )
Čauky Mirlos
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod milan » úte 02. dub 2013 15:19:28

Pěkné. :o
Odeberu si to na Sázavě. Pokud potřebuješ poslat děngy, hoď sem číslo konta.
Ahoj.
Milan
milan
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 343
Registrován: ned 10. bře 2013 21:53:37
Bydliště: Chabařovice-Ústi n/Labem

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod Mirlos » úte 02. dub 2013 16:09:20

Mirlos píše:!!! VLAJEČKY !!!

vlajecky_Venture.jpg


Ahoj praporečníci :D je to tady - 250,-Kč kus. Budu je mít stále v kufru, takže s předáním žádný problém ( myslím i po někom poslat )
Čauky Mirlos


Peníze za vlaječky po předání - Sázava, Doubice apod.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod martinž » úte 02. dub 2013 18:33:14

Ahoj,
to je dobrá zpráva. Stožár jsem už vypotil viz foto. Asi si ji vyzvednu na Sázavě.
Martin
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod Mirlos » úte 02. dub 2013 20:38:52

martinž píše:Ahoj,
to je dobrá zpráva. Stožár jsem už vypotil viz foto. Asi si ji vyzvednu na Sázavě.
Martin


Ahoj Martine,
vypadá to jako originál. Kolik je průměr tyčky ? Evík bude muset ještě na vlaječkách zúžit díru pro tyčku. Hlásil jsem původně průměr 10mm, ale je to volnější, tak to přejede na šicím stroji.
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod martinž » stř 03. dub 2013 18:49:08

Ahoj Mirlosi,

Tyčka má průměr 6mm a kulička na konci asi 13mm.

Martin
martinž
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 18. bře 2013 19:31:36
Bydliště: Tehov

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod golett » stř 03. dub 2013 19:31:44

Přátelé,

uvažoval jsem kde sehnat materiál na stožárky sklolaminátový prut průměr 10 mm. Jak jsem šmejdil po netu padla mě do oka věc co Vás asi rozesměje a kterou hodlám použít jako tělo stožárku. Nechal jsem si to poslat do práce a balíček vyzvedly a vyplatily děvčata z našeho sekretariátu, protože v tu chvíli jsem v officu nebyl. Když jsem přišel začaly se vyptávat co jsem to koupil a dobíraly si mne že když to jako zaplatily že si to nechají. No a já na to odvětil "no když myslíte že tu věc můžete použít jako předmět osobní potřeby tak vám to věnuju". Tak ony na mne co prý to je? Já odvětil TYČE OHRADNÍKU NA KRÁVY :D :D :D Z kanclu jsem letěl i s balíčkem že mne v první moment dámy zapomněly zkásnout :lol: Takže přátelé tady je odkaz dokonce barvu možná nebudu muset upravovat vzhledem k barvě mé motorky:

http://www.elektrickeohradniky.cz/eshop/elektricky-ohradnik/sloupky-a-tycky-pro-elektricky-ohradnik/tycky-pro-elektricky-ohradnik/11641650-tycka-sklolaminatova-110-cm--10-mm-s-naslapkou-a-dvema-izolatory.html

Materiál dobrý a cena za hubičku :D
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod Mirlos » stř 03. dub 2013 21:15:00

golett píše:Přátelé,

uvažoval jsem kde sehnat materiál na stožárky sklolaminátový prut průměr 10 mm. Jak jsem šmejdil po netu padla mě do oka věc co Vás asi rozesměje a kterou hodlám použít jako tělo stožárku. Nechal jsem si to poslat do práce a balíček vyzvedly a vyplatily děvčata z našeho sekretariátu, protože v tu chvíli jsem v officu nebyl. Když jsem přišel začaly se vyptávat co jsem to koupil a dobíraly si mne že když to jako zaplatily že si to nechají. No a já na to odvětil "no když myslíte že tu věc můžete použít jako předmět osobní potřeby tak vám to věnuju". Tak ony na mne co prý to je? Já odvětil TYČE OHRADNÍKU NA KRÁVY :D :D :D Z kanclu jsem letěl i s balíčkem že mne v první moment dámy zapomněly zkásnout :lol: Takže přátelé tady je odkaz dokonce barvu možná nebudu muset upravovat vzhledem k barvě mé motorky:

http://www.elektrickeohradniky.cz/eshop/elektricky-ohradnik/sloupky-a-tycky-pro-elektricky-ohradnik/tycky-pro-elektricky-ohradnik/11641650-tycka-sklolaminatova-110-cm--10-mm-s-naslapkou-a-dvema-izolatory.html

Materiál dobrý a cena za hubičku :D


!!! TYČKY K VLAJEČKÁM !!!

Přátelé,
netušil jsem, že pro někoho bude problém sehnat brka-tyčky k vlaječkám. Tento sortiment, myslím sklolaminát, vyrábí firma Pelikán a seženou se jak přes internet, tak prodejnách s modelařinou. Třeba v Praze v Křižíkově ul. u Houšky. Černá tyčka z laminátu o průměru 10mm a délky 1metr tam stojí 39,-Kč . Kdo by chtěl menší průměr a zadarmo, tak doporučuji laminátové žebrování z nějakého nepoužitelného stanu. :lol:
Čauky Mirlos
Mirlos
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 732
Registrován: pon 11. bře 2013 7:47:20
Bydliště: Nepomuk

Re: DRŽÁKY PRAPORKŮ NA VENTURE

Příspěvekod golett » čtv 04. dub 2013 19:01:43

Zdar Mirlos
vidíš kdybych Tvé info měl dříve zašel bych si pro ty černé ( což možná ještě udělám ) pokud nebude barva tyček vyhovovat do města na uvedenou adr. :idea: . ;) Arnošt dnes potěšil zprávou že držáky už má u sebe. Čau
Jirka
golett
Uživatelský avatar
člen RSV klubu
člen RSV klubu
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 11. bře 2013 8:01:34
Bydliště: Praha Stodůlky

Další

Zpět na příslušenství, doplňcích a oblečení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron